Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revolution Pretty Incredible Palette

Revolution Pretty Incredible Palette
2019. január 26.

Mondjuk a színeket én nem értem, egyáltalán nem látom őket semmilyen formában olyan világosabb lilásnak mint ahogy itt a képen látszik, sőt inkább barnás lilás tónusú és mindenképpen sötétebbek. Én eszméletlenül imádom a csillámokat, tetszik, hogy ebben a palettában megtalálom a világosabb és a sötétebb árnyalatokat egyaránt, változatosak és könnyen használhatóak, jól pigmentált színek. Ritkán csalódok ebben a márkában, van egy konstans jó minősége és persze cruelty free.
A highlightereket azoknak ajánlom akik nem szeretik az erős csillogást, illetve én azért nem haragszom erre a két oldalsó részre sem mert én őket is beépítem a szemhéjam festésébe, szép alapszínek, próbáljátok ki! :)

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2019. január 26.

Highlighter és pirosító keveréke, szerelem darab. És ahogy Jeffree Star is mondja glow like a fuckin' lighthouse!

I Heart Makeup Chocolate Szemhéjpúder Paletta - Golden Bar

I Heart Makeup Chocolate Szemhéjpúder Paletta - Golden Bar
2019. január 26.

Én sokakkal ellentétben inkább a bátrak táborát erősítem és a matt helyett a csillogót, a visszafogott barna helyett pedig inkább a lila, sárga, kék és zöld árnyalataira voksolok, DE! Ha már csokoládé akkor mindenképpen ezt a palettát ajánlanám. Fantasztikus színei vannak, a csomagolás pedig zseniális.

I Heart Revolution Violet Chocolate Palette

I Heart Revolution Violet Chocolate Palette
2019. január 26.

Fantasztikus csomagolás és a belsőre sem lehet panasz. Eszméletlenül imádom a lila összes árnyalatát, nem véletlenül festettem a hajam egyik felét hónapokig lilára :) A csillámos színektől megőrülök, persze jó értelemben, egyszerűen olyan szépen mutatnak a szemen, hogy éjjel nappal tudnám őket hordani.

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2019. január 26.

El tudom képzelni, hogy egy nagyobb mennyiségű hajra már egyáltalán nem úgy szuperál mint az én vékony szálú kevesebb mennyiségű vállig érő hajamra, de nekem így ebben a formában megváltás. Aki bizonygatja, hogy mennyire ne vegyétek meg az hazudik. Mindig meg kell nézni az adott körülményeket, hiszen nekem az első mondatomban leírtak mellett nagyon bevált, pedig ha tudnátok mit szenvedek folyamatosan a fésülködéssel lányok.. Azt a mennyiségű gubancot amit az én vékonyka hajam elviselt eddig.. Igen, van különbség a vaddisznó sörtés és a tangle angel között, de mindennek megvan a maga funkciója. Ennek az, hogy nem sírom el magam miközben próbálom kifésülni a hajam akár vizesen is.
Nem mellékesen a párom van olyan édes kedves, hogy minden nap átfésülgeti a hajamat vele amióta megvettem, hiszen ezzel még neki is gyerekjáték a nem túl hosszú hajamat átfésülni.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2019. január 26.

Tartóssága tökéletes, a felvitele négy csillagos, viszont az ecsete nem különb egy átlagos drogériás ecsetétől, csak meg kell tanulni használni. Színben megtaláltam a tökéleteset a rettenetesen hiányos szemöldökömre, úgyhogy engem a túlárazottsága sem érdekel, hiszen még mindig nem valami trendi tizenezres feleslegesen túlárazott cuccról van szó, hanem egy neten 3ezer alatt bőven megvásárolható termékről.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. január 26.

Nem vagyok az a típus aki kidob egy terméket de ezzel meggyűlik a bajom. Csomósodik, egyszerre visz fel nagyobb adagot... Szép csomagolás nem menti meg a belső tartalmat.
Update; Kivágtam a szemétbe, nem bírom tovább, inkább használok valami olyat amivel nem kell szenvednem minden reggel.

Aromax Antibacteria Indiai Citromfű-Borsosmenta-Szegfűszeg Spray

Aromax Antibacteria Indiai Citromfű-Borsosmenta-Szegfűszeg Spray
2018. december 26.

Fantasztikus friss illat, végre valami természetesebb amivel frissíteni tudom a levegőt ebben a szörnyű taknyos időszakban. Nekem nagyon bevált, annyira hogy anyukám is vett egyet más illatban.

Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 3

Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 3
2018. december 15.

Nem szeretnék túlzottan okoskodni, de szemhéj alapozó nélkül nem is nagyon szabadna főleg ilyen pigmentált, erős palettákat használni :) Szóval aki nem szeretne ilyesmire külön pénzt kiadni, az nyugodtan használjon egyébként folyékony korrektort, simán ugyanazt a hatást fogja elérni mint egy szemhéj alappal, csak a korrektor még egy kicsit hidratál is, jól eldolgozva szuper alap!
No de a termék! Az a helyzet, hogy ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Az első dolgom az volt, hogy megnézzem a véleményeket itt. Igazság szerint mostanában fordul elő rengetegszer, hogy én nagyon de nagyon nem értek egyet az itteni pontszámmal és véleményekkel, mert ami másnak bejön nekem nem és fordítva. Így vagyok ezzel a termékkel is, nekem ez nagy meglepetés volt miután itt átlagos véleményeket olvastam, sőt akár rosszakat is. Azok a csillámok! Imádom őket, nem is beszélve a csodálatos arany/sárga árnyalatokról! Egyszerűen gyönyörű ünnepi téli sminkeket lehet vele csinálni, számomra egyáltalán nem nehéz az építgetés, nem is porol jobban mint bármelyik drogáriás társa. Ne feledjétek, a transition color nem véletlenül létezik, egy világos alapra sokkal egyszerűbb az építkezés mint mikor bumm felviszel egy élénk árnyalatot és nehéz eldolgozni önmagában vagy egy másikkal.
A matt árnyalatok sem olyan ártatlanok ám, mint amilyennek elsőre látszanak, nagyon pigmentáltak, a legtöbbjük bordós pirosas hatást kelt a bőrön amitől nagyon kiemelkedik az átlag mai földszínű őszies iszonyú unalmas"nude" palettákból.
Ha tehetitek inkább ezt a márkát vegyétek mindenféle drogériás viszonylatban, minőségi, hatalmas palettái vannak és nem mellékesen cruelty free.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2018. december 15.

Szerintem az nem írható a paletta számlájára, hogy mitől ilyen egysíkú, mivel direkt csináltak pirosas narancsos árnyalatokat, ez a "theme" és kész. A valóságban nem olyan rikító színek láthatóak mint a fenti képen egyébként. Erős, pigmentált, valószínűleg kevesen használják a rikító narancs színeket de én már régóta vágyom egy ilyenre mert viszonylag ritka. Persze nyáron látványosabbak ezek a meleg színek, de valamelyik nap a munkahelyemen meglepődve nézegették a szemhéjamat a férfi kollégák, hogy jé, ez narancs, nem ilyeneket szoktak látni a környezetükben :)