Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2018. december 9.

Én sosem rakok ezekből a pakolásokból bazi vastag réteget az arcomra mert felesleges, ami érintkezik az arcommal réteg az hat, ami felül van az meg csak megszárad és hamar elkezd leválni.. Szóval nem kifejezetten ajánlom a Lush pakolások felvitelét 5 centis rétegben mert attól nem fog jobban hatni. Bár valóban csábító lehet a gondolat, hiszen annyira friss termékekről beszélünk, hogy a szavatossága igen rövid. Csoda illatú termék egyébként ami megbirkózik a problémás arccal, szeretem használni.

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2018. december 9.

Nem ezt a pakolást a legkönnyebb felvinni az arcra ez tény, kicsit megbirkóztam vele, de az eredmény nem rossz, azt kell, hogy mondjam. Az illata igazi natúr, visszafogott föld illatú.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2018. december 9.

Édesanyám vette egy Lush látogatásunk alkalmával de ő nem különösebben döglik érte, sajnos hozzászokott a sima dezodorokhoz. Én meg azt vettem észre, hogy rettenetesen csábít az illata, olyan friss illat, nem a megszokott virágos erős maszlag ezért folyamatosan rájárok. A bőrömön nem érezni hosszútávon, abszolút nem rondít bele a parfümöm illatába, de még könnyű fizikai munka mellett sem leszek büdös, pedig ezt az üzletekben brutálul fűtős, de rajtam még erősen kabátos időszakot nem nagyon bírja a bőröm.
Ajánlom mindenkinek aki ismerkedik a környezetbarát alternatívákkal vagy azoknak is akik benne vannak de még nem próbálták ezt. Sajnos a krémdezodorokat nehezebb kivarázsolni és használni mint a csomagolásmentes társát, ez a termék viszont sipsz-supsz használható rohanósabb reggeleken is egy dobozkába zárva.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. november 23.

Konkrétan ennél tartósabb dolog még sosem volt az ajkaimon. Nagyon szépek a színek, nem csúszkálnak, sok órát kibírnak. Erős vágyat érzek az összes kipróbálására :D

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2018. november 11.

Szeretem az enyhe rózsa illatot de ez valóban túl intenzív, csak sok óra múlva ül le annyira, hogy azt mondom hmm ez nem egy rossz illat. Végtelenül tartós, kézmosás után is órákat illatozott rajtam. Sőt, másnap felkelve is éreztem magamon.

Lush Vanillary Testpermet

Lush Vanillary Testpermet
2018. november 11.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan nem vagyok oda az édes illatokért, nagyon ritkán van kedvem magamon ilyet érezni, DE! Ez a vanília nem az a vanília. Első fújásra erős még, majd előjönnek a kellemes ágyban takarózós, sütit majszolós téli vaníliás fűszeres jegyek. Te jó ég, és én csak kipróbáltam egyszer az üzletben! Hazafelé csak a csuklómat szagolgattam, nekem kell ez az illat!

Lush Honey I Washed The Kids Szappan

Lush Honey I Washed The Kids Szappan
2018. november 11.

Hosszú ideig érezni a bőrön, enyhe karamellás mézes álom. A párom is előszeretettel használja, majd fürdés után mutogatja kedvesen, hogy milyen illatos a bőre :)

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testápoló Balzsam
2018. november 4.

Sűrű krém, ami a shea sajátja, akárcsak a lentebb írt illat. Natúr, nagyon puha érzés, szerettem még úgy is hogy az erős illatok szerelmese vagyok.

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé
2018. november 4.

Én például kifejezetten szeretem az erős illatokat, szóval nekem telitalálat volt. Négy pontot azért adok neki mert ha az ember véletlenül nem dolgozza el egyenletesen akkor fog.. méghozzá barnás fémes színnel amit nem a legjobb az ágyneműben/ruhában viszont látni. Az már más kérdés hogy én sok másik krémmel felváltva használtam pont az erős illata miatt hogy ne legyen tömény és sajnos egy idő után elkezdett összecsomósodni, nehéz volt felvinni és az utolsó negyedét kénytelen voltam kidobni. De ez már nem a termék hibája, figyeljetek oda meddig használjátok!

Balea Beauty Effect Nacht-Serum

Balea Beauty Effect Nacht-Serum
2018. november 3.

Valóban rettenetesen alkoholos szaga van, úgyhogy minden jó tulajdonságát sajnos kiüti az az egyszerű tény, hogy ragacsos és alkohol szagú. Nem venném újra.