Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém FF30 UV-Védelemmel

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém FF30 UV-Védelemmel
2018. november 3.

Valóban zsírosabb mint amilyennek egy nappali krémnek illene lenni, amit reggel gyorsan magára dob az ember. Egyébként nem lehet okom a panaszra, nagyon olcsó, végre 30-as és nem 15-ös, a hófehér száraz bőrömre nekem pont megfelel. Kihangsúlyozom még egyszer a szárazat, tényleg ilyen típusú bőrre ajánlom vékony rétegben felvinni és nem lesz semmi gond a reggeli készülődés közben.

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Bronzing Eyeshadow Palette

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Bronzing Eyeshadow Palette
2018. november 1.

Nem értek egyet CeCeDrake véleményével de bizonyára köze van ennek ahhoz is, hogy mindenkinek más minőségű bőre van és máshogy reagálnak rá a sminktermékek is. Az a helyzet, hogy valóban van sok hasonló típusú termék, szóval ha van már valakinek hasonló tényleg nem érdemes dobni érte. Viszont én nem vagyok nagy földszín fan, inkább a Jeffree Star vonalon mozogva, brutálisabb, élénkebb színekhez vagyok szokva, de még így is azt kell, hogy mondjam, nem rossz. Számomra elég pigmentáltak, könnyű dolgozni vele, pikk-pakk felviszem a szemhéjamra olyan napokon amikor (sajnos) muszáj visszafogottabb lenni. Szóval azt kell mondanom, ez a hétköznapi palettám amikor "átlagos lány" üzemmódban kell működnöm és nekem tökéletesen beválik.

Alverde Körperbutter Schneewittchen

Alverde Körperbutter Schneewittchen
2018. október 30.

Szerintem különleges és hosszan tartó illatuk van, a hidratálásuk is szuper, nem egy könnyű vizes krém de télre pont erre van szükségem.

MosóMami Ligetszépe Olaj

MosóMami Ligetszépe Olaj
2018. október 22.

Ár érték és mennyiség arányában nagyon megéri. Én szemkörnyékápolónak használom az érzékeny bőrömre ami durván karikás és erősen fekete tud lenni. Rendszeresen használva a duzzanat a minimumra csökkent, sokkal szebb és egységesebb a bőröm. Biztos nem szeretnék a közeljövőben más terméket használni az érzékeny felületek ápolására.

Balea Badeherzen Szett

Balea Badeherzen Szett
2018. október 21.

Engem nem hogy nem zavar az olajos réteg amit maga után hagy de teljesen oda vagyok azért hogy konkrétan nem kell utána hidratálni még egy keményebb hideg napon sem. Persze ne húzzatok közvetlenül a használata után selyem ruhát ha nem muszáj de csodálatos hétvégi feltöltődés potom pénzért, jó Balea minőségben.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2018. október 21.

Ahogy már írtam más Lush termékekhez, számomra ezek a fűszeres illatok a nyerők. Nagyon könnyen habzik, jól tisztít és a kis dobozába rakva könnyen hordozható is. Az a helyzet hogy engem meggyőzött, szívesen kipróbálnék már szilárd samponokat is,

Lush Hottie Masszázstömb

Lush Hottie Masszázstömb
2018. október 21.

Jelenleg a kedvenc tömböm. Az egy dolog, hogy csodálatos varázslatos fűszeres téli illata van ami olyan hosszantartó hogy ihaj, de olyan kellemesen hidratálja a bőrt, hogy benne van a top kedvenc Lush termékeimben.

Lush Whoosh Tusfürdőzselé

Lush Whoosh Tusfürdőzselé
2018. október 21.

Csoda friss illat lengi be a fürdőt minden alkalommal amikor a párom használja. Imád vele fürödni, gyermeki öröm van az arcán minden alkalommal amikor használja, biztos hogy újra veszem neki karácsonyra :)

Lush Pearl Masszázstömb

Lush Pearl Masszázstömb
2018. október 21.

Én csak azért nem adok max pontot rá mert a szemcsék valóban elfoglalják a tömb helyének jó részét és az illatok közül is jobban szeretem a fűszeresebbeket, DE! Egyáltalán nem karcolnak, nem értem azt aki ezt írja, nem kell durván belenyomni a bőrbe hogy kellemes legyen, ha pedig nem kívánom az érzést a bőrömön akkor megfordítom a másik tök sima felét és azt használom.. Btw sok sok hete használom és az enyém nem is törik.

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2018. október 21.

Valóban az egyik legjobb pakolás amit próbáltam. Erős radírozó szemcsék vannak benne, az én arcomra pont tökéletes. Az az illat pedig.. uhh mennyei, még a párom is szívesen használja.