Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2018. október 21.

Bejött de nem csodaszer kategóriában. Kellemesen hűsítő érzés a bőrön, főleg a nyári időszakban, de nem tett csodát a miteszeres pattanásos arcommal. Azt hiszem nekem a radírozó hatása lehet túl visszafogott elsősorban, de pakolásként sem ez jött be leginkább.

Lush Limelight Fogtabletta

Lush Limelight Fogtabletta
2018. október 21.

Sajnos nekem ez a termék nem jött be de lehet ízlés kérdése mert nem tisztít rosszul. Engem rettenetesen emlékeztet valami borzasztó pezsgőtabletta ízre.

Lush Salted Coconut Kézradír

Lush Salted Coconut Kézradír
2018. október 21.

Fantasztikus érzés volt a bőrön, pedig csak egy kevéske mintát kaptam belőle kipróbálásra. Azt kell hogy mondjam... meg fogom rendelni nagyobb mennyiségben is, egészen fantasztikus helyre repít ez a termék testileg lelkileg :)

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2018. október 21.

Imádom a levendulát és sok ehhez hasonló illat közül ez jött be a legjobban. Mint ahogy más Lush termékhez is írtam már, éjszaka felkelve de még reggel is mindig érzem magamon ezt a csodálatos illatot.

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2018. október 21.

Tartós szerelem illat, ha mégis mondhatnék rá valami negatívat az az lenne, hogy egy kicsit édeskésebb az illata mint ahogy szeretném, de még így is mindig ehhez nyúlok először amikor szépen felöltözve kimozdulok.

Lush Think Pink Fürdőbomba

Lush Think Pink Fürdőbomba
2018. október 21.

Mesés jó kedvet varázsoló rózsaszín csillámos fürdőbomba. Több darabra szoktam vágni, hogy tovább tartson az élmény.

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2018. október 21.

Jó összetevők, natúr illat, szuper tisztítás. A T vonalban száraz, vékony rétegben leváló bőrömet egyáltalán nem szárította tovább, de ha így tenné sem bánnám, hiszen van egy olyan napi rutinom amiben rengeteg szérum és krém hidratálja a bőrömet így igyekszem állandóan hidratálva tartani azt. Szívesen nyúlok ezért a termékért és újra is venném, ha elfogyott pedig nem szoktam annyira oda lenni az ennyire natúr illatú dolgokért.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. október 21.

Használata után nem fénylik az arcom nyáron sem annyira és remekül tisztítja a bőrömet. Alap darabbá vált a zuhanyzóba, mindig ezzel mosom át először az arcomat amikor hazaérek, úgy érzem hogy jól tisztít. Az én bőröm durván pattanásos tud lenni, személy szerint nem tudok azonosulni azokkal a véleményekkel, ahol erre hivatkozva jöttek ki a pattanások. Tisztán tartja az arcomat, még sosem irritálta a durván érzékeny és fehér bőrömet kicsit sem. Az egyetlen amiért nem csodaszernek minősül nálam, hogy a bőrömnek még csodálatosabb ajándék az elefántcsont szappanjuk.

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2018. október 21.

Szuperül leviszi a gyulladást az arcomról, szóval egy rossz szavam nem lehet rá. Erősen fehér bőrű, pattanásra hajlamos bőrömre tényleg csoda, este felkenem vékony rétegben és reggelre minden csodás mesés lesz.

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával
2018. október 21.

Tesztelem már két hónapja ezt az extra natúr ízű terméket és folyamatosan azon kapom magam, hogy esténként ezért nyúlok. Azért írom, hogy esténként mert reggelente a kávézás után valóban nem frissíti annyira a leheletem, hogy az erős kávé ízt elvegye, de esténként amikor amúgy sem eszek már, végre nincs az a zavaró mentolos íz ami nehezebben hagy aludni. Én kedvelem bár jobban örülnék egy kis erősebb fodormenta és zsálya íznek.