lantika1108

Regisztráció dátuma: 2017. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. augusztus 22.

A legjobb hajápoló amit eddig próbáltam! Én álltalában hajmosás előtt egy órával felteszem a hajamra, majd hajatmosok, lefekszek aludni, és az illatát még 2-3 nap múlva is érzem. Csodákat képes tenni. Ha nem használom, teljesen más a hajam.

Secret Key Platinum Power Delicate Női Izzadásgátló Deo Stift

Secret Key Platinum Power Delicate Női Izzadásgátló Deo Stift
2019. július 10.

Az egyetlen dezodor ami használt. Felvitel után olyan mintha babapúder lenne hónaljamon. Nem ragacsos egyáltalán. Illata jó, és az izzadást is gátolja nekem

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2018. november 4.

Nem vagyok egy büdösen izzadós típus, de sok ismerősöm ajánlotta ezért megvettem. Hát ettől büdöset és sokat izzadok a semmitől is.
Magában ha megszagolom, akkor viszont nagyon jó illata van. Ezért és mert nem hagy foltot a ruhán, kap 2 csillagot. Majd megpróbálkozok a medvéssel is.

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2018. május 16.

Kicsit pepecselős felvinni, néha egy fülpiszkálóval javítgatni kell, viszon szerintem kárpótol a végeredmény. A rövid, egyenes pilláimbóp már egy rétegben csodás hosszú, ívelt és fekete pillákat csinál. A legjobb eddigi spirálom, feltette a lécet a következőknek az biztos!

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2018. április 16.

Kb egy hete használom. A zsírosodásra hajlamos bőröm nem fénylik át és tartóssága a catrice korrektorokkal minden igényemet kielégíti. Nem is baj hogyha napközben kopik egy kicsit, mert reggel feltéve kicsig maszkos, ami pár óra alatt eltűnik. Matt marad és nem okoz irritációt.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2017. november 11.

A zöld van meg, és nagyon szeretem. Nekem az illata a buborékfújóra emlékeztet, nekem nem hagy fehér foltot és egy napot lehet vele nyerni. Célnak megfelel.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2017. november 4.

Jó illata van. Biztos használ valamit, mert nem töredezik a hajam úgy mint régen. Aránylag gyorsan elfogy.

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2017. november 4.

Nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, de az illata még elég sokáig érződik. Táskába nem merem rakni, mert a kupakját elhagytam és félek hogy kifújódik, és minden habos lesz. Este reggel kenem ezzel a kezemet, nekem megfelel

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder
2017. november 4.

Bronzosítónak jó. Ha elfogy inkább egy átlátszó púderre (nem feltétlen miss sporty) ruházok be inkább.

Fruttini My Craziness Is Mango Testápoló

Fruttini My Craziness Is Mango Testápoló
2017. november 4.

Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam, a nagyon finom illata miatt sokat használom.