laraberes

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrprobléma: -

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2015. október 9.

Imádjuk, mindig ezt használjuk. Mind a két gyerkőc ekcémás, könnyes pirosodik a bőre arca popsija, ez a termék tökéletes. Nincs illata, nem túl nedves, de mégis eléggé, engem meggyőzött. A kendők szépen egymás után jönnek ki, nem egyszerre 5. Abszolút kedvenc

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2015. október 9.

Tegnap a Glamour napok szerzeménye ez is szintén, tetszik elsőre. Nem túl vadak a színek, egyelőre nappali laza smink készült vele, meglátjuk később hogy muzsikál az erősebb vonalon. Féláron bőven megérte :-)

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál
2015. október 9.

Tegnap a Glamour napokon féláron vettem egyet. Nem néztem utána, csak megláttam, és gondoltam féláron jöhet. Tus nem volt hozzá már természetesen. :-( Nem használtam még ilyen típust, ahol először fehér réteg utána a fekete, nem rossz elsőre. Nem tapadnak össze a pillák, szépen kiemeli, nem dúsít extrán, a műszempilla hatástól elég messze áll..... Meglátjuk később mit tapasztalok...... Összességében nekem bejön, már csak azért mert nem ragadnak össze a pillák, hozza amit én elvárok egy spiráltól. Azt hogy mennyi ideig marad fent majd Updatelem.

Make Up Factory Mat Blusher

Make Up Factory Mat Blusher
2015. szeptember 24.

Végre kapható egy pirosító, ami mattít és kellemes üde rózsaszínes - mindenhez jó - árnyalata van. Nem utolsósorban drogériákban elérhető.... Matt, tartós, felvitellel nem kétszeres mennyiség megy az ecsetre aminek a felét le kell rázni felvitel előtt. Nem olcsó, de mivel takarékos és nem kell sok belőle, sztem megéri. Tartós, én reggel sminkelek és estig garantáltan fent marad. Maybelline pirosítót használtam előtte, mióta kivonult a magyar piacról ez a fajta nem találtam olyat ami méltó utódja lehet - úgy érzem most megtaláltam :-) 10-es árnyalat :-)