LasEstrellas

Regisztráció dátuma: 2020. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Everyday Humans Resting Beach Face SPF30

Everyday Humans Resting Beach Face SPF30
2022. március 6.

Nagyon szeretem az állagát, szuper könnyű,de mégis hidratál, az illata érdekes,de nekem nagyon tetszik, friss, sajnos nekem az alá kent szérumot nem bírja, kukacosodik. Ez az egy hibája van. Nem okoz pattanást.

Yves Rocher Piros Alma Kézápoló Krém

Yves Rocher Piros Alma Kézápoló Krém
2021. január 7.

Nem hagy zsíros érzetet a bőröm, könnyen beszívódik. Hatása nem annyira hosszútávó, de nem rossz krém.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2021. január 4.

A pattanásos bőrömre kiváló lemosó, a sminket/szemsminket is leszedi, utána nem húzódik tőle a bőröm. A kiszerelése is gazdaságos, nem kell sok belőle.A teafa illat sokak számára zavaró lehet, de mivel lemossa az ember így utána nem érződik és a pattanásokra hasznos :)

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2020. augusztus 25.

A fejbőröm hajlamos a kiszáradásra, főleg nyáron, izzadás, fürdőzés után, a homlokomnál a hajtőnél és a nyakamnál is.
Mióta ezt használom, csak néha fordul elő, főleg,amikor sima samponra váltok egy pár alkalommal egymás után.

Image Skincare Body Spa Exfoliating Body Scrub

Image Skincare Body Spa Exfoliating Body Scrub
2020. augusztus 25.

Keratosis pilarisra írta fel a bőrgyógyász, önmagában nyilván csodát nem tett, de nagyon kellemes az illata, jó elkenni, jók az összetevői, és nagyon puha bőrt hagy maga után.
Egy csillagot az ára miatt kell levonnom, igaz sokáig elég, én csak a karomra, hátamra, mellkasomra, arcomra használom.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. augusztus 25.

Se pozitívat,se negatívat nem tudok róla mondani, legalább kárt nem csinált.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. augusztus 25.

A bőrgyógyász letiltott a B vitaminos termékekről, mert az arra hajlamosaknál ronthat az állapoton.
Még ez előtt észre vettem,hogy a B bomb használata után,mintha pont hogy bedurrannának a pattanásaim és jönnének elő újak.
A multivitaminok szedése sem ajánlatos, én pedig szedtem szépen a Magne B Komplexet..
Amióta nem használom a szérumot és nem szedem a vitamint, sokkal szebb a bőröm.

La Roche-Posay Lipikar Testápoló Tej

La Roche-Posay Lipikar Testápoló Tej
2020. augusztus 23.

Miért kell egy la roche posay szintű márkának ásványi olajat tenni a testápolójába :(
Nagyon szomorú vagyok, tudatlan voltam,amikor vettem...
Keratosis pilarisos karom miatt vettem, de pattanásokat okoz :(
Pattanásra hajlamos bőrűeknek nem csak ezt nem ajánlom, de nagyon nézzék meg,hogy ne legyen ásványi olaj a testápolóban (még nem találtam ilyet).
Csak azért kap 3 csillagot,mert számomra az Eucerin Ureánál kevesebb pattanást okozott.

Eucerin Repair Lotion 10% Urea

Eucerin Repair Lotion 10% Urea
2020. augusztus 23.

Azért kap csak 2 csillagot,mert anyukám elhasználta a karantén idején kézkrémnek az iszonyúan kiszáradt, kirepedezett kezére.
Problámás bőrre egyáltalán nem ajánlom, ásványi olajat tartalmaz :(
Bőrgyógyász írta fel keratosis pilarisra, nem is értem,miért, ha látja,hogy problémás a bőröm :(
Ekcémás bőrre biztos jó lehet.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. augusztus 23.

Eddig semmilyen fényvédőt nem szeretett a bőröm, mindentől kipattogott az arcom, mert túl zsírosak. Habár én hiszem, hogy pusztán fényvédelem szempontjából a legolcsóbb termékek is ugyanúgy védenek a napégéstől, e probléma miatt beruháztam egy drágábbra. Régebben a bioderma akn mat terméket használtam, de azt beszüntették, így a patikus ajánlására vettem meg ezt az Eucerin Sun Sensitive Protect extra könnyű naptejjel együtt. Mind a kettőt imádom, főleg ezt az arcra való oil controlt, nincs tőle pattanásom és zsíros érzetet sem hagy :)
Sajnos alkoholt tartalmaz, de elnézem neki, mert nem szárítja a bőröm (zsíros, pattanásos).