lashmaniac188

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal

Garnier Skin Natuarls Éjszakai Krém Jázminnal
2016. augusztus 26.

Még régen használtam ezt a krémet egy téli időszakban, de a negyede se fogyott el. Nem túl könnyű az állaga,picit elnehezítette az arcomat - kombinált- , az összetevői is förtelmesek, és olyan mértékű jótékony hatást sem tapasztaltam -sőt semmit sem tapasztaltam a fojtogató zsírrétegen kívül-, amiért érdemes lenne mérgeznem vele a bőröm, ezért inkább búcsút intettem neki. Aki viszont túljutott az összetevő-dilemmán, a krémet nem ajánlom zsíros vagy kombinált bőrre, viszont a száraz/ normál bőr örömmel fogadná :) Nyárra pedig inkább csak a száraz bőrűeknek ajánlom.

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2016. augusztus 26.

Ez a bébi túlszárnyal minden testápolót ami csak létezik!! Olyan szinten táplálja a bőrt, hogy az már szinte fáj, és az illata...Ha valaki használt már babaolajat tudja milyen az, amikor az egész szobát ez a kellemes illatfelhő lengi be..Az egy külön világ :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. augusztus 26.

Számomra ez a termék abszolút a "túl szép,hogy igaz legyen" kategória. Igaz,hogy jól tisztít,és nagyon sokáig elég, viszont a ragacsos érzet amit maga után hagy, teljesen elrontja összképet. Nem kíméletes, a sminket sem távolítja el rendesen, többször át kell vele menni, és még ezután is lesznek sminkmaradványok a bőrön...Azért kap 3 csillagot,mert vannak szerényebb igényű vásárlók is, akiknek az elsődleges szempont, hogy pénztárca barát terméket találjanak amivel lehetséges a sminklemosás és az arc megtisztítása, és ez a micellás víz erre megfelel. Sokáig elég, jó ára van, a ragacsosságot és maszkhatást elviselve elég macerásan ugyan,de leszedhető vele a smink. Én viszont nem venném újra. Én mindenképpen a Bioderma micellás vizére voksolnék, sokkal hatékonyabb, nincs ragacsos érzet, és sokkal jobban érzi magát az arcbőr használat után.

Rival de Loop Clean & Care Mildes Peeling Gel

Rival de Loop Clean & Care Mildes Peeling Gel
2016. augusztus 26.

Nagyon jó kis termék :) Tisztít, de nem szárít, friss érzetet hagy, semmi de semmi maszkhatás! A lemosása pedig az eddigi, általam használt termékeknél sokkal gyorsabb, egyszerűbb :) Az ár-érték arány szuper! Jó dolog, hogy természetes szemcsék is vannak benne, de a természetes bőrradírok szemcséi egyenetlenek, ezért mikrosérüléseket okoznak az alkalmazott bőrfelületen, ami mitesszerek, pattanások és egyéb kellemetlenségek okozója lehet.

Nivea Fresh Natural Pumpás Deo

Nivea Fresh Natural Pumpás Deo
2016. augusztus 26.

Travel kiszerelésben kaptam egyet ajándékba (fújókás adagoló, és néhány eltérő összetevő), és azt kell mondjam nagyon nagyon meg vagyok elégedve. A hátulján feltüntetett " tartósítószer-és színezőanyag-mentes" csodán kívül, elolvasva az összetevőket, nem találtam benne sem alumíniumot, sem parabént. Majdnem felsikoltottam örömömben!!
A Nivea dezodorok alapvetően nem a kíméletességről ismertek, ezért ez a bébi nagyon meglepett. Amikor kipróbáltam, a kellemes, friss, megszokott Nivea illat fogadott, amit nagy örömmel vettem. A hatását még csak egyszer-kétszer volt alkalmam megfigyelni, de eddig azt kell mondjam, jól végzi a dolgát :)

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2016. augusztus 26.

Ez a szempillaspirál volt a második, amire valaha beruháztam. Az elsőt nagyon szerettem (Essence spirál volt), viszont úgy gondoltam, mást is ki kéne próbálni. Amikor megvettem és elsőnek kipróbáltam, nagyon megbántam, hogy váltottam, mert nagyon sok festéket vett fel, összeragasztotta a pilláimat, ezáltal pedig kicsik maradtak, és ragacsosak lettek. De mivel pénzt adtam ki rá, nem akartam kidobni, vagy másikat venni, ezért továbbra is használtam. Ahogy telt az idő, és egyre jobban száradt, elérte a lehető legkellemesebb állagot amit tapasztalhattam, és mivel az óriási dundi keféjéért már az első pillanatban oda voltam, elkezdtem megszeretni, majd egyszerűen elértem oda, hogy imádom!! A keféje miatt nagyon hosszú és gyönyörű,dús pillákat varázsol, a festék pedig pont kellemes arányban osztódik el rajtuk. Se túl sok, se túl kevés. Az ára teljesen rendben van, és nagyon nagyon sokáig bírja egy darab. Az egyetlen problémám vele az, hogy nem túl tartós, és mivel én az alsó pilláimat is festem, túl hamar elkenődik a szemem alatti területen, ami nagyon bosszantó tud lenni, mert egy nap kétszer-háromszor is frissíteni kellene, hogy mindig makulátlan legyen. Viszont mivel annyira szeretem, kitaláltam a problémára azt a megoldást, hogy megcsinálom ugyanúgy a sminkemet, mint eddig, csak a vízálló testvérével megkoronázom az egészet, egy- két fésülés keretein belül, és máris gyönyörű, tartós lesz az eredmény :) Ami még felmerült bennem, hogy érdemes lehet vegyíteni a keféjét más termékkel, hátha így elkerülhető az új korában jelenlévő csomósodás ugyanolyan szép eredménnyel :) Nem tudom eldönteni, hogy 5 vagy 4 csillagot adjak, mert szívem szerint 5öt adnék, de a tények a 4 csillaghoz húznak...azt hiszem, mégiscsak a szívemre hallgatok :D

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2016. augusztus 26.

Ez a termék volt az első érdemleges korrektorom, és azóta is ezt használom, úgyhogy sok viszonyítási alapom nincsen. Ennek ellenére nem véletlenül vásárolom meg újra és újra, teljesen jól elfedi a szem alatti karikákat, a bőrhibákat, és TÉNYLEG nem épül a ráncokba, ami számomra egy óriási pozitívum, ugyanis a minap vásárolt két Catrice korrektor ( Catrice Camouflage Cream, Catrice Light- Reflecting Concealer) közül mindkettő alaposan megült az apró szemráncaimban, ezért azonnal visszakívántam a jól bevált All Round palettát. Bár a fedése gyengébb, mint a Camouflage Cream-é (a nem folyékony változat), de ezáltal természetesebb, és nem épül a ráncaimba. A három barna árnyalatot mind elhasználtam, a középső felel meg a bőrszínemnek, és miután ez elfogyott, a sötétet illetve a világosat kevertem. A zöld és a piros színekről az a véleményem, hogy használhatóak, de tudni kell velük bánni. Valóban eltünteti a szem alatti sötét foltokat, viszont csak nagyon keveset szabad felvinni, és nagyon jól el kell dolgozni, különben rákszínben fogunk pompázni akkor is, ha rámegyünk két réteggel a bőrszínűből. Illetve a zöld is nagyon jól működik a pirosságokra, csak tudni kell eldolgozni, hogy a fölé kerülő barna szín megfelelően elfedhesse. Erre ügyelni kell, ki kell tapasztalni. Az ára is viszonylag jó, én 900 Ft alatt vettem. Összességében nagyon szeretem, csak azért kap 4 csillagot, mert laikusként nehéz felhasználni a piros és zöld színeket.

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2016. augusztus 26.

A minap a Rossmannban ügyködtem egy jó folyékony korrektor után keresgélve, gondoltam, a Catrice márkától jövők biztosan nagyon jók, hiszen az All Round korrektorpalettát már többször is újravettem, és a Camouflageról is sok jót hallottam, ezért gondoltam beruházok egyre. Először a Camouflage folyékony változatával szemeztem, de az túl világosnak bizonyult, ezért megvettem ezt a terméket. Amikor otthon nagy hévvel kicsomagoltam, az első dolog amivel szembesültem, hogy a termék egyszerűen nem akar kijönni az adagolóból. 10 percig csavargattam, amikor is hirtelen óriási mennyiség jött ki, azt se tudtam mit csináljak, hova kenjem. Aztán a második használat után már néhányszori csavarásra jött belőle, de ezt nem szabad úgy elképzelni, mint egy normális tekergetős kiszerelésnél, hogy csavarsz egyet vagy kettőt és jön a termék, hanem teljesen rendszertelenül össze vissza folyik. Tekerem, nem jön. Nem csinálok vele semmit, magától kifolyik egy hatalmas mennyiség. Förtelmes. Kezelhetetlen. Az ecsetes megoldás sem a legszimpatikusabb, viszont efölött szemet tudnék hunyni, ha a termék nem lenne ilyen borzalmas. Kezdem ott, hogy a rengeteg szilikon miatt borzasztó tömény, ami elsőre olyan hatást kelt az emberben, mintha biztosan brutális fedése lenne, ennek ellenére, ahogy eldolgoztam, világos volt, hogy a fedése majdnem hogy nulla! Ehelyett a töménységével megfojtja a bőrt, és még a ráncokba is beleül, annak ellenére, hogy állítólag nem kellene. És ami a legjobb, hogy metál fényt is ad a szem alatti résznek, ami számomra teljesen kiábrándító. Egyébként is fényes a szemem alatti terület, miért lenne szükségem rá, hogy még láthatósági burkolatot is kapjak? Az pedig, hogy frissebbnek mutatja a tekintetet, egy óriási marhaság. A tömény szilikon árt a bőrnek, és mindezt 1300 Ft-ért. Teljesen egyetértek azzal, hogy ez a cucc olyan, mintha egy százforintos boltból vett korrektort csili-bili csomagolásba pakoltak volna, és felcímkézték volna a Catrice márkanévvel. Abszolút kidobós.