laskaidomcsi

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2016. július 20.

Hiába raktam fel balzsamot és pakolást, nagyon durván kiszárította a hajam. Viszont tényleg nagy volument ad a hajnak

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2016. július 5.

eléggé tartós körömlakkok, nagyon szeretem őket!

One Direction Our Moment

One Direction Our Moment
2016. június 25.

Nagyon imádtam. Nagyon tartós voltű és az illata!! :)

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2016. június 21.

Nagyon szeretem. Gyönyörűek a színek, tartósak!

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel
2016. június 20.

Nagyon jó hűsítő hatású arclemosó. Szerettem használni, de nem volt egy nagy szám szerintem.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2016. június 16.

Nem is értem, miért vettem meg (egyébként a fekete van meg), mivel tudtam, hogy nem igazán válnak be nekem az ilyen keféjű spirálok. De mégis, ki akartam próbálni. Hát, kár volt. Csomósít, pereg.. Abban reménykedem, hogyha fogy belőle, akkor kevesebbet fog felvinni és szebb lesz a végeredmény.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. június 16.

Imádom az illatát!!

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2016. május 28.

Először a Batiste-ot próbáltam ki, azzal maximálisan elégedett voltam. Aztán gondoltam, kipróbálok egy olcsóbbat is. Hát, nem bántam meg. Ugyanaz a hatás, olcsóbban! nekem 5/5

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2016. május 28.

Ma kaptam ajándékba, egyszerűen imádom. Nekem az ilyen keféjű spirálok váltak be, mert alapvetően hosszúak a szempilláim, csak nem elég intenzív feketék. nagyon imádom!!! mindenkinek ajánlom

Caola Kamillás Hintőpor (régi)

Caola Kamillás Hintőpor (régi)
2016. május 16.

Borotválás/epilálás után tökéletes a kipattogott bőre. Olyankor csak az jó rá nekem. Viszont száraz samponként szerintem nem túl hatásos. Maximum úgy tudom ajánlani, ha összeköti az ember a haját. De egyébként meg összeragasztja a hajat, kemény lesz tőle.. Szóval olyan is-is. De persze, ez nem pont arra való, szóval nem is várom el úgy tőle. Inkább kiadok több pénzt normális száraz samponért.