lassugepard

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum
2020. június 21.

Szuper! Az eddigi legjobb hidratáló, amit a kombinált bőrömre használtam. Néhány kissebb ráncom van, de a legtöbb bőrfiatalító készítményt nem tudom használni a bőrtípusom miatt. Ez azonban nagyon könnyen beszívódik, nem zsírosít, mégis nagyon jól hidratál. És tényleg üdébb, rugalmasabb lett a bőröm. Plusz pont neki, amiért nem tömíti el a pórusaimat és nem okoz pattanást. Ja és sminkelni is nagyon jól lehet rá, egyenletesebb lesz az alapozó. Szóval csak jót tudok mondani róla. Régóta ilyet kerestem. Most rendeltem újra.
Update: 2 éve rendszeresen újravásárolom, és töretlen a szerelem. Közben próbálkoztam mással is, de ez alap darab lett.

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2020. június 21.

Ez az egyetlen zselés tusfürdő, ami nem szárítja a bőröm (még a Niveától is). Kellemes az illata, és érezni az aloe vera nyugtató hatását. Gazdaságos, nem kell sok belőle. A rózsás Nivea tusival felváltva használom.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2020. június 21.

Jól tisztít, jó az illata, de nagyon szárítja a hajat, és korpa ellen sem ér semmit.

Oriflame Swedish Spa Soft Tide Kézápoló Maszk

Oriflame Swedish Spa Soft Tide Kézápoló Maszk
2020. június 21.

Jó tömény állagú krém, tényleg csak éjszakára használom. Viszont reggelre kb. 10 évet fiatalodik tőle a kezem, szépen feltölti a bőrt. Nagymamámnak is vettem ajándékba a testápolóval együtt, és nagy kedvence lett. A berepedezett sarkát is szépen rendbehozta. Régóta csak oriflames kézkrémeket használok, ez lett az éjszakai kedvencem. Mindig van egy az ágy mellett.

Oriflame Swedish Spa Whipped Waves Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Whipped Waves Testápoló Vaj
2020. június 21.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Remek testvaj, egy kicsit feledteti a régi lila tégelyes verzió nagyszerűségét (bár annak az illatát jobban szerettem). Töménysége ellenére gyorsan beszívódik, és sokáig érezni lehet a hidratáló hatását. Az illata kellemes, nem tolakodó.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2020. június 21.

Eddig a Catrice HD Liquid-et használtam, ezt a Glamour napokon szereztem be féláron, tehát kb. 2 hónapja használom. A kettőt összehasonlítva, van amiben ez jobb, pl. nem kell aláhidratálni, természetesebb a hatása, van benne fényvédő. De nagyjából minden másban simán lekörözi a Catrice. Többek között ennél észrevettem, hogy a tág pórusokat nem fedi el olyan szépen, és más bőrhibát sem. Ezenkívül tényleg nem túl tartós, az első orrfújásnál a fele a zsepin marad. Hamar át is fényesedik. Azért kap négy pontot, mert ha éppen jó állapotban van a bőröm, akkor szépen mutat rajta, egységesíti, amennyire kell. De ha éppen zsírosabb egy kicsit, vagy esetleg kijön pár pattanás, akkor nem sokat ér. Összességében én is inkább egy jó BB krémnek mondanám. Teljes áron biztos nem venném újra, de azért ezt szívesen elhasználom.

Update: Nemrég Glamour kuponnal újravettem. Az előző üveg óta több alapozót kipróbáltam, többnyire szintén a Max Factortól, de visszatértem ehhez, mert ennek könnyű eltalálni a színét, nem fullad meg alatta a bőröm, nem szárít, és bár nem tökéletes, mindennapokra ezt érzem a legkényelmesebbnek. Az is tetszik, hogy természetes hatású. A HD liquidből kicsit kiábrándultam azóta. Azért nem csodaszer, úgyhogy marad a 4 csillag, de azt hiszem, már a sminkfelszerlésem állandó darabja lesz.

Update: Mostanra ez lett AZ Alapozóm. Ahogy öregszem és megtaláltam a számomra megfelelő arcápolókat is, a bőröm kevésbé zsíros, és pattanásom is ritkán van. Így tökéletesen megfelel ennek az alapozónak a fedése. Nem okoz pattanásokat, sőt, ha pár napig nem használom, rosszabb állapotban van a bőröm, tehát ez még jót is tesz neki. Természetes hatása van, és megtaláltam a téli és a nyári színemet is. Úgy vettem észre, hogy az új fekete kupakos kiadás még jobb, kevésbé fényesedik át, viszont ebből Golden árnyalatban nem találtam.

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém
2019. április 30.

Nekünk nagyon bevált, bár még csak egyszer rendeltünk az ára miatt. Tènyleg látványosan fehérített, és úgy vettem észre, hogy jó az ínyemnek is, mert nem vérzett fogmosáskor, mint a legtöbb olcsóbb drogériás fogkrémtől. Nem fogjuk folyamatosan ezt használni, de ha más is kell a notino-ról, hozzácsapok egyet a rendeléshez. Most is alapozóval együtt veszem.

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom
2018. november 19.

Az első benyomásom az volt, hogy ez a dezodor már alapból izzadságszagú. Persze nem sokáig érezni a bőrön. Első néhány napban kellemes csalódásnak tűnt, mert tényleg megakadályozta a testszagot, de ez a hatás a 4. nap körül semmivé foszlott, olyan volt, mintha semmit sem használtam volna, vagy még rosszabb. Ráadásul tényleg erősen alkoholos. Itthonra talán elhasználgatom, vagy majd télen próbálkozok vele, mert nyárra abszolút nem alkalmas.

Update: Szegényt nagyon lehúztam legutóbb. Azóta egészen megszerettem. Többnyire itthonra használom csak, mert azért annyira nem bízom benne, de egy lazább napon hűvösebb időben teljesen jól beválik. Az alumentes kategóriában jól teljesít. A furcsa illatát szerencsére nem sokáig lehet érezni. Azt külön szeretem, hogy nem képez bevonatot a hónaljamon, olyan mintha nem lenne rajta semmi, csak szimplán nem leszek büdi.

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő
2018. június 25.

Sokáig csak ezt használtam. Pihe puha volt tőle bőröm. Azért a múltidő, mert már sehol sem találok ilyet. Az új olajos tusfürdői a Niveának meg sem közelítik ezt. De azért vannak még jó tusik a termékcsaládban.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2018. június 25.

Bármit próbálok is ki, végül mindig visszatérek a Nivea tusfürdőkre. Ez az egyetlen márka, ami hosszú távon sem szárítja ki a bőröm. Legutóbb ilyet vettem, nagyon kellemes diszkrét illata van. A Supreme touch volt a kedvencem, de azt már nem lehet kapni.