lassugepard

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém
2019. április 30.

Nekünk nagyon bevált, bár még csak egyszer rendeltünk az ára miatt. Tènyleg látványosan fehérített, és úgy vettem észre, hogy jó az ínyemnek is, mert nem vérzett fogmosáskor, mint a legtöbb olcsóbb drogériás fogkrémtől. Nem fogjuk folyamatosan ezt használni, de ha más is kell a notino-ról, hozzácsapok egyet a rendeléshez. Most is alapozóval együtt veszem.

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom
2018. november 19.

Az első benyomásom az volt, hogy ez a dezodor már alapból izzadságszagú. Persze nem sokáig érezni a bőrön. Első néhány napban kellemes csalódásnak tűnt, mert tényleg megakadályozta a testszagot, de ez a hatás a 4. nap körül semmivé foszlott, olyan volt, mintha semmit sem használtam volna, vagy még rosszabb. Ráadásul tényleg erősen alkoholos. Itthonra talán elhasználgatom, vagy majd télen próbálkozok vele, mert nyárra abszolút nem alkalmas.

Update: Szegényt nagyon lehúztam legutóbb. Azóta egészen megszerettem. Többnyire itthonra használom csak, mert azért annyira nem bízom benne, de egy lazább napon hűvösebb időben teljesen jól beválik. Az alumentes kategóriában jól teljesít. A furcsa illatát szerencsére nem sokáig lehet érezni. Azt külön szeretem, hogy nem képez bevonatot a hónaljamon, olyan mintha nem lenne rajta semmi, csak szimplán nem leszek büdi.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. november 1.

Eddig a Catrice HD Liquid-et használtam, ezt a Glamour napokon szereztem be féláron, tehát kb. 2 hónapja használom. A kettőt összehasonlítva, van amiben ez jobb, pl. nem kell aláhidratálni, természetesebb a hatása, van benne fényvédő. De nagyjából minden másban simán lekörözi a Catrice. Többek között ennél észrevettem, hogy a tág pórusokat nem fedi el olyan szépen, és más bőrhibát sem. Ezenkívül tényleg nem túl tartós, az első orrfújásnál a fele a zsepin marad. Hamar át is fényesedik. Azért kap négy pontot, mert ha éppen jó állapotban van a bőröm, akkor szépen mutat rajta, egységesíti, amennyire kell. De ha éppen zsírosabb egy kicsit, vagy esetleg kijön pár pattanás, akkor nem sokat ér. Összességében én is inkább egy jó BB krémnek mondanám. Teljes áron biztos nem venném újra, de azért ezt szívesen elhasználom.

Update: Nemrég Glamour kuponnal újravettem. Az előző üveg óta több alapozót kipróbáltam, többnyire szintén a Max Factortól, de visszatértem ehhez, mert ennek könnyű eltalálni a színét, nem fullad meg alatta a bőröm, nem szárít, és bár nem tökéletes, mindennapokra ezt érzem a legkényelmesebbnek. Az is tetszik, hogy természetes hatású. A HD liquidből kicsit kiábrándultam azóta. Azért nem csodaszer, úgyhogy marad a 4 csillag, de azt hiszem, már a sminkfelszerlésem állandó darabja lesz.

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő
2018. június 25.

Sokáig csak ezt használtam. Pihe puha volt tőle bőröm. Azért a múltidő, mert már sehol sem találok ilyet. Az új olajos tusfürdői a Niveának meg sem közelítik ezt. De azért vannak még jó tusik a termékcsaládban.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2018. június 25.

Bármit próbálok is ki, végül mindig visszatérek a Nivea tusfürdőkre. Ez az egyetlen márka, ami hosszú távon sem szárítja ki a bőröm. Legutóbb ilyet vettem, nagyon kellemes diszkrét illata van. A Supreme touch volt a kedvencem, de azt már nem lehet kapni.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. június 25.

Ez az első igazi highlighterem. Az itteni vélemények miatt esett erre a választásom. Nem bántam meg. Nagyon szép fényt ad, de nem túl hivalkodó. Pont ilyet akartam. Mondanám, hogy újravevős, de olyan kiadós adag, hogy szerintem soha nem fogy el. 😁 Ennyi pénzért szinte ajándék.

Oriflame Love Nature Tusolókrém Tápláló Mandulaolajjal

Oriflame Love Nature Tusolókrém Tápláló Mandulaolajjal
2018. június 25.

Eleinte nagyon tetszett, mert nem szárított, és csodás az illata. De sajnos egy idő után mégis szárítani kezdett. Eddig egyedül a Nivea tusfürdőket bírja elviselni a bőröm, reméltem, hogy ez most jó lesz. Velem lehet a baj, mert akármilyen márka hidratáló tusfürdőjét használtam eddig, hosszútávon az összes szárított. Még a hypoallergén, illatmentes cuccok is. De nem pontozom le nagyon, mert amúgy biztos jó termék, csak nem az én kényes bőrömnek.

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír
2018. június 25.

Én is sok tubussal elhasználtam már. Néha sajnálom rá a pénzt, pedig megéri az árát. Nagyon finom puha lesz a bőröm tőle. Szerintem egyáltalán nem nehéz lemosni, némelyik olajos radírral ellentétben (pl Swedish spa). Nedves bőrre kenem, és nem használok túl sokat egyszerre, így könnyű leöblíteni. Ha borotválkozás előtt alkalmazom, jobban siklik a lábamon a borotva, és nem vágom meg a lábam. Én azért szoktam utána hidratálni. Az illata elmegy, nem a kedvencem, de úgysem érzem sokáig.

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Foundation SPF20
2018. június 25.

Régóta szemeztem vele. Az itteni vélemények miatt úgy döntöttem, hogy bár a Facefinity esetében a 75-ös Golden árnyalat tökéletes volt, ebből a Nature színt veszem, nehogy túl sötét legyen. Ez elméletileg több árnyalattal világosabb kellene hogy legyen. Ehelyett sajnos még jóval sötétebb is lett. Egyébként egy nagyon jó, szerethető alapozó lenne, de a színek nagyon nincsenek rendben. Pedig ki is próbáltam a tesztert az arcomon egy kis helyen, és ott jónak is tűnt, de ugye teljes arcon más, jobban kiütközik a különbség. Talán egy- két kiadós napfürdőzés után jó lesz, de most nagyon elüt a bőröm színétől. Kár érte. Szerencsére Glamour napi féláras szerzemény. Azért 4 pontot adok neki, mert a színét leszámitva tényleg jó.
Update: Sajnos még nyáron is túl sötét. DE! Rájöttem, ha összekeverem a téli HD Liquid alapozómmal, akkor mind állagra, mind színre tökéletes eredményt kapok. Szóval két jó alapozóból lett egy tökéletes. 😁

Oriflame Giordani Gold Iconic Ajakrúzs SPF15

Oriflame Giordani Gold Iconic Ajakrúzs SPF15
2018. június 25.

Nekem fontos, hogy egy rúzs hidratáljon, különben nem tudom elviselni magamon. Az Iconic teljesen megfelel az elvárásaimnak, szerintem hidratáló rúzshoz képest egészen tartós is. A Lucent Pink árnyalat a kedvencem, de amikor vörös volt a hajam, a Copper shine is nagyon jól mutatott. Nem szeretem a túl erős fedésű rúzsokat, de ez pont optimális. Plusz pont a fényvédelemért.