lau0502

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2016. január 26.

Akciósan vettem meg belőle egy kis kiszerelést, kíváncsi voltam mennyivel jobb az eddigi micellás vizeimnél. Az illata kellemes, viszont jobban örülnék neki, ha illatmentes lenne. Sajnos a sminket nehezen szedi le, és ha a szemembe kerül nagyon tud csípni. Ezért így nem vált be. Viszont kipróbáltam az arctisztító gél után, és szuperül felfrissíti a bőröm, sokkal tisztábbnak érzem tőle. Összességében elnézem neki a hibáit és elgondolkodtam rajta, hogy újravásároljam, ha elfogyott.

L'Oréal Professionnel Dual Stylers Sleek & Swing

L'Oréal Professionnel Dual Stylers Sleek & Swing
2015. július 24.

Először nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, nem gondoltam, hogy bármilyen eredményt is fogok vele elérni. A használata nagyon egyszerű, könnyen eloszlik a nedves hajon. Az elején féltem tőle, hogy ragadni fog majd a hajam, vagy összeáll, de egyáltalán nem. Alapjáraton egyenes hajam van, viszont hajlamos szálkásodásra, gubancolódásra, és néhány helyen kissé hullámosodik is. Ez a termék viszont nagyon szépen kisímította a loboncom (nyílván a nagyobb hullámok maradtak, és nem olyan volt mintha kivasaltam volna), kevésbé gubancolódik tőle, megkönnyítette a fésülködést. A hajam nagyon rugalmas, fényes és puha. Mindemellé pedig isteni illat is társul, amit már két napja érzek a hajzuhatagomon.

Schauma Keratin Strong Sampon

Schauma Keratin Strong Sampon
2015. július 23.

Nem vagyok oda a Schauma samponokért, és sajnos ez sem vált be. Sokat kell használnom belőle ahhoz, hogy rendesen tisztítson. Az illata finom, viszonylag jól habzik. Viszont nagyon zsírosítja a hajam.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. április 5.

A micella hype idején vettem meg először és azóta töretlenül használom, már a harmadik flakonnal vettem újra. Mivel arctisztítóként én kevésnek éreztem, ezért a gél állagú arclemosó előtt használom a smink eltávolítására. A vízálló szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, így azt inkább olajos szemfestéklemosóval mosom le. Szeretem, hogy illatanyag mentes, illetve nem csípi a szememet. Nem szárította ki a bőrömet, és használat után kellemes friss érzést nyújt. Mivel elég nagy kiszerelés ezért sokáig elég, így árértékarányban is tökéletes.

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2015. március 30.

Nem vagyok egy nagy Labello rajongó, a barackos dolgokat viszont imádom, ezért kénytelen voltam megvenni. Az illata nagyon finom, teljesen barackos Nestea.🍑 Az ajkaimnak enyhe fényt és csillogást kölcsönöz. Akkor szoktam használni, ha nincs cserepesre száradva a szám, megelőzésnek jó. Viszont a száraz ajkakkal nem tud mit kezdeni, illetve elég kellemetlen érzés, mintha a száraz bőr felett egy csúszós, olajos réteg lenne, ami nem tud beszívódni. Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Labello Lip Butter Raspberry Rosé

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
2015. március 30.

A jó véleményeknek, illetve az ajakápoló-mániámnak köszönhetően vettem meg. Őszintén szólva én sem bíztam benne, eddig nem volt még pozitív tapasztalatom Labelloval. Maga az ajakbalzsam nagyon krémes, kicsit talán túlságosan is. Amikor beleérintem az ujjam körülbelül három adagnyit veszek ki, annyira puha az állaga. A számon viszont egészen kellemes viselni, nem ragad, inkább csúszósabb. A színe a tégelyben kellemes rózsaszínes, az ajkakon viszont fehéres fényű és egy kicsit beleül a ráncokba. Az illata egészen jó, nem tolakodó és nem mű málna illat, viszont csak a tégelyben lehet érezni. A hidratáló hatásával elégedett vagyok, szépen puhítja a bőrt, de használtam már nála jobbat is. Összességében a kis hibáitól eltekintve egészen jó kis ajakbalzsam.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2015. március 30.

Nekem is a Pink Punch árnyalat van meg. A színe nagyon szép, igazi barbie pink és ajakbalzsamhoz képest nagyon jól pigmentált, szájfény hatású az ajkaimon. Tetszik az illata, kicsit gyümölcsös, édeskés, de nem tolakodó. Kellemes az állaga, nem ragad és nem ül bele a ráncokba. A hidratáló hatása is rendben van, szépen puhítja a bőrt, de én inkább csak megelőzésként használom.

Maybelline Baby Lips Electro Lip Balm

Maybelline Baby Lips Electro Lip Balm
2015. március 30.

Én is a Pink Shock árnyalatot vettem meg. A csomagolása nagyon tetszik, eléggé feltűnő. Illatra többet vártam, szinte semmit nem lehet érezni, talán egy halvány gyümölcsös aromát. Az állagával is elégedett vagyok, nagyon könnyű viselni, nem ragad, nem emeli ki a száraz részeket. Szerintem a hidratáló hatása is megfelelő, cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, de megelőzésnek kiváló. A színe valami gyönyörű, erőteljes fuksziás pink. Nagyon szépen mutat az ajkaimon, mintha szájfény lenne rajtam, annál viszont sokkal kellemesebb viselni.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2015. március 8.

Régóta szemezek a Naked 3-mal, de egyenlőre még várat magára a beszerzése. Ezért gondoltam addig kipróbálok egy olcsóbb alternatívát, így esett a választásom az Iconic 3-ra. Sajnos a termék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A csomagolás elég gagyi, olcsó műanyag, vigyázni kell vele, mert nem bírja sokáig, de többet nem is vártam volna kevesebb, mint 2000 forintért. A színek szépek, kép alapján szépen sikerült lekoppintani a Nakedet. Szinte az összes festék iszonyatos mértékben porzik és potyog, ami elég kellemetlenné teszi a használatot. A pigmentációval nincs nagy gond, bár alap nélkül a világos színek,és az utolsó is elég gyenge. A paletta második árnyalata okozott nagy csalódást, mert a képeken az tetszett a legjobban. A pan-ben tényleg szép, kellemes, kissé rosegold beütésű árnyalat. Viszont szinte használhatatlan, az ecsettel lehetetlen felvenni, szinte kaparászni kell. Emellett nagyon-nagyon porzik, és felkenve egyáltalán nem érvényesül a szín szépsége. A szemhéjon egy csillámos helyett darabkás valamit kapunk. A színek önmagukban nem túl tartósak, úgyhogy alap nélkül nem nagyon használom. Összességében én egy erős közepest adok erre a palettára. Szerintem inkább gyűjtök a Nakedre, mint hogy tovább kísérletezzek.

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna Krémdezodor

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor
2014. október 26.

Már kétszer újravettem, szerintem nagyon jó. Én szeretem az illatát is. Ha felöltözes előtt hagyjuk megszáradni, akkor nem hagy nyomot. Nagyon tartós, még este is érzem az illatát.