Laura

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray
2019. március 18.

Nekem egy testápolót sem szív be a bőröm, réteget hagynak. Ez azonnal beszívódik. Kicsit furi az illata, de mivel annyira enyhe, hogy alig érződik nem érdekel. A szórófeje katasztrófa. Amit sajnálok, hogy ez csak normál és száraz bőrre való. Hát az én bőröm most naaagyon száraz, érzem is, hogy most ez a testápoló nekem kevés. :(
Mindent összevetve, megérdemli az 5 csillagot mert amit ígér azt teljesíti is egy normál bőrön.
(ui: most a Rossmannban 1100 ft)

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő
2019. január 26.

Tartós, erős illat. Viszont rettentően kiszárítja a bőröm.

Balea Zauberhaftes Hajparfüm

Balea Zauberhaftes Hajparfüm
2018. július 13.

A trend it up-os tesója jobb, de ez is fini.

Balea Trend It Up Hajparfüm

Balea Trend It Up Hajparfüm
2018. július 13.

Szerintem ez tipikusan egy olyan termék amit ha nem látok meg, nem jut az eszembe, hogy nekem ilyenre szükségem lehet. De megláttam. Megvettem. És rájöttem! DE IGENIS KELL! Mert hasznos, higgyétek el. Elég tartós az illata főleg ahhoz képest hogy ez egy DM saját márkás cucc. Imádom az illatát, nálam egyértelmű az 5 csillag.

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2018. július 11.

Többet vártam tőle. Nem tartós. Az elején nyanya parfüm illata van, később viszont már fini.

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra
2018. július 8.

Ne haragudjatok a kifejezésért de ez egy kalap szar. Olyan híg, hogy konkrétan folyik ki a számból, borzalmas íze van és kicsit sem habzik. Egy csillagot adnék, de talán, talááán egy kicsit kevésbé érzékenyek a fogaim ettől.
Ja, és kalap szarnak azért drága...

Balea Farbglanz 2-Minuten-Kur

Balea Farbglanz 2-Minuten-Kur
2018. június 26.

Balea termékhez képest elég erős. Megmondom őszintén azt hittem semmit sem fog érni, ehhez képest maxot nyújtott. A termékcsalád többi tagját nem próbáltam, ezt is csak úgy véletlenül találtam meg leértékelve.

Dove Refresh+Care Száraz Sampon

Dove Refresh+Care Száraz Sampon
2018. június 12.

Egy baleánál ezerszer jobb igazából a Batiste után ez következik, meg a Pantene - számomra...

Yves Rocher Hamamélis Lágy Kézmosó Utántöltő

Yves Rocher Hamamélis Lágy Kézmosó Utántöltő
2018. június 12.

Az egyetlen folyékony szappan ami nem szedi le a bőrt a kezemről! Imádom! Fini az illata is mellesleg.

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé
2018. június 12.

Száraz és érzékeny bőröm van, ennek ellenéra állandóan váltogatom a tusikat és összevásárolok mindent. Ez a tusfürdő tökéletes olyankor, amikor már túltoltam a sok “szart”. Hát, szóval meg tud menteni na... Szépen helyrehozza a bőröm.