Laura19

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Pure & Sensitive Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Pure & Sensitive Bőrtápláló Krémtusfürdő
2014. április 12.

Anyukám az én ajánlásomra vette, és most ezt használja. Egyszer-kétszer én is kipróbáltam. Nekem bejött. Kellemes, egyszerű illata van. Lágyan habzik. Jól hidratál. Az illatát fürdés után is érzem magamon. Nem drága, és teljesen megéri.

Kallos Gogo Regeneráló Sampon

Kallos Gogo Regeneráló Sampon
2014. április 12.

Mostanában hetente kétszer mosok hajat. Azt gondoltam, 200 ml, az alig elég. Szerencsére tévedtem. Már legalább 1-1,5 hónapja használom, de még mindig tart.
Az illata kellemes, gyümölcsös. Gyorsa és jól habzik. Könnyű kimosni a hajból.
Szárítás után a hajam fényes, puha, illatos. Bármeddig simán kibírja. Nekem egyik kedvencem lett.

Balea Mango Mambo Dusche

Balea Mango Mambo Dusche
2014. április 12.

A deojával együtt vettem. Isteni, mangós illata van. Tetszik a flakon is.
Jó krémes, minden egyes alkalommal felfrissít. Nem szárít, az illatát egy ideig érezni a bőrön.
Nagy adag, jó áron. Nekem tetszik.

Balea Deo & Bodyspray Mango Mambo

Balea Deo & Bodyspray Mango Mambo

Hm, bejövős! :D
Isteni az illata, amit egész nap érzek magamon. Jól dezodorál, a szagokat elnyomja. Nagy adag, és elég olcsó. Plusz: nem tartalmaz alumíniumot, aminek kifejezetten örülök. Meggyőzött, 5*.

Bruno Banani Dangerous Woman

Bruno Banani Dangerous Woman
2014. március 23.

Nekem abszolút kedvencem.
Nagyon jól néz ki az üvege, és a neve is találó. :D
Az illatáról nem is beszélve!
Kellemes, egyedi. Rajtam tartós is. Nem túl olcsó, de megéri. Nagy kedvenc, 5*.

Avon Ibolya és Licsi Testpermet

Avon Ibolya és Licsi Testpermet
2014. március 15.

Ma érkezett meg. Rögtön ki is próbáltam. Fújtam egy keveset a csuklómra. Az illata tiszta olyan, mint az egyik parfümömé. Sebaj, nekem tetszik. Sokáig érződik. Szerintem jó áron adták, és a mennyiség is megfelelő. Mindig a táskámban lesz majd. Meggyőzött, már az első alkalommal. ( :

Oriflame Fairy City Lights 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor

Oriflame Fairy City Lights 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor
2014. március 8.

Sajnálom, nekem nemigazán jött be. Az illata egész kellemes, de nem tart túl soká. Eléggé folyik, nehéz kenni, ragad, alumíniumos. És elég hatástalan is. Karácsonyra kaptam, de még mindig nem használtam el...nem lett kedvenc. :/

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)
2014. március 8.

Eddig két alkalommal használtam, de engem meggyőzött. A hajam száraz is, de még inkább töredezett (végű). Mostanság rászoktam a heti kétszeri hajmosásra.
Könnyen és jól habzik, még jobban, mint az átlag samponok szoktak. Kevés is elég belőle. Könnyű kimosni a hajból és illatossá, puhává, fényessé teszi azt. Egyszer kipróbáltam balzsam nélkül, és még egyenesebb lett a hajam, mint általában. :D
Jó nagy adag, és nem is drága. Nekem kedvencem lett.

Baba Könnymentes Gyermeksampon

Baba Könnymentes Gyermeksampon
2014. március 2.

Nekünk is nagyon bevált. Mindig tartok itthon egy flakonnal belőle. Mindenki használja. Legtöbbször én, néha a lányaim és a férjem. Isteni, epres illata van. A flakon aranyos. Jól tisztít, könnyű utána kifésülni a hajat. Csillogóvá, puhává teszi azt. Minket nem érdekel, hogy gyereksampon. Szeretjük és pont. :)

Palmolive Ayurituel Joyous Tusfürdő

Palmolive Ayurituel Joyous Tusfürdő
2014. március 2.

Nekem nagy kedvencem lett. Isteni, egyedi illata van. A flakon nagyon tetszetős.
A bőrt nem szárítja, kellemesen habzik. Az illata bőrön tartós. Meggyőzött, 5*.