Laura19

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Repair Therapy Pro Age Sampon

Dove Repair Therapy Pro Age Sampon
2014. február 2.

A Dove Pro Age több termékét is használtam már (tusfürdő, kézkrém, dezodor stb). Köztük ezt is. Egyik kedvenc samponom! Könnyű, krémes állaga van. Illata kellemes, egyszerű. Könnyű kimosni a hajból, a fésülködést is megkönnyíti. Elég hetente használni. Nekem nagyon bejön! 5*.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2014. február 1.

Télen a bőröm gyakran kiszárad, és mivel szeretem a Nivea kék tégelyes krémjét, gondoltam ez is beválik. Jók a megérzéseim. :D
Isteni, könnyed illata van. Tetszik a flakon is. Az összetevőivel sincs gondom. Krémes, jól habzik. Az illata fürdés után is megmarad. Nem drága, szerintem újraveszem. (:

Avon Senses My Moment Tusfürdő

Avon Senses My Moment Tusfürdő
2014. január 28.

Egyik nagy kedvencem. 100%-ban találó név: My Moment. Minden pillanatot magaménak érzek, mit ezzel a tusfürdővel töltök. Fantasztikus, megnyugtató illata van. A bőrt nem szárítja és tartós. Sokáig elég, nem drága.

B.U. Fancy Cinderella Natural Spray

B.U.  Fancy Cinderella Natural Spray
2014. január 25.

Isteni, kellemes illata van. Imádom az összes Fancy Cinderella terméket. Köztük ezt is. Tartós, hosszan érződik. Kevés kell belőle, nem túl drága. Szeretem.

Old Spice Danger Zone Deo Stift

Old Spice Danger Zone Deo Stift
2014. január 25.

Én vettem Apának, akciósan. Az illata isteni, férfias! Imádom érezni rajta. Sokáig kitart, remekül dezodorál. Újravesszük!

The Body Shop Chocomania Tusfürdő

The Body Shop Chocomania Tusfürdő
2014. január 12.

Őrült illat! 100% csoki! Imádom, mennyei! *-*
A bőrt nem szárítja, krémes, jól habzik. Bőrön tartós. Kissé drága, de megéri.

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2014. január 12.

Egyik este bálban voltam a családommal. Ezt tombolán nyertem/nyertük. El se hittem, mikor rákerestem Krémmánián, hogy ez ilyen drága! Egy 100 Ft-os papírdarabért, több mint 15.000 Ft értékű parfümöt kaptam. Nem semmi! Nagyon örülök neki. Az illata kellemes, édes, egyedi. Jó tartós is, nem kell belőle sokat fújni. Igyekszem nem túl gyorsan elhasználni, mert sajnos nem vehetem újra...de addig is: élvezem, ezt a ,,hipnotikus mérget". :D

Today Creme Dusche Milch & Kokos

Today Creme Dusche Milch & Kokos
2014. január 9.

Nekem nagyon tetszik az illata. Kellemes, kókuszos joghurt illat. Tusfürdőnek jól bevált.

Nemrég elfogyott a samponom, így rákényszerültem erre. Bár a hajam fénytelen lett, és lelapult, még a hajmosás utána 4. napon is extra puha volt. El se hittem! Nagyon megszerettem, lehet, hogy többször is használni fogom hajra.

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2014. január 5.

Miután csalódtam a kecsketejesben, nem voltam benne biztos, hogy ezzel a tusfürdővel jobban járok.
Nem volt itthon tusfürdőm, úgyhogy elkezdtem szaglászni, melyik is lenne jó. (Félve ugyan, de) ezt is a kezembe vettem. Megszagoltam és...nagyon megtetszett! Érdekes, kellemes, csoki/kakaó illat. Úgy gondoltam, ez sokkal jobb, mint a kecsketejes, szóval megvettem. Az ára sem volt vészes. Már aznap este ezt használtam. Nagyon kellemes, kakaóillat töltötte be az egész házat. Az én bőrömön is megmaradt. Általában egy hét után már látszani szokott, szárít-e. Ez teljesen rendben volt. Sőt, még hidratált is! Nagyon örültem, hogy nem kellett megint csalódnom. Lehet, hogy újraveszem.

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Hidratáló Testápoló (régi)

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Hidratáló Testápoló (régi)
2014. január 5.

Nagyon jó testápoló. Ajándékba kaptam. Illata egyszerű, semleges, kellemes.
Könnyű kenni, hamar beszívódik, jól hidratál. Jó nagy adag. Néha még az arcom is bekenem vele. Elégedett vagyok, 5*.