Laura19

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Intensive Nourishment Kézkrém

Dove Intensive Nourishment Kézkrém
2014. január 3.

Imádom ezt a krémet! Kellemes, mézes illata van. Könnyű kenni, hamar beszívódik és remekül hidratál. A Dove nagyon jó márka, bárhonnan nézzük: minőség, ár. Teljesen jó kézkrém.

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2014. január 3.

Mióta csalódtam a Coconut Cream-ben, hezitáltam, megvegyem-e ezt. Az illata nagyon tetszett, de nem akartam megint mellényúlni. Aztán egyik nap kipróbáltam húgom Supreme Touch tusiját. Azzal semmi gondom nem volt, sőt! Nagyon tetszett. Úgyhogy adtam ennek is egy esélyt.
400 Ft-ért vettem, nem drága. Krémes, jól habzik. A bőröm nem szárította ki, csak előjöttek a pöttyeim könyökhajlatban (de minden Nivea tusival ez van). Az illata kellemes, tartós a bőrön. Szívemhez nőtt ez a tusfürdő, nem válnék meg tőle! (:

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő
2014. január 3.

Mióta csalódtam a Coconut Cream-ben, elég bizalmatlan voltam a Niveával szemben. Ezt húgomnak adtam karácsonyra. Gondoltam, adok a Niveának még egy esélyt. Egyik este kipróbáltam. Illata alapból nagyon tetszett. Jól habzik, krémes. Könnyű lemosni, felfrissít. Sajnos én allergiás vagyok a Nivea tusfürdőkre (pöttyök jönnek ki a könyökhajlatomban), de nem vészes. Az illata bőrön is tartós. Lehet, hogy kipróbálok még egy-két ilyen tusit. (:

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2013. december 31.

Tényleg, egy az egyben mézeskalács illata van. Karácsonykor a legjobb, ezen tulajdonsága miatt.
Flakonja tetszetős. Jól habzik, nem szárít. Illata szuper, bőrön tartós. Ára nem vészes. Jó termék.

Adidas Fruity Rhythm Tusfürdő

Adidas Fruity Rhythm Tusfürdő
2013. december 31.

Csupa cuki, kellemes, rózsaszín illat. Nem is rossz...
Bőrömet nem szárítja, jól felhabzik. Illata nem túl tartós. Egynek nem rossz kategória.

Fa Silk & Magnolia Folyékony Szappan

Fa Silk & Magnolia Folyékony Szappan
2013. december 27.

Nagyon jó kis szappan! Illata kellemes, és megmarad a kézen. Nem szárít, bőrbarát. Nagy adag, olcsón. Még tusfürdőnek is elmegy.

Oriflame Chocolate Dream Fürdőhab Csokoládéillattal

Oriflame Chocolate Dream Fürdőhab Csokoládéillattal
2013. december 25.

Egyik kedvenc fürdőhabom! Isteni, csokis illata van. Tetszik a flakon is. Nem szárít és jól habzik. Az illata megmarad a bőrön. Nagy kedvenc.

Oriflame Fairy City Lights Tusolókrém

Oriflame Fairy City Lights Tusolókrém
2013. december 25.

Mennyei illata van! Nagy kedvencem. Ajándékba kaptam, csomagban. Jó vele tusolni. Jól tisztít, és nem is szárít. Egyik kedvencem lett. (:

Oriflame Fairy City Lights Kézkrém

Oriflame Fairy City Lights Kézkrém
2013. december 25.

Karácsonyra kaptam egy csomagban. Nagyon kellemes illata van. A bőröm tényleg csillog tőle. :D Hamar beszívódik, jól hidratál. Szeretem.

Fa Fantasy Moments Tusfürdő

Fa Fantasy Moments Tusfürdő
2013. december 25.

jetroh! A férjem volt Németországban, és karácsony alkalmával meglepett ezzel! :D
Nagyon megörültem neki. Köszönöm a segítséget!
Az illata még mindig isteni, nagyon tetszik. Jól habzik, nem szárít. Az illata megmarad a bőrön. Az egyik legjobb karácsonyi ajándék. (: