Laura19

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bebe Young Care Meeres Rauschen Tusfürdő

Bebe Young Care Meeres Rauschen Tusfürdő
2013. december 23.

Remek termék! Csini a flakonja, kellemes az illata. Jól habzik, nem szárít. Az illata megmarad a bőrön. Megéri, teljes mértekben.

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő

Balea Young Cukorfalat Tusfürdő
2013. december 23.

Érdekes tusi. Az illata egész kellemes, de néha túl édes. Ajándékba kaptam néhány Cukorfalat termékkel együtt. A flakon alakja nem tetszik, ettől eltekintve rendben van. Nem szárít és jól habzik.

Fa Shower & Lotion Gránátalmás Tusolókrém

Fa Shower & Lotion Gránátalmás Tusolókrém
2013. december 23.

Wow, ez egy nagyon jó termék! :D
Szuper az illata, tetszik a flakon is. Jól habzik, krémes. Az illata megmarad a bőrön. És ami a legfontosabb: remekül hidratál! Olcsó(bb) helyeken 300 Ft, szóval nagyon megéri.

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő
2013. december 23.

Karácsonykor ideális. Nagyon kellemes illata van. A bőrt nem szárítja és az illata megmarad. Szerintem veszek még. (:

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)
2013. december 17.

Nos...300 Ft-ot még sokallok is egy ilyen béna termékért.
Az üzletben kellemes volt az illata, de amint itthon kifújtam, elkapott a hányinger. Fél órán át éreztem magamon és enni sem bírtam. Egy idő után viszont elillan (szerencsére). Dezodoráló hatása nulla. Ruhára fújva sem jó, mert hamar elszáll az illata. Egyetlen pozitívum, hogy alumentes.
Erről ennyit...

Fa Shower & Lotion Passionfruit Tusolókrém

Fa Shower & Lotion Passionfruit Tusolókrém
2013. december 16.

Maracujás tusfürdő? Nem semmi.
Ritkán látok ilyesmit, úgyhogy vettem egyet. Nagyon kellemes, egyedi illata van. Jól habzik és hidratál. 250 ml, elég olcsón. Újraveszem.

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2013. december 16.

Nem értem, mi ez a nagy felhajtás...
Ugyanolyan, mint a többi Fa tusi. Vagyis ez most gyengébb. Húgomnak volt, hát egyszer én is kipróbáltam. Már a flakonban sem volt túl megkapó az illata, de gondoltam majd jobb lesz. Hát nem. Semmi kókusz, semmi kakaóvaj nincs benne. Inkább valami nagyon édes, furcsa illat. Az egyetlen pozitívum a jó habzás.

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej
2013. december 16.

Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a Nivea. Jól néz ki a flakonja, tetszik az illata is.
Nagy mennyiség, elég olcsón. Nem kell belőle sok, hamar beszívódik, jól hidratál. Mindent tud, amit elvárok tőle. 5*.

Duschdas Winter Beauty Tusfürdő

Duschdas Winter Beauty Tusfürdő
2013. december 15.

December elején szoktam beszerezni, hogy ráhangolódjak a télre és az ünnepekre.
Kellemes, télies illata van. Felfrissít, nem szárít. Az illata megmarad a bőrön, és rendkívül olcsó.

Dusch Das Pink Kiss

Dusch Das Pink Kiss
2013. december 15.

Ez a tusfürdő nem semmi! :D
Csini, vad flakonja van és az illata is nőies, mesés. Nem szárít, az illata megmarad a bőrön. Emellett elég olcsó is. Jó termék!