Laura19

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő
2013. december 15.

Gyermekkoromban mindig ilyenünk volt itthon. Anyukám nem volt hajlandó mást venni.
Nekem egy idő után már elegem lett belőle. :D
Nem szoktam venni, nem kedvencem a Baba. Csak akkor használom, ha vendégségben ilyet találok a rokonoknál. Az illatával nincs gondom, nem is szárít. Persze nem egy nagy cucc. Viszont tiszta nosztalgia, úgyhogy 3*.

Fruttini Cranberry Choc Shower Cream

Fruttini Cranberry Choc Shower Cream

Csokiii! ^^
Mennyei illata van. Jól habzik, nem szárít. Tetszik a flakon is. Árát megéri. Remek!

Malizia Pézsma és Szeder Tusfürdő

Malizia Pézsma és Szeder Tusfürdő
2013. december 15.

Régen Anyukám sokszor megvette nekem.
Manapság én veszem a lányaimnak és magamnak. :D
A lehető legolcsóbb helyen szerzem be. Max. 250, akció idején 200 Ft. Pofátlanul olcsó!
Isteni az illata, felfrissít és nem is szárít. Plusz 300 ml. Szeretjük, részemről tiszta nosztalgia.

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2013. december 15.

Nagyon jó kis tusfürdő. Az illata mennyei! Bár a 300 ml vége felé meg lehet unni kissé. Tetszik a flakonja is. Jól habzik, de vigyázni kell, mert ha túl sokat használok egyszerre, akkor szárít (térd- és könyökhajlatokban). Amúgy teljesen rendben van, nagyon olcsó.

Caola Kamillás Kézkrém

Caola Kamillás Kézkrém
2013. december 7.

Kellemes, egyszerű illata van. A krém nem tömény, zsíros. Könnyen kenhető. Hamar beszívódik és hidratál, emellett megfizethető. Kell ennél több az ötöshöz? (:

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2013. december 7.

Barátnőmtől kaptam ajándékba. Nagyon aggódott, hogy nem fog tetszeni, mert eredetileg Fantasy Momentset akart venni. Én nem csalódtam, sőt! Még jobb is. Tetszik a flakonja, az állaga. Na meg az illata! Mennyei, és tartós. Nem szárít és jól felhabzik. Szerintem újraveszem. (:

La Rive For Woman

La Rive For Woman
2013. december 5.

Nagyon kellemes, friss, egyedi illata van. Nekem bejön!
Sokan dicsérték rajtam, tartós is. Megéri az árát és remek ajándék! (:

Balea Relax Dusche Abendrot

Balea Relax Dusche Abendrot
2013. december 5.

Ajándékba kaptam. Nálam ez egynek jó kategória.
Kellemes, friss illata van. Nem szárít, jól habzik.
Bár nem túl tartós, egész jó.

Fa Cremebad+Lotion Gránátalmával

Fa Cremebad+Lotion Gránátalmával
2013. december 4.

Remek habfürdő. Kellemes, gránátalmás illata van.
Jól felhabzik, nem kell sok belőle. Nem szárít, jó benne pancsolni. Néha tusfürdő helyett is használom.

Fa Shower & Lotion Avocado Tusolókrém

Fa Shower & Lotion Avocado Tusolókrém
2013. december 1.

Nekem nem kedvencem, de Anyukám odavan érte. A bőre mindig száraz, ezért fontos, milyen tusit használ. Ezt én vettem neki. Szereti az illatát: egyszerű, kellemes, avokádós.
Nem szárította a bőrét, az illat belengi a házat.
Mivel Anyának bejött, jár az 5*.