Laura96

Regisztráció dátuma: 2018. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. április 28.

Az árához képest nagyon jó termék. Szépen megemeli a szempillákat, amit hiányolok az az, hogy nem dúsít igazán. :/ De ez nem von le az értékéből, mert megéri az árát teljesen.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 2.

Update update:
Minden hajmosáskor használom hajpakolásként, tehát heti 3-szor. Nagyon szeretem, főleg az illatát, továbbra is tartom az 5 csillagot, mert nekem bevált és imádom.

Update:
Kíváncsiságból kb. 1 hónap folyamatos használat után abbahagytam a használatát, egy másik hajpakolást használtam. Hát hihetetlen, hogy mekkora különbség van a Hair food utáni hajam és egy másik hajpakolás használata után. Sokkal könnyebben fésülhető a hajam tőle és az illata is napokig marad. Azt hiszem, nem válok meg tőle egy jó ideig. :D

Joy napok alkalmával sikerült egy ilyen tégelyt beszereznem, az illata és a kiszerelése megfogott, de már egy ideje terveztem, hogy kipróbálom, mert szinte mindenből Garniert használok. Goodbye Damage sampont és balzsamot használok egy ideje, de mostanában a balzsam valamiért nem teszi a dolgát rendesen, borzalmasan nehéz kifésülni a hajamat, ezért már terveztem valami mást kitalálni a hajamra. A tegnapi este végre kipróbáltam ezt a "csodaszert", én hajpakolásként használtam sampon és balzsam után, pár percig rajta hagytam, majd lemostam. Nekem nedvesen annyira nem tetszett a hajam illata, de rögtön érezhető volt, hogy sokkal egyszerűbb kifésülni a hajamat, mint előtte. Gyakran nedves hajjal fekszem aludni, most is így lett, reggelre csak annyit éreztem, hogy hihetetlenül finom az illata a hajamnak és sokkal puhább is. Nem bánom, hogy kipróbáltam, kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon milyen eredménye lesz. :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2019. március 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon szeretem. Picike, így szinte bárhol elfér, szép, könnyíti a kifésülést, ami az én gubancos hajamnak nagyon kell. Imádom!

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Színvédő Sampon

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Színvédő Sampon
2019. március 5.

A Garnier Goodbye Damage sampon+balzsamjáról váltottam erre, mert 2,5 év használat után már semmi hatása nem volt, ráadásul mindennap muszáj volt hajat mosnom, mert nagyon zsírosodott a hajtövem. Már túl vagyok pár mosáson ezzel a samponnal+balzsammal, és azt kell mondanom, hogy nem rossz. Mint sokan, én is azzal szenvedek, hogy a hajtövemnél szörnyen hamar zsírosodik a hajam, amíg a hajhosszom száraz (amit az évenként egyszeri festésnek köszönhetek). Ezzel a samponnal sikerül kitolnom a hajmosást 3 napig, 3. napra már azért nem túl friss a hajam, de összefogva még teljesen elfogadható. De nálam már ez is nagy eredménynek számít. Egy darabig használom ezt, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. :)

Avon Advance Techniques Deep Restore Regeneráló Hajápoló Szérum

Avon Advance Techniques Deep Restore Regeneráló Hajápoló Szérum
2019. február 26.

Megvettem, jobbat vártam ennél. Gyakorlatilag semmi hatását nem vettem eddig észre, nem könnyebb a hajfésülés sem, pedig nagyrészt azért vettem meg, hogy ezt segítse. Illata se valami kellemes, olyan semmilyen...ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem.

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal
2019. február 25.

Az illata egyszerűen tökéletes, de sajna annyira sokáig nem érezhető a hajamon. Frissen, szárítás után szoktam használni. Arra jó, hogy kicsit csillogóbbnak, kevésbé száraznak látszódjon a hajam, de csodát nem tesz. Csak a tökéletes illata miatt adom meg a 4 csillagot.

Isana Hydro Ajakápoló

Isana Hydro Ajakápoló
2019. február 14.

Egy ismerősöm tanácsára vettem meg. Nagyon olcsó, kellemes az illata, felkenni is könnyű, sokáig is elég, szerintem megéri az árát bőven.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2019. február 5.

Nagyon száraz a kezemen a bőr, csak attól kirepedezik, hogy gyakran mosok kezet. Már elég sokféle kézkrémet kipróbáltam (közöttük a híres Niveat is, ami szart sem ért gyakorlatilag, csak jó zsíros lett a kezem tőle), teljesen tanácstalan voltam, hogy mit vegyek. Ezt a krémet ajánlotta egy ismerősöm, nagyon kíváncsi voltam, mert kemény 290ft-ot költöttem rá, ha jól emlékszem. Meg vagyok elégedve vele, hamar beszívódik (ami nálam nem gyakori), kellemes az illata is. Veszek is hamarosan még egy tubussal.

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2018. december 25.

Sokat segít a hajam kifésülhetőségében és az illata is valami eszméletlen jó, kár, hogy sajnos nem olyan tartósan marad meg :( Ettől függetlenül jó termék, szeretem használni, elégedett vagyok vele. Valószínűleg újra is fogom venni, amint elfogy :)

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2018. december 20.

Nekem a régebbi változata van még meg, nem használtam sokáig, csak a szekrénybe porosodott. Most elővettem, gondoltam, nem lehet baj belőle. Heti 2-3x használom fürdés közbe, jól beledörzsölöm a bőrömbe, mert jó szemcsés. Nem rossz, engem az illata az epres milkacsokira emlékeztet :D De nem igazán érzek nagy változást, max annyit, hogy egész jól leszedi az elhalt réteget a bőrömről, így kevésbé húzom le törölközés közben. Elhasználom, de még nem tudom, hogy újraveszem-e :)