LauraNatura

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Deja Vu Világ Rózsa Aromavíz

Deja Vu Világ Rózsa Aromavíz
2020. május 7.

Mikor magamra fujtam ,valami alkoholos illat csapott meg.
A rózsa illat AZONNAL elszállt.
Nagyon mérges vagyok.
Szagolgatom a kezem és valami nagyon gyenge rózsaillatot érezni rajta,de nem jó illatú,inkabb mű.
Bőröm húzodik tőle,alkohol(?)tartalom miatt,elvileg nincs benne.
Hennájuk jo.
De ez rozsavíz kérdôjel nélkül kuka.
Naturpolcon rendelt rózsavíz,egy igazi csoda ès ott 100ml kerul annyiba mint itt 60ml...
És az illata se illan el azonnal,igazi rózsaillat.
Szívem szerint nulla csillag.Kaptam egy flakont..

Splat Blackwood Fogkrém

Splat Blackwood Fogkrém
2020. január 26.

Ízre jó,koszt se csinál.
Viszont hiper érzékennyé tette a fogaimat!!
Ez mas termeknel nem fordult még elő,pedig sima szodabikarbonasat is hasznalok.Emiatt kinszenvedes volt,oda is adtam masnak.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2020. január 26.

Volt pár őszhajszálam,de utálom a hajfestékeket.Elöször hennáztam.Nekem nem csöpögött szerteszéjjel és a fejemről se folyt le,sem a bőrömet nem fogta meg durvan(kiveve a fejem tetején).Szóval nem értem miért mondták hogy bizony maszatos melo.Nem volt.Pedig hosszu hajam van.
Én kávéval es forro vízzel( kb 40fok) kevertem be két csepp edesnarancs illoolajjal.
Szaga megmaradt.
Hajamat befogta.Ma jár le a harmadik nap es megmosom .Színre nekem annyira nem tetszik.nekem mű...azt mondtak meleg színt kapok,hat nekem inkabb ilyen rideg kopott mahagon-lilanak tunik.két órat volt a fejemen.
Aztan vízzel kioblitettem,elobb vodorbe dugtam a fejem ugy mostam ki,hogy be duguljon el a lefolyo.ruhat parnat nem fogta be.puhabb nem lett a hajam.a fejborom ugyan ugy szaraz es viszket.egyenlore hajhullas se lett kevesebb,de majd updatelek.
Ja és prüszkölök es folyik az orrom allergia szeruen,ugyhogy ez nekem nem pálya:D
Szívás.Szaga kb ket nap utan eltunik,pedig hajat se mostam még mert hogy harom nap míg hat a henna..
És tényleg hűt !!
nem vagyok fázos de ket napja kimenni se volt kedvem.
Ezt egy gyogynovenyes kinyvben olvastam h hűtő borogataskent alkalmaztak.Es ezert nyaron ajanlott inkabb:)
Egy kis extra info.
Maga a termék jó és megbízható.
Nekem szembement,de kimostam es kutyabajom.:)

Naturpolc Csipkebogyó Olaj

Naturpolc Csipkebogyó Olaj
2019. március 30.

Nagyon magyon nagyon sokaig eleg:D
Anno Ilcsit hasznaltam.De mikor raneztem mennyi minden van benne:/
Ez tokeletes!Es nem kerul annyiba.
Nem irrital,nincs pattanas.

Naturpolc 99% Tisztaságú, Természetes Aloe Vera Gél

Naturpolc 99% Tisztaságú, Természetes Aloe Vera Gél
2019. március 30.

Felkenem es puha hidratalt lesz az arcom.Még szunyogcsipesre,egesre nem probaltam.De eddig nahyon meg vagyok vele elegedve.Olyan mint egy tavaszi hidratalo,friss es termeszetes:)
Tuti ujravevos.

Naturpolc Mangóvaj

Naturpolc Mangóvaj
2019. március 30.

Most probaltam ki eloszor,de tetszik.Konnyebben kenheto mint a shea,nem olvad folyik szanaszet mint a kokuszolaj.csak ki veszek a tegelybol es mar kenem is.Viaszos reteget kepez a boron ezert estere szoktam.Nekem jobban bejott testapolokent mint a shea,mivel a shea melyen tolti fel a borom,de a borom tetejen olyan "szaraz" marad.Ez meg inkabb a borfelszinet apolja.Na most ezt jol...:))
Vannak benne griz darabkak,de engem nem zavart.Azt mondjak felolvasztod ,lehutod es eltunik.
Arcra tokeletes.
Avokadot is rendeltem.Az meg még kremesebb es gyorsan beszívodik.Meg vagyok elegedve mindkettovel.Ezek gyorsabban fogynak mint a shea.De szerintem megeri ,mert abszolulte termeszetes "osszetevobol" all.:)
Es tud annyit mint egy dragabb fajta testapolo.
Naturpolc testvajakban eddig még nem csalodtam.

Naturpolc Finomítatlan Shea Vaj

Naturpolc Finomítatlan Shea Vaj
2019. március 30.

szeretem ezt a naturpolc termeket,nekem tetszik ,hogy erzem rajta ezt a termeszetes illatot.
Minosegileg nagyon meg vagyok vele elegedve.Nagyon nagyon sokaig eleg.Estere szoktam en is hasznalni,de mostanaban inkabb kakaovaj,mandula v jojoba olajjal
Osszeolvasztva,majd picit berakom a hutobe es habverovel kremes kremet csinalok belole.(youtubon van vidi)Így jobban kenheto.
Aftikai fekete szappan utan mindig shea vajat hasznalok.
Hasznalata utan mindig olyan mintha az arcom melyebb retegeit toltottek volna fel.Szeretem,de csak estere!

Magister Products Menta-Lime Sampon

Magister Products Menta-Lime Sampon
2019. március 22.

Nagyon gyorsan fogy,de maga a termèk tokeletes.Friss ude tiszta erzes:) Es nincs benne piros potty.
(!!)

Magister Products Mézes Selyemprotein Sampon

Magister Products Mézes Selyemprotein Sampon
2019. március 22.

Bar van benne parfum,ezert le kell vonnim egy csillagot,maga a sampon szuper!
Puha selymes hajam lett tole.Az illata vanillias mézes,bar jobb lenne parfum nelkul.:/
Nagyon nagyon keves eleg belole,azonnal habzik(ami nem ertem hogy ha elvileg sls mentes)en fel evig hasznaltam egy flakont.En imadtam de a parfum miatt attertem a mentásra.

Saforelle Kímélő Mosakodó

Saforelle Kímélő Mosakodó
2019. február 9.

Eleve parfummel nem tudom ,hogy hihettem hogy jo vasar lesz.Irritaló.Es ennel sokkal szebb incis termekek is vannak.Azert vettem meg mert agyon dicsertek.Ezert nem foglalkoztam az osszetvokkel.