LauraPlaneta6

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. március 19.

Egyszerűen imádom. Egy egész napot nem bír ki, nem is az hogy kopik, hanem inkabb el mászkál, gondolom mivel zsíros bőröm van. Az a kis ecset szerűség viszont tényleg használhatatlan, de egy egyszerű szemoldok ecset es probléma megoldva. Nagyon sokáig eleg, lassan egy eve van meg, de meg a fele se fogyott el.

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2017. március 19.

Nekem nem vált be! Elosszor is az ember 3x megfaragja hogy szépen lehessen vele dolgozni, aztán azt veszi észre hogy mar el is faragta az egészet. Másodszor pedig egyáltalán mem csinál szép szemoldokot, es a tartossaga se a legjobb. Érdemes kipróbálni, mivel pár száz forint, de sokkal jobb szemoldok termékek vannak ennél.

Oriflame Very Me Double Trouble Szemkontúrceruza Duó

Oriflame Very Me Double Trouble Szemkontúrceruza Duó
2017. március 8.

Kemény, durva, akármit csinalok nekem nem látszik a szememen, meg a sotet lila ugyahogy. Szerencse hogy kaptam mert akkor 1400 Ft mehetett volna a kukába.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2017. március 5.

Akciósan 350 Ft-ért vásároltam meg őket es 4 színben van meg nekem. Nem rossz termek de teljes áron biztos hogy nem vennem meg. Tartossaga nem jo, reggel 7 kor fel kenem de mar 2 kor semmi nem található a szemhejamon. Pigmentaltsaga olyan közepes. Hétköznapokra jo, de például egy egész éjszakát biztos hogy nem bírna ki.

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő
2017. március 5.

Ez a termék valami borzasztó. Számomra egyáltalán nem tartós, alig fog, a vege bolyhosolódik es kb 1 hónap alatt beszaradt.Barátnőm ajánlotta es nagy reményeket fűztem hozzá, mivel a csúcsos vege eléggé jónak tűnt a szemoldokom kitöltésére de sajnos nem igy lett. 1800 Ft alatt fel tudok minimum 10 termeket sorolni ami jobb szemoldok festésre.

Freedom Makeup Pro Rúzs

Freedom Makeup Pro Rúzs
2017. március 1.

A pepcoban vettem 360 Ft-ért. 5 különböző szinem van itthon es en szeretem őket. 3 ebbol matt, számomra ezek tartósabbak es szebbek is. Oke egy bulit nem fog ki bírni sőt lehet hogy 1 óránál tovább nem is marad fent, de szerintem ennyi pénzért érdemes kipróbálni.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2017. február 27.

Az egyik legjobb spirál ha dúsitásról van szó. Hosszitasban nem o a legjobb de se nem potyog se nem kenodik. Egy inkabb hosszíto hatású spirallal tökéletes végeredmény varázsolhato.

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2017. február 23.

Imádom es imádom! 1200 Ft-ért ajándék szinte. Tartós pigmentalt egyszerűen tökéletes. Ha valamivel bele kötnek akkor az lenne hogy kevés benne a matt szin de ennek ellenére mindekinek csak ajánlani tudom nem fog csalódni benne.

Astor Big & Beautiful Butterfly Look Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Butterfly Look Szempillaspirál
2017. február 22.

Igazából a kefe miatt tetszett meg szeretem az ilyen különleges termékeket. Igazából jo kis termek, nem a kedvencem de végülis nem bántam meg hogy megvettem. Inkabb hosszit mint dusit szerintem. Ujra venni nem fogom de mindenképp jo termek.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2017. február 22.

Azt gondoltam hogy ez az egyik legnezpszerubb szempilla spirál. Hat az itteni vélemények szerint nem. Pedig URISTEN!!! Annyi spiralt kipróbáltam mar es ez messze a legjobb. Hosszít, dúsít es gyönyörű fekete. Peregni pereg de egyáltalán nem az elviselhetetlen kategória. Imádom biztos hogy ujra veszem.