laurora

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. június 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá a véleményeket olvasva. Felkentem egész szép pillákat csinált, jól szétválasztotta őket. De sajnos egy órán belül szinte az egész a szemem alatt volt elkenődve. Pedig nem birizgáltam a szemem és az alsó pillákra nem is vittem fel. :/ Azért még próbálgatom, hátha ahogy kicsit szárad jobb lesz.

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító
2018. május 3.

Tökéletes! Nem roncsolja a hajamat, nagyon hamar felmelegszik és elsőre megformáz minden tincset. Bár én leginkább göndörítésre használom, mivel egyenes hajam van.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. április 26.

Kellemes érzést hagy az arcon. Csodákat nem kell várni tőle, de miután használom ruganyosabbnak érzem a bőrömet. Én újra szoktam venni, ha szeretnék egy kis kényeztetést, felrakok egy ilyet. :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. március 10.

Az árához képest nagyon jó kis spirál. Szép, dús, hosszú pillákat csinál. A természetes kategóriában..aki műszempilla hatást vár egy spiráltól, annak nem ez lesz a kedvence szerintem. Azért adok három csillagot mert picit potyog és nekem hamar beszáradt, valamint elég nehezen tudom lemosni.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2018. március 3.

A 08-as eternal beauty árnyalat van meg nekem. Szinte teljesen megegyezik a szám színével, így annak egységesítésére nekem tökéletes a mindennapokra. Az árához mérten tartós. A negatívuma számomra azt, hogy kicsit kiszárítja a számat.

Kiko Gossamer Emotion Creamy Lipstick

Kiko Gossamer Emotion Creamy Lipstick
2018. március 3.

Tökéletes! Nagyon finom az illata, pigmentált és krémes. Nem mászik el a számon, tartós. Nagyon szeretem!

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm
2018. március 3.

Egyáltalán nem hidratál, csak kiszárítja az ajkaimat. Azért két csillag mert egy kicsit tényleg megduzzadnak tőle az ajkaim. Ennyiben legalább betartja az ígéretét.

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam
2018. március 3.

Nekem egyáltalán nem hidratál sajnos. Kellemes érzés az ajkaimon de nem éreztem ápolást.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2018. március 2.

Én csak ezt a dezodort használom már egy ideje. Szerintem abszolút megéri az árát. Nagyon kellemes, visszafogott illata van. Van, hogy ezzel együtt is izzadok, de az biztos, hogy a kellemetlen szagoktól nem kell félnem. Nem hagy foltot a ruhán és nagyon sokáig elég.

Oriflame Giordani Gold Iconic Matt Hatású Ajakrúzs

Oriflame Giordani Gold Iconic Matt Hatású Ajakrúzs
2018. március 2.

Gyönyörű a csomagolása, így már a polcon is szép látvány. Nagyon szép, intenzív színei vannak. Sajnos elég nehéz számomra felvinni, erőteljesebben rá kell nyomnom az ajkaimra és könnyen darabossá válik. A tartóssága elmegy.