Lauu

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Joico Moisture Recovery Treatment Balm

Joico Moisture Recovery Treatment Balm
2017. november 13.

Fél évvel ezelőtt vettem és a 2/3-a még megvan, pedig minden mosásnál használom. Nagyon sűrű krém, intenzíven hidratál, az eddigi legjobb balzsamom. Ha valaha elfogyna biztosan újraveszem!

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2017. július 10.

Többféle olajat próbáltam már, de ez addig kimagaslóan a legjobb. Nem nehezíti el az extra száraz hajam, nem is zsírosít, viszont szép egészséges fényt ad, selymessé teszi a hajvégeket és simít is. Használom hajszárítás előtt és 2 hajmosás között is ha, érzem, hogy szárazak a hajvégeim. Aki fizzy hair problémával küzd próbálja ki, nem fog csalódni.

Essence Superfine Eyeliner Pen

Essence Superfine Eyeliner Pen
2017. július 10.

Ez a termék borzalom. A hegye jó lenne, mert szép vékony vonalat lehet húzni vele, de a tartóssága kritikán aluli. Akármit csinálok vele elkenődik :( semmilyen körülmények között ne vásároljátok meg.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2017. május 10.

Ez a nagy betűs OMG, de tényleg. Olajos szemhéjúaknak kötelezővé tenném. Akármilyen jó minőségű szemhéjpúdert használtam (Mac, Anastasia, UD...) a reggel szépen elkészít szemsminkem a nap folyamán, vagy eltűnt vagy összeált. Próbáltam többféle primert az Ardelltől a Nars-ig, de eddig ez vált be a legjobban, atombiztos, és nagyon szépen kihozza a színeket. Nagyon kevés kell egyszerre és van a tubusban bőven, de ha egyszer elfogy biztosan újra fogom vásárolni.

MAC Lightful C Marine-Bright Formula Cleanser

MAC Lightful C Marine-Bright Formula Cleanser
2017. április 18.

Szépen megtisztítja az arcot és olyan húdetisztavagyok érzést hagy maga után, egyedül a szempillaspirállal nem birkózik meg maradéktalanul, azt micellás vízzel szoktam letörölni. Nem szárít, ami nálam hatalmas pozitívum, az állaga olyan, mint egy krém, de víz hatására, picit felhabosodik és nagyon selymes lesz, mintha valami szuperpuha ecsettel simogatnám az arcom. Van némi illata, de abszolút nem erős, inkább kellemes. Nagyon meg vagyok vele elégedve, praktikus, hogy van travel size, kevésbé fáj, ha mégsem válna be. Biztosan újraveszem!

Update: Kb 2 hónapig volt elég a kis kiszerelés, a vége felé már elég nehéz volt kinyerni belóle a krémet, de inkább ez, mint a tégelyes, belenyúlós verziók. Azóta váltottam másra és azonnal észrevettem a különbséget, nagyon hiányzik a bőrömnek ez a selymes hab és a hidratáló hatása is. Újraveszem.

MAC Haute & Naughty Too Black Lash Szempillaspirál

MAC Haute & Naughty Too Black Lash Szempillaspirál
2017. március 27.

Számomra nagy csalódás ez a termék. A dupla megoldás tetszik és szuper, hogy nem vesz fel túl sok festéket, nem kell törölgetni, DE pereg méghozzá nagyon. Kicsit nem figyelek oda és pandamaci effekt. Tudom, hogy nem vízálló, de sajnos harmatgyenge a tartóssága.

MAC Matchmaster Alapozó SPF15

MAC Matchmaster Alapozó SPF15
2017. január 18.

Három hónapja van meg a termék, ez alatt az üveg jó 3/4-e elfogyott, pedig nem alapozok vastagon, és nem sminkelek minden nap. Lehet az ecset nem megfelelő, és nem adja le vagy nemtudom. Nekem picit szárítja a bőröm és kiemeli a pórusokat, egyenetlenségeket, ezért nem szerettem meg, viszont pozitívuma, hogy bár a megvásárlás óta sokat fakultam a szín még most is abszolut vállalható. Elhasználom, de nem veszem meg többet, jobb, mint a hagyományos drogériás alapozók, de vízhiányos bőrre sajnos nem ő a tökéletes, egy próbát megért.

MAC Superslick Liquid Eyeliner

MAC Superslick Liquid Eyeliner
2017. január 18.

Szintén On the hunt van meg, nagyon szép fényes fekete, nem mászik el, a nap végén is tart, ha nem lesz szép a vonal könnyen javítható. Én nem annyira szerettem meg, mert ecsettel és zselével szebb vonalakat tudok kreálni. Sajnos leejtettem és letört a menet, így nem tudom rendesen visszazárni, kíváncsi leszek, mikor szárad be. Négy csillag, mert nem ez lesz a tökéletes tusom, de jó termék.

Update: 2 hét alatt használhatatlanná vált, és fájó szívvel kidobtam. Vigyázzatok vele, ne járjatok így :(

MAC 266-os Ferde Ecset

MAC 266-os Ferde Ecset
2017. január 18.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, egy álom ez az ecset. Valahogy a tusvonal dolog sosem ment, főleg a "farkincával" voltam bajban, emiatt nagyon sok termméket kipróbáltam, hogy megtaláljam a tökéleteset. Ezzel annyira adja magát, olyan egyszerű, a MAC tégelyes tussal használom és imádat. Köszi MAC jár a virtuális pacsi :)

L'Oreal Ever Rich Mélytápláló Hajpakolás Száraz, Nagyon Sérült Hajra

L'Oreal Ever Rich Mélytápláló Hajpakolás Száraz, Nagyon Sérült Hajra
2017. január 9.

Tavaly októberben vásároltam, és most van kb félig. Nagyon keveset kell használni belőle, én csak a fül alatti hajra teszek, pár percet hagyom rajta. Nagyon elégedett vagyok vele, nem töredezik a hajam és szép hidratált, kb hozza azt, amit egy John Frieda. Az előző kommenteket elolvasva, én hullást nem tapasztaltam, sőt, most vagyok túl egy komolyabb vitamin kúrán és háromszor annyi hajam van, mondjuk én fejbőrre sosem raktam, mert úgy nagyon zsírosít. Ár - érték arányban rendben van.

Update: Újra visszatértem hozzá és imádom. Közben túl vagyok egy ombre festésen (a sötétbarna hajamból csináltak szőkét) , ami eléggé megviselte a hajam, többféle pakolást is kipróbáltam, de egyik sem vált be. (L'Oreal expert, Mythic oil, Kerastase, John Frieda, kókuszolaj) Végső elkeseredésemben megláttam ezt a maszkot és azonnal újravásároltam. Azóta sokkal kezelhetőbb és kevésbé száraz a hajam. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémával küzd, nálam bekerült a csodaszer kategóriába.