lavandaire

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Ultra Matte Fedőlakk

Trend It Up Ultra Matte Fedőlakk
2018. december 2.

Tökéletesen mattit! Én egy egyszerű budget körömlakkra vittem rá, pillanatok alatt megszáradt és tökéletes matt fedése van. Az adventi kalendáriumban kaptam, fogalmam sincs, hogy lehet-e drabra venni de mindenképpen ajánlom! Olcsó és nagyon sok van benne :D

Focallure One Step Gel

Focallure One Step Gel
2018. szeptember 30.

Sokkal olcsóbb neten megrendelni és inkább várni rá, mintsem több ezer forintért megvenni online. Szerintem jó, a felvitele nagyon könnyű a tartóssága is szerintem jó. Eléggé rossz körmeim vannak jelen pillanatban, szóval ha nekem négy-öt napot fentmarad a méregdrága Diamond Nails-es lakk az jó. Ez is simán fentmarad annyit anélkül, hogy elkezdjen lepattogni :D

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal

Balea Kézkrém Rizstej-Kivonattal és Cseresznyevirág-Illattal
2018. szeptember 17.

Csupán a csomagolása és a mérete miatt vettem meg :DDDD
A hidratáltsága semmi, viszont az illata az mesés. Ha az ember keze nem könyörög segítségért akkor az unalmas egyetemi órák alatt tökéletes, hogy küzdjön az ember az unalommal de amúgy ennyi:D
Szerintem újravevős lesz, mert az illata és csomagolása és a táskabarát mérete miatt nekem tökéletes. :D

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2018. szeptember 17.

Ha belegondol az ember, hogy a vizelet ilyen hatátos, akkor ezentúl mindenki elteszi a vizeletét és azzal kenegeti be magát. Mert ugye amit ebben használnak az a vizeletből előállított termék. Hidratálni nagyon hidratál, nekem nagyon tetszik mert az önbarnitózás után a testem szinte könyörög a hidratálásért, az ára is szerintem nevetséges egy ilyen jó termékhez. Kicsit nehéz eldolgozni, meg nehezen szívódik fel, de én fel szoktam kenni még jövök megyek még a lakásba addig meg is szárad. Semleges illat. Rengeteg van benne, még ha napi szinten használja az ember akkor is egy jó ideig elég.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Melegítő Arcmaszk Problémás Bőrre

Balea Hautrein Pattanás Elleni Melegítő Arcmaszk Problémás Bőrre
2018. szeptember 17.

Nem sok mindent csinált, még azt sem mondhatom, hogy tisztított, mert eltávolitás után még koszosabbnak éreztem az arcomat, mint előtte. Én annyira a meleget sem éreztem, lehet valamit én csináltam volra rosszul? Olyan átlagos maszk volt, nem olyan mint egy vizes maszk mert ott az ember érzi, hogy hűsit és DOLGOZIK de ez olyan volt, mint ha vajat kentem volna az arcomra. Szerintem az illata brutális, alig birtam levegőt venni, míg fennt volt. Nem újravevős.

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2018. szeptember 16.

Igazából csak azért vettem meg, mert unatkoztam és akartam valamivel elütni az időt. Nekem hála az égnek most nagyon jó a bőröm szóval nagy változást nem látok, tisztább és frissebb volt a bőröm utána. Az ára miatt szerintem abszolút újravevős, de amúgy is szerintem jobbak ezek, mint a garnierek. Kicsit fura volt felvinni és kényelmetlen volt de hozzá lehet könnyen szokni :D

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2018. szeptember 6.

UPDATE: csak azért jöttem vissza, mert úgy gondolom, hogy ez a termék megérdemel még egy említést. Második nap használom, reggelre olyan disznóperzselt szagom van, de egy könnyed zuhany rögtön le is mossa rólam. Kezdek olyan sötét lenni, mint aki három hetet töltött a tengerparton. Egészséges barna színem van, semmi másodlagos reakció csak az a reggeli..."aroma". De ahogy a véleményeket olvastam, nem létezik olyan önbarnitó legyen az normális vagy ilyen testápoló alapú aminek ne lenne egy kis szaga. Marad az öt csillag és az imádat!

Első alkalom, hogy önbarnitót használok és meg kell, hogy mondjam meglepő eredményt tapasztaltam. Ma délelőtt vettem, gyorsan le is radiroztam magam és most késő este vittem fel egy vékonyabb réteget. Véletlenül a sötétebb fajtát vettem le a polcról, nem olvastam el de nem is bánom, mert már volt egy alap színem napozás után ez csak amolyan utánpótlás, hogy megmaradjon a barnaság. Teljesen el vagyok tőle ájulva. Nekem az illata nagyon tetszik, könnyen kenhető, egyenletesen oszlik el. Sosem önbarnitóztam még, semmilyen formában de mondtam, adok neki egy esélyt hátha. Eltelt kb 20 perc, hogy beszívódott és már látom az eredményt. Felvitel előtt levettem a gyűrűimet, nem akartam, hogy esetleg megfogja őket vagy valami és ott hófehér voltam a kezem többi részéhez képest, most pedig egyáltalán nem látszik, hogy volt rajtam gyűrű.
Maximálisan meg vagyok eddig elégedve vele, aztán majd meglátjuk, hogy holnap-holnapután hogyan mutatkozik. Ha valami nagy radikális változás történik, jövök egy update-al, ha pedig nem akkor marad az öt csillag és a maximális öröm :D

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír
2018. szeptember 5.

Testradirnak vettem, hogy önbarnitózás előtt picit vigyem le amit le kell vinni, de nem igazán vállt be. Az illata kellemes, nagyon habzik de csak simán tusfürdő. Annak meg szerintem drága, hogy csak tusfürdőnek használja az ember.

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2018. szeptember 5.

Az egyedüli púder amit használok. Nem csak szem alá, hanem egész arcra viszont nagyon óvatosan kell vele vánni. Én jobban szeretem szivaccsal felvinni, mint magával ecsettel viszont utána meg egy nagy pufi ecsettel (tiszta, semmi nélkül) átszaladok az egész arcomon. Nem kell nekem több. Szerintem nagyon jó az ára is. Bár rengeteg van benne, szerintem majd ha elfogy újra fogom venni.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. szeptember 5.

Őszintén, én ezt Viszkok Fruzsi miatt vettem meg, mert annó minden sminkes videójában erről áradozott. Nekem az elején nagyon bevállt de egy hónap után szinte használhatatlanná vált. Nem használtam annyit, tényleg vagy csak ötször ha belenyúltam tiszta kézzel mert az test melege kell, hogy puhává és használhatóvá tegye a terméket. Aztán vagy nagyon hamar megromlott vagy nem tudom. Mindenképpen megéri, mert az ára miatt nagyon jó termék de talán az újabb, folyékonyabb változat az higénikusabb és jobb.