lavendermona

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2022. március 29.

A sima verziót szoktam használni, aztán láttam, hogy ennek jobb a kiszerelése. Nekem bejön, ápol, magadnak tudod adagolni, szépen el lehet kenni. Az illata is tetszik, azóta már csak ezt veszem.

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék
2022. március 24.

Kb 4 hete vettem meg. Az elmúlt két évben egyre több rajtam a narancsbőr, (gondolom az ülő életmód miatt), próbáltam az infratrainert, de nem mindig tudtam eljutni, és elég költséges is volt, így váltottam erre. Sajnos valóban macerás heti 2x leülni, bekenegetni magad és fél órán át használni, de igyekszem betartani.
Nálam a töltés nem probléma, kb 1 órát töltöm, akkor tudom használni 2x15 percig, és még marad is benne töltöttség. Kezelés után én töltöm 1 órát, így mindig fel van töltve a következő használat előtt.
A hatásról: kb a 2. héten már láttam változást, de aztán egyszer nem sikerült 1 hétig csinálni, akkor vissza romlott picit, azóta tartom, és én vélek látni javulást. Szerintem heti 3x kellene csinálni a kezelést, akkor intenzívebb lenne. Ha nyárig eltünteti nekem a narancsbőrt, akkor kap majd egy 5 csillagot, egyelőre max négyet tudok adni, de még updatelek.

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba
2022. március 22.

Ajándékba kaptam (különben nem szoktam ilyesmit venni, max fürdősót), az illata nagyon tetszett, és már fürdés közben éreztem, hogy az olaj rátapad a bőrömre, és selymes lett tőle fürdés után is, a testápolót kb helyettesíti is. Még fürdés után legalább egy óráig éreztem az illatát a fürdőben. Nekem nagyon tetszett, lehet veszek is még, ha meglátom a boltban. A kádat, ahogy más is írta előttem, nem koszolta össze, ez is + pont:)

Syoss Repair Boost Intensive Hair Mask

Syoss Repair Boost Intensive Hair Mask
2022. március 22.

Második tégelyt használom. Tetszett, amikor először próbáltam, mert érzik az állagán, hogy nem az a vizes/enyhe cucc, hanem tápláló.
Sajnos nem volt még alkalmam több órát hagyni hatni, a dobozon 3 percet írnak, az általában meg is van. Sajnos nekem így is picit száraz a hajam, azért reméltem, hogy többet segít, de tény, hogy már vágatni kellene a hajamból, lehet az az utolsó két cm már feladta neki a harcot.
Ha vágatva lenne a hajam most, szerintem meg lennék vele elégedve, bár elvileg egy javító termék, én ezért nem adom meg az 5 csillagot.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2022. március 22.

Mintát próbáltam ki, és nagyon tetszett, főleg az illata/állaga, ezért beszereztem a nagy kiszerelést is. Kicsit száraz mostanában a bőröm, arra sajnos nem elég, de egy standard ápoló terméknek tökéletes. Még annyi a problémám vele, hogy arcradírozás után néha csípi a bőröm, lehet a száradtság miatt, ezért kap 4 csillagot. Szerintem nyárra tökéletes lesz, addig hagyom pihenni.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2022. március 22.

Pár éve kezdtem használni, a kozmetikusom ajánlotta, nagyon tetszett az állaga és az illata is, enyhén vizes arcbőrre vittem fel arcmosás után, meg voltam vele elégedve. Nem problémás a bőröm, kellően ápolta és nem hagyott zsíros foltokat. Nem rég eszembe jutott, mert a drogériás arckrémekkel nem voltam megelégedve, de elvileg már kiöregedtem belőle, így most a meggy-kökény habot próbálom. Elvileg fiatal közönségnek szánták, úgy 20 éves korig. (ez lehet fontos infó)

aussie Scent-Sational Smooth Conditioning Mist Whit Australian Jasmine

aussie Scent-Sational Smooth Conditioning Mist Whit Australian Jasmine
2022. március 3.

Az üveg 3/4-nél tartok. Alapjáraton olajat is használok és pakolást is, ezt az illata miatt vettem meg, ami tetszik is és tartós / erős. Az ápoló tulajdonságát kevésbé vettem észre sajnos. Valamennyit biztos segít, de nem mondanám csodaszernek. Haj parfümnek viszont 5* lenne :)

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile
2022. február 16.

Régóta szemeztem vele, most szülinapomra kértem. Nagyon tetszik az illata, sokáig megmarad a hajban. :)
Mellé olaplex olajat is használok, azt hajmosás után, ezt pedig mikor száraznak érzem a hajam. Simává teszi és szerintem egyenesíti is, nekem nagyon bevált, bár tény, hogy drága picit...:) Hosszú, természetes szőke hajam van, nekem két pumpányi szükséges belőle, de mivel nagy kiszerelés, szerintem sokáig elég lesz. Kb 2-3 naponta kell használnom. Mellé beszereztem a samponját is, annak is csodás az illata. Azóta könnyen kezelhetőbb, fényesebb és simább a hajam, a szálasodás nagyrészt megszűnt. Még csak egy hónapja használom őket, úgyhogy szerintem még vissza fogok térni beszámolni a későbbiekről.

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen
2022. január 26.

Egy kis mintát kaptam belőle vásárláshoz, ott rögtön megtetszett. Immáron a második flakont használom, de nem egymás után. Nagyon szeretem az illatát, illetve nekem nagyon habzik, nem kell sok belőle, és érezhetően tisztít. Az illata sokáig megmarad a hajamon is. Annyi a negatívum, hogy talán az erős tisztítás hátránya, de enyhén szárítja a hajam, többet kell olajoznom, illetve 3 nap után annyira szálas lesz fent a hajam, hogyha nem is zsíros, muszáj megmosnom, mert nem lehet szépen elrendezni.

Szerintem váltó samponnak jó, tehát mellette legyen egy táplálóbb is, ezt inkább heti 1x erős tisztításra használni.

Egyébként a páromnak pont, hogy jót tesz, az erős tisztítás és a kis szárítás neki épp ideális, az én extra hosszú hajamon túlságosan érzik a szárító hatása.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2022. január 26.

Nagyon régen megtetszett nekem, mikor az ismerősömnél ilyet kaptam zuhanyzáshoz. Aztán most vettem én is. Mintha erősebb lenne a kávé illat benne, régen olyan karamell illatot éreztem inkább, de így is nagyon jó az illata, főleg annak, aki egyébként is szeret kávézni:) Az állaga megfelelő, szokásos YR minőség. A többi véleményezővel ellentétben engem nem szárított, bár sosem voltam érzékeny ezekre.