lbetti

Regisztráció dátuma: 2015. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. szeptember 7.

A tavalyi év folyamán ismertem meg jobban az illatot, korabban is szemezgettem vele, de valahogy sosem szantam ra magam, hogy beszerezzem es kiprobaljam. Edes de nem tul tolakodó, eleg egy-ket fujas belole. Tartos, meg nap végén is szoktam magamon erezni. Tuti, hogy ujra fogom venni ha elfogy.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2019. szeptember 7.

A 2018as év nagy feldedezettje, egyszerűen imádom! Nagyon kellemes, édeskés illat, de nem túl édes, tartós. Tuti, hogy ujraveszem ha elfogy.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2019. április 30.

Kb 3 hónapja fedeztem fel, egyelőre nagy a szerelem. Nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak egysegesitesre használok alapozót, de arra ez tökéletesen megfelel. Szépen elterül az arcomon, nincs túl erős fedése, de ha kell építhető, rajtam tartós is. Az összes többi alapozóm háttérbe került most miatta :)

Estée Lauder Sumptuous Knockout Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Knockout Szempillaspirál
2019. április 30.

Nagyon tetszik a csomagolása, tényleg minőségi érzetet kelt. A keféje jól használható, nem tapasztja össze a pillakat, elég festéket felvesz, intenzív a fekete szín, nem lesz csomós a hatás. Az ára miatt csak szettben venném újra, úgy talán kedvezőbb az ára.

Pupa Vamp! Definition Szempillaspirál

Pupa Vamp! Definition Szempillaspirál
2018. november 6.

Veletlenul kerult hozzam, a sima vamp szempillaspiral helyett ezt hoztam el a boltbol. Egy atlagos spiralnak mondanam, nem csinal semmi extrat a pillaimmal, nem dusit es csak neha tudom szepen felkenni. Plusz pont, hogy nem kenodik es konnyen lemoshato, de nem hiszem, hogy ujraveszem majd.

The Body Shop Super Volume Szempillaspirál

The Body Shop Super Volume Szempillaspirál
2018. november 5.

Nekem nagyon nem jott be ez a szempillaspiral. Eleg sokaig probalkoztam vele, de minden egyes alkalommal osszetapasztotta a pillaimat es felkenodott a szemhejamra, neha a szemem alá is lepergett. A lemosassal nem voltak problemaim, sima micellas vizzel lejon.

Makeup Academy Mua Lux Velvet Lip Lacquer

Makeup Academy Mua Lux Velvet Lip Lacquer
2018. október 2.

Firecracker arnyalatban kaptam, ez egy bordo szin. Gyorsan mattra szarad, pigmentalt, de nem lehet szepen felvinni es darabokban potyog. En egy forintot nem adnek erte :/

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2018. szeptember 16.

Beauty blendert még nem, de több másfajta sminkszivacsot is kipróbáltam már. Az összes közül a RT szivacs vált be legjobban, már 2-3 db-ot elhasználtam belőle. Alapozó es korrektor felvitelhez, púderezéshez használom. Könnyen eldolgozható vele minden termék, könnyen tisztítható.

L'Oreal Paris Life's A Peach Skin Awakening Blush

L'Oreal Paris Life's A Peach Skin Awakening Blush
2018. szeptember 16.

Ár-érték arányban szuper termék. Kellemes barackos illata van, jól pigmentált, jól epíthető, tartós.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 16.

Imádom az illatát, de sajnos nagyon elnehezíti a hajam balzsamként használva. Mostanában inkább csak pakolásként teszem fel, így elég jó. El fogom használni, de nem valószínű, hogy újraveszem majd.