Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. február 2.

Nekem sajnos ez se igazán jött be. Nem volt szörnyű, de lehengerlő sem a hatása. Picit segített egységesíteni a bőröm általános képét, de nem igazán szerettem használni. Sűrűnek, nehéznek éreztem és nem igazán stimmelt számomra a színe sem.

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk
2020. január 1.

Semmi gondot nem okozott, de hatását se sokat éreztem. A használata egyszerű, illata kellemes, csomagolása cuki, de azért alapvetően csak egy kellemes kis pénzkidobás.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. december 24.

Nem érzem csodaszernek, de nem rossz. Kellemesen hűsít, frissít, talán picit tényleg segít a hajnövekedésben. Rövid távú dúsító hatást viszont nem igazán tapasztaltam. Az illata jó. Az én hajamon akkor működött a legjobban, ha előtte és utána is megmostam a hajam (a Lush Juicy samponnal működött a legjobban együtt).

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni
2019. december 23.

Összességében szerintem nem egy rossz termék. A használata ugyan egy picit macerás, kényelmetlen. A felvitele után 4 napig tényleg nem történik semmi. Utána kb. egy hétig viszont szépen lehámlik az ember lábáról a felesleges bőr. Nálam nem volt annyira látványos, mint amire az előttem lévő bejegyzések alapján számítottam, de valószínűleg azért, mert eleve nem volt sok bőrkeményedésem. A hámlás során naponta 1x egy durva körömkefével átdörzsöltem, majd bekrémeztem a lábam. Ha vége a hámlásnak, egyenletes és pihe puha lesz a láb bőre, nagyon kellemes érzés, így nekem összességében bejött. Arra tényleg figyelni kell, hogy az ember jól időzítsen: Én december 13-án éjjel tettem fel így pont Karácsonyra lett szép a lábam.

Salthouse Luxus Holt-Tengeri Prémium Tengeri Alga Arcmaszk

Salthouse Luxus Holt-Tengeri Prémium Tengeri Alga Arcmaszk
2019. december 19.

Kellemesen tisztít, frissít. Nem csodaszer, de egész jó.

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2019. december 8.

Nem rossz, de vannak a műfajban jobbak. Egyértelműen veri az Isana romlott tej illatú kakaóvajas testápolóját, de egyértelműen gyengébb a Ziaja hasonló termékénél. Egy jó, de nem lenyűgöző teljesítmény. Az ára is pont a kettő között helyezkedik el (térfogat arányosan). Nagy meglepetést nem okoz, de csalódást sem. Egy korrekt, kakaó-illatú testápoló, aminek a hatása lehetne kicsit mélyrehatóbb/hosszabban tartó.

Annayake 24H Shower Care

Annayake 24H Shower Care
2019. december 8.

Én nagyon szerettem. Tényleg kissé "hagyományos" illatú, nem valami trendi, de nekem bejön. Visszafogott, nem tolakodó az illata, friss utána a bőröm és nem szárít. Jó volt használni, pedig tusfürdő kategóriában azért nagyon alkotni nehéz. Ez egy korrekt, visszafogott, gyengéd, mégis alapos frissességet biztosító tusfürdő.

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2019. december 8.

Nem rossz, de nem is átütő. A Garnier és a Nivea micellás vizei alaposabban tisztítanak és hatékonyabban lehozzák a vastagabb sminket is. De alapvetően is teszi a dolgát még ha kicsit gyengébb hatásfokkal is. Nem irritál, elfogadhatóan tisztít.

CanesFresh Sensitive Intim Mosakodó Gél

CanesFresh Sensitive Intim Mosakodó Gél
2019. december 5.

Nem irritál, de tiszta, friss érzést biztosít és amikor használom, tényleg messze elkerülnek a fertőzések - hasonlóan a Beliema lemosójához. Kb. ugyanannyira bevált nekem mindkettő, árban is nagyjából ugyanaz - én biztosan mindig csak e kettő közül valamelyiket fogom venni a jövőben.

Bourjois Volume Glamour Big Lashes Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Big Lashes Szempillaspirál
2019. december 5.

Nekem nem igazán jött be. Nem használhatatlan, de nem csinál igazán szép pillákat, ellenben könnyű vele összekenni véletlenül a felső szemhéjat. A kanyarban sincs a Max Factor vagy a L'Oréal jobb spiráljaihoz képest.