LegallyBlonde

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
2017. augusztus 9.

Nagyon akartam szeretni, hetekig nézegettem, hogy megvegyem -e ,mert valahogy mindig fenntartással kezeltem az ilyen szilikonos kefével megáldott spirálokat. Régimódi vagyok, a hagyományos keféseket szeretem. De ennek annyira jó hosszú "tüskéi" voltak, hogy nem bírtam ellen állni, úgy voltam vele, ennek muszáj szépen szétválasztani a szempillákat. Nekem a sajátom is elég hosszú, tehát nem vártam se túl nagy hosszítást, se dúsítást, csak szépen válassza szét őket és a szőke pilláimat fesse feketére. Nos ennek a kevés elvárásnak sem sikerült megfelelnie. Ahogy kihúzom a dobozból a kefe legvége tocsog a festéktől, tehát nem üreset vagy kiszáradtat sikerült vennem, csak épp a kefe érdemi részére nem jut belőle elég , úgyhogy 2-3x kell áthúznom mire tényleg feketék lesznek a pilláim. Még jó, hogy hosszítást vagy dúsítást nem vártam, mert abban se teljesít semmit. Azt meg, hogy szépen elválassza a pillákat szintén nem tudja megoldani. Ezt hívják totális pénzkidobásnak.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. március 30.

2 csillag, mert bár nem sokra megyek vele, ki mégse dobtam, vész-vész tartaléknak rakosgatom, tehát minimális haszna van, hogy megvettem, de amúgy szerintem förtelem. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg. A színével még ki is lennék békülve, eleinte annak is próbáltam örülni, hogy az átlagnál keményebb, gondoltam szuper, egyszerűbb lesz vele dolgozni, nem kenődik majd, egyszerűbb lesz vékony szálacskákat húzni vele...hát ez nem így lett. Néha azt érzem kilyukasztom már a bőröm annyira nyomom, de színe alig marad, olyan érzést és hatást kelt, mint ha rajta hagytam volna a kupakot és így várom az eredményt, ami nyilván nem jön... na amikor meg végre sikerül elérni, hogy valamennyire látszódjon, akkor viszont folyik, kenődik, kenterbe verve sok eleve puhább állagú ceruzát.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2017. március 30.

Nagyon világos a bőröm, kék a szemem és világos szőke a hajam. Ebből kiindulva a szintén szőke szemöldökömet igyekszem úgy formázni, hogy azért ne éljen külön életet utána a fejemen a szemöldököm, mint Kiszel Tüncinek... ennyire világos árnyalatot - ami tényleg szőkés barna és nem pl kislibafos sárga - elég nehéz találni. Nem azt mondom, hogy ez a szemceruza az általam megálmodott tökéletes árnyalatot hozza, de olyan 90%-osan igen. másik gondom vele, hogy nem tudom tű hegyesre hegyezni akárhogy próbálkozom, így pedig igazán vékony szálacskákat nem tudok vele húzni. Ugyanakkor 400Ft-ért még így is azt mondom megéri és ajándék, mert könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is túl puha, hogy kenődjön össze vissza. Nem azt mondom, hogy nem keresgélek már soha többet mellette, mert jelenleg is azt teszem, de 400Ft-ért jelenleg a 3. kerül a polcomra, mert egy biztos pont, hogy jól használható, jó a színe, és a reggeli kapkodásban is jól lehet vele dolgozni.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. március 23.

Az itteni sok jó vélemény alapján vettem meg és nagyon örülök neki. Évek óta keresem a tökéletes arcradírt és azt hiszem most végre megtaláltam. Szuper sok, pont megfelelő méretű szemcse, nem karcol, nem irritál, mégis tisztít és én imádom ezt az enyhe mentolosságát is, ami még inkább rá tesz egy lapáttal az "extra tiszta a bőröm" érzésre.

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2017. március 23.

Az itteni rengeteg jó vélemény miatt vettem meg és nagyon akartam szeretni, de sajnos nem megy. Életem első szempillaspirálja amit egy hét próbálkozás után azt mondom, hogy inkább kidobom, mert egyszerűen borzalmas. 2 csillagot adok, mert legalább nem volt drága és inkább bele se kezdek a hibái sorolásába, mert ha ennyi emberre ilyen nagyon jó benyomást tett akkor biztos nálam van a hiba, de én még szempillaspirálra életemben nem akadtam ki ennyire.

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum
2017. február 15.

Akciósan vettem 1300 Ft-ért, és ez a nagy szerencséje. Ha a rendes 2000Ft-os árért veszem meg, akkor azt mondom teljes pénz kidobás, - csak úgy, mint a szemránc krém változata - mert 2000Ft-ért már azért akad néhány olyan termék ami ér is valamit. Könnyed, kissé folyékony krémes állaga van, felkenve van némi kellemes frissítő, hűsítő hatása is. Nyáron el tudom képzelni, hogy nagyon praktikus lesz sokaknak, mert tényleg lehelet vékony, gyorsan felszívódik. Nekem így télre hidratálás szempontjából nagyon kevés volt az alapvetően száraz-vízhiányos bőrömnek.Gondoltam nem baj, kenek alá hidratáló krémet, primerként majd még elhasználgatom - tekintve, hogy azt ígérte a tájékoztatója, hogy arra is megfelelő lesz - de nekem így hidratálókrémmel kombinálva kukacosodni kezdett ( önmagában az alá kent krémet használtam már sminkelés előtt, az sosem "veszett" össze az alapozómmal ). Ráadásul szerintem lett is tőle két kisebb pattanásom - abszolút nem vagyok ilyesmire hajlamos - persze lehet, hogy nem ő volt a ludas, csak egy véletlen, de végül is mindegy, mert a többi hiányossága miatt amúgy se használnám tovább. Nekem azon ritka termékek egyike, amit el fogok ajándékozni, mert egyszerűen nagyon nem passzol a bőrömhöz és nincs már ötletem mikén is tudnám elhasználgatni úgy, hogy érjen is valamit.

Rival De Loop Triple Lift Szemkrém

Rival De Loop Triple Lift Szemkrém
2017. február 15.

Akciósan vettem 1300 Ft-ért, és ez a nagy szerencséje. Ha a rendes 2000Ft-os árért veszem meg, akkor azt mondom teljes pénz kidobás, mert 2000Ft-ért már azért akad néhány olyan termék ami ér is valamit. Ha valaki szeretne egy könnyed, viszonylag jól hidratáló - nekem azért az extra vízhiányos bőrömre a nagyon hideg napokon már kevés volt - szemkörnyékre való krémet, amire gond nélkül lehet sminkelni, akkor annak jól jöhet. Nekem kevésnek bizonyult, és bár nem vagyok naiv, hogy egy szemkrémtől teljes kisimulást várjak, de azért ha ráírják, hogy ránctalanít, akkor némi halványodást/javulást várnék tőle, de semmi... Az már csak hab a tortán, hogy tégelyes kiszerelésű, amit amúgy se szeretek ( miért kell belenyúlkálni bármibe is amit aztán az arcunkra kenünk ? ) bár egyébként kifejezetten szép kis tégely ( és valószínűleg ezt fizeti meg aki megveszi, mert , hogy a hatásosságot nem tudja, az biztos ). Szóval összességében, szerintem egy praktikumot mellőző kiszerelésű ( amit amúgy nyilván megbocsájtanék, ha hasznos termék lenne , akkor még vödörből is kilapátolnám :D ) teljesen átlagos szemkörnyékápoló, ami 1000Ft körül egy reális árat képviselne, mint egy a sok közül, de a duplájáért már várnék kicsit többet is tőle hatását tekintve.

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém
2017. január 8.

Feszesítő, ránctalanító hatása az nincs. Persze lehet mondani, hogy ennyi pénzért mit várok...igazából nem sokat, de ha ők ráírják, hogy tudja, akkor én is leírhatom, hogy nem, nem tudja... :) Nekem olyan egynek jó volt kategória, elhasználtam. Könnyen felszívódik, nagyon baráti az ára, könnyű krém állagú termék. Újra venni nem fogom, max ha nyaraláskor otthon felejtem a szemránckrémem és a közeli drogériában csak ez lelhető fel, a lelkiismeretem megnyugtatására, hogy mégis kentem valamit a szemem köré, de egyébként semmilyen szinten nem nyújtott olyat, amiért azt érezném szívesen újra venném. Se jót nem tett, se rosszat, elfogyott.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2017. január 8.

Kicsit nehéz eldöntenem hány csillagot is adjak rá, de részemről azt hiszem a 4-es a reális. A bőrradírjával együtt vettem meg - ami maga a csoda és remélem a világ végéig gyártani fogják - annak használata után használom, heti 1-2x. Nagyon szeretem a praktikus pumpás kiszerelését, könnyen eloszlatható, van valamiféle luxus érzése az embernek miközben használja, holott az ára ugye abszolút mainstream. Amiért mégis levonok 1 csillagot az a lassú felszívódás. Bár az arcbőröm száraz-vízhiányos, szerencsére a testem többi része nem az, így napi szintű testápolózásra nincs szükségem, de ha lenne és pl reggel szeretném véghez vinni ezt a rituálét, hát bizony ő nem jöhetne szóba. Felkenés után még jó 10 perccel is van ahol fényes a bőröm, ergo nem szívta még be, ami így, hogy általában este meg hétvégén használom szép kényelmesen, nem zavaró, de más esetben idegesítene. Ilyen szempontból nekem a Neutrogena verhetetlen - és hidratálásban is szuper, csak vágytam valami újra - tehát van számomra e tekintetben jobb. Viszont összességében az állag, hidratálás, illat, életérzés tekintetében abszolút jó élmény volt, nem érzem pénzkidobásnak, örülök, hogy megvettem, szerintem biztos, hogy fogom is még újra venni, de pl nyáron 35 fokban nem tolerálnám jól ezt a lassú felszívódást. Ugyanakkor egy nálam szárazabb bőrű embernek meg biztos e tekintetben is kiválóan teljesíthet. Nekem ő egy kellemes 4-es.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2017. január 8.

A tökéletes bőrradír! Jó állag, rengeteg és megfelelő méretű szemcse, és a végén puha bársonyos bőr. Nekem 5-6 alkalomra elég.