LegallyBlonde

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Aden STAY 24Hours Pro Longwear Szemkontúr

Aden STAY 24Hours Pro Longwear Szemkontúr
2016. november 24.

Bizonyíték arra, hogy olcsón is lehet kiváló termékeket venni. Rég kerestem egy szemhéjpúdert ami erős fekete és nem kopik le 2-3 óra után, de valahogy nem találtam meg az igazit, se drágább, se olcsóbb kategóriában ( bár az is hozzá tartozik, hogy pl krémekre, hajápoló termékekre nem sajnálok akár több tízezer forintos termékeket sem megvenni, de egy szemhéjpúderre nálam a lélektani határ olyan 4000Ft- ig terjed ) valószínű azért is, mert elég nagy részben fedett a szemhéjam, tehát viszonylag sok "dörzsölésnek" van így kitéve...aztán kitaláltam, hogy a szemhéjpúder helyett szemceruzával satírozom azt a részt, amire a fekete szemhéjpúdert teszem. Ez a 2-3 órát feljavította olyan 4-5-re, de egy egész éjszakás bulit vagy hosszabb napot még mindig nem bírt ki tökéletesen a sminkem. Aztán jött ez az Aden szemceruza, és beváltotta minden vágyamat ami egy szemceruzával kapcsolatos lehet. Használat után kell várni 10-12 másodpercet és onnantól lerobbanthatatlan. Mikor vettem, nekem is az eladó ajánlotta, hogy húzzak egy csíkot a kézfejemre, várjak néhány másodpercet és dörzsöljem meg. És nem, hogy nem jött le, de nem is halványodott. Szóval tényleg nagyon tartós. Ugyan 24 órát még nem voltam egy huzamban sminkben, de 12-13 órát igen, és azt olyan remekül bírta, hogy tényleg eltudom képzelni akár a 24 órás tartósságát is. Én csak ajánlani tudom.

Eveline Q10+R Szemkörnyékápoló Krém

Eveline Q10+R Szemkörnyékápoló Krém
2016. november 24.

Egy a sok közül. Egész jól hidratál, azt eltudom képzelni, hogy egy 18-20 éves lánynak, akinek tényleg még egy picuri ránca sincs, elég lehet, mint szemkörnyékápoló, de a ráncokkal semmit nem kezd - pedig nekem azért nincsenek mély ráncaim - és valahogy abban sem hiszek, hogy a megelőzéshez túl sokat hozzá tenne.
Persze lehet mondani, hogy ennyi pénzért ne is várja az ember, de én úgy vagyok vele, hogy egyrészt ha ráírják, akkor én bizony várom amit ígérnek és ha nem kapom meg a kívánt eredményt, akkor igenis hiányosságnak élem meg, hiába olcsó termék, másrészt pedig azért futottam már bele ilyen 1-2 ezer forintos kategóriában jó pár olyan termékbe, ami igenis használt a ráncok ellen, tehát önmagában az olcsó ár nekem nem mentség.
Ártani nem ártott, végül el is használtam, pénz kidobásnak így nem érzem, alapkrémnek is eltudom képzelni, hogy ha valaki erre visz fel pluszba valamilyen vitaminos olajat, esszenciát, akkor megéri megvenni, de önmagában szerintem egy egyszerű közepesen jól hidratáló szemkörnyékápoló ami nekem nem ér meg egy újabb vásárlást.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2016. november 24.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Hófehér bőröm van, világos szőke hajam, és az a típus akinek a szemöldöke,szempillája is világos szőkés barna, megspékelve néhány igazán szőke szállal, ami közelről ugyan látszik, de pl 1 méterről már kicsit olyan, mint ha hiányos lenne a szemöldöke...mindig bajban voltam ezzel a szemöldökceruza kérdéssel, mert akármilyet nézegettem, vagy nagyon sötétnek éreztem ( nem szeretnék a most divatos karakteres szemöldök rajzolni, máson van, hogy tetszik, de az én arcomhoz az abszolút nem illik...csak tényleg egyenletesebb összképet szeretnék vele elérni ) vagy a világos árnyalat sárgás volt...ebből viszont a 01-es természetes szőke változatot vettem, és az én színeimhez, arcomhoz tökéletesen illeszkedik. Én a tartósságával is elégedett vagyok, tekintve, hogy igyekszem nem minden nap sminkelni, és ha mégis úgy alakulnak a napjaim, hogy kell, akkor is első dolgom otthon lemosni, szóval én extrém 12-24 órás megpróbáltatásoknak nem tettem ki, ott nem tudom hogyan viselkedik, de egy 8-9 órát szerintem bőven jól teljesít. Ennyi pénzért meg aztán végképp jó.

Rival de Loop Revital Q10 Feszesítő Hatású Maszk

Rival de Loop Revital Q10 Feszesítő Hatású Maszk
2016. november 24.

Nekem nagyon bevált, konkrétan nem hittem a szememnek reggel mikor felkeltem. Alapvetően száraz, vízhiányos bőröm van. Ráncaim még nem mélyek ( küzdök ellenük minden fronton ) de azért vannak, sajnos ugye a száraz bőrnek ez az egyik nagy hátránya. Amikor pedig megtartom a havi 1 gőzölős, nyomkodós, agyagos maszkkal tisztítós, teafaolajjal leöblítős ( utóbbi szintén csodaszer szerintem, de nagyon szárít ) rituálémat, hát minden a bőröm ,csak nem üde és kisimult. Ezzel a fokozott helyzettel kellett megküzdenie ennek a maszknak és remekül teljesített. 25 percet volt az arcomon, nekem kb a felét beitta a bőröm, a másik felét lemostam. Mivel mint mondtam, nekem nagyon száraz a bőröm én utána azért a normál hidratálómmal is krémeztem - egyébként érzésre nem volt rá szükség, tehát jól hidratált is, ez a plusz krémezés részemről inkább extra elővigyázatosság - de a másnapi csodát egyértelműen a maszk számlájára írom, hisz a rá kerülő hidratálót rég használom és attól nem leszek ilyen kisimult. A ráncocskáim feltöltődtek, és olyan puha és egyenletes lett az arcbőröm, mint a baba popsi. Befogom iktatni heti kétszer az arcápolási rutinomba ( szívem szerint minden nap kenném, de nem akarom, hogy megszokja a bőröm ). Biztosan újra fogom venni.

Schauma 7 Virág Olaj Balzsam

Schauma 7 Virág Olaj Balzsam
2016. november 23.

Nem egy rossz balzsam, nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem semmi kiemelkedő. A sötét rózsaszín mirror gloss változatot már sokszor újra vettem, arra 4-est adtam, mert nagyon szép és könnyen kezelhető hajat eredményez,de azért annál is vannak jóval táplálóbb balzsamok, ez a 7 virágolaj változat pedig ugyan szintén könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, tehát az egyik fő feladatát ellátja maximálisan ( bár mikor felkenem ezt nem érzem, ez is olyan, hogy azt érzem mint, ha inná be a hajam és törülköző szárazon is olyan érzést ad, mint ha majd meg kéne küzdeni a fésülködéssel, de aztán meglepő módon simán siklik benne a hajkefe ) viszont nem látom olyan szép fényesnek a hajam a használatától, mint az előbb említett mirror gloss esetében. Úgyhogy összességében én azt mondom, egynek elment, de nem hiszem, hogy újra venném.

Rival de Loop Green Tea Szemkörnyékápoló

Rival de Loop Green Tea Szemkörnyékápoló
2016. november 20.

2X vettem meg egymás után, mert az elsőnél úgy éreztem, mint ha tényleg javítana valamit a szemkörnyékem állapotán, de a másodiknál már ez az érzés elmaradt. Közepesen jól hidratált, de nekem kb ennyi. Újravenni nem hiszem, hogy fogom, nem azért, mert rossz, mert nem az, csak épp semmi olyan kimagasló, ami mellette tartana. Annyi termék van még ebben az árkategóriában, hogy inkább azokat próbálgatom ki.

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum

Rival de Loop Age Performance Intenzív Szemkörnyékápoló Szérum
2016. november 18.

Nem egy csodaszer, de azért mint, ha valamicskét javítana a ráncokon. Eddig 2x vettem meg, mert ilyen olcsón , ilyen szép összetevőkkel ennyit bőven megér. Ráadásul ami nagy előnye - sok már szemkörnyék ápolóval szemben - hogy gyorsan, könnyen beszívódik, nem hagy maga után sem ragacsos érzetet, meg olyan ledörzsölhető réteget, mint sok más ilyen termék. Így még sminkelni is kellemes rá. Önmagában nem bíznám rá a szemkörnyéki ráncaim kordában tartását ( mert elég vízhiányos a bőröm, és , mert kicsit paranoid is vagyok, ami a ráncaimat illeti :D ) de a szemkörnyék ápolásom szerves részét képezi.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2016. november 18.

Megmondom őszintén nem szeretek olyan terméket lehúzni aminél sok a pozitív vélemény, nem szeretek mumus lenni, de itt megteszem, mert ez finoman szólva is nem azt adta, amit vártam. Ez nem BB krém, ez egy vicc! Esetleg nagyon maximum egy gyenge alsó-közép kategóriás alapozó szintjét üti meg, de, hogy azt nem tudja amit egy BB krémtől vár az ember, az biztos. Szerencsére pénzt nem dobtam ki rá, mert volt lehetőségem kipróbálni, de maradjunk annyiban, hogy egy jó BB krém az nem ilyen és nem ezt nyújtja. Nagyon fehér bőröm van, így nyilván a világosabb változatot próbáltam ki. Nos nem, hogy nem illeszkedett a bőröm színéhez, de valami olyan gusztustalan - narancssárgás maszkszerű "izét" kaptam eredménynek, amit talán az euro-s boltban kapható 400Ft-os alapozók se csinálnak.
Lehet, hogy a sötétebb árnyalat jobban eltalált, de, hogy ez tényleg nagyon világos, fehér bőrön nem vállalható, az szerintem biztos. Ráadásul ennyi pénzért már bőven lehet kapni olyan Koreai BB krémeket, amiknek sokkal szebb az összetevő listája, és amiben nem csak 2 árnyalat létezik, ergo oxidálódás után nagyobb eséllyel és szebben tud illeszkedni a bőrszínhez.

Rival de Loop Pakolás Szemkörnyékre

Rival de Loop Pakolás Szemkörnyékre
2016. november 18.

Komolyan nem tudom hány csillagot is adjak ennek a terméknek. Ha az első használat után kellett volna pontoznom, akkor szerintem írok az oldal üzemeltetőinek, hogy állítsák át a csillagozást, mert erre a termékre 5 csillag nem elég, legalább 10 jár neki! Ugyanis talán életemben 2x fordult elő velem, hogy olyan termékbe futottam bele, ami valóban látványosan feltöltötte a ráncocskáimat ( pedig aztán én tényleg mindent kipróbálok, ha ránctalanításról van szó, a legegyszerűbb olajoktól, a 15-20 ezer forintos kencékig mindent ). Igen ám, de annyira tetszett az eredmény, hogy elkapott a gépszíj. Mivel egy tasak 4 kisebb tasakra van osztva, egy kis tasak pedig nekem két alkalomra elég ( úgy,hogy én a homlokomra is kenek belőle, ha tényleg csak a szemkörnyéket kenném vele, 3 alkalomra is elég lenne úgy, hogy én mindent szeretek bőségesen vastagon felkenni ), - így aztán ráadásul az ára meg több ,mint baráti - hát kitaláltam, hogy ez lesz az éjszakai szemránc krémem...de sajnos 1.5 hét után már nem láttam a csodát, sőt, nem, hogy a csoda hatás maradt el, de konkrétan kezdtem azt érezni, hogy jobban látszanak a ráncaim, mint eddig. Megszokhatta a bőröm, vagy én nem is tudom. Úgyhogy ennél a pontnál meg szívem szerint 1 csillagot adtam volna neki.
Most, hogy kicsit lehiggadtam, és elkönyveltem, hogy nem ő lesz a minden napi és mindent megoldó szemránckrémem, összességében adok rá 4 csillagot, mert nagyon szép összetevőket kap az ember, nevetséges áron, csak el kell fogadni, hogy ez inkább egy instant gyors megoldás, ami 1-1 napra javít a dolgokon, de hosszú távon nem okoz csodát. Egyébként azóta újra vettem és szerintem amíg ennyire hihetetlen olcsó, mindig lesz is a polcomon, mert 1-1 hosszabb nap/buli után, heti 1-2 alkalmi használatra, hogy a bőröm kapjon egy kis plusz táplálást arra tökéletes. Ha nem lett volna ez a kis afférunk a minden napi használat során, akkor simán 5 csillagot adnék, mert ár-érték-összetevő tekintetében kiváló termék.

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2016. november 14.

Nem vagyok egy pattanásos típus, de kb 1.5 hónapja egyszerre kijött rajtam 3 olyan nagy kinyomhatatlan pattanás, hogy teljesen kétségbe estem. Aztán olvastam itt a teafa olajról, vettem egyet, és töményen ecsetelni kezdtem őket. 3 nap alatt gyönyörűen lehúzta őket. Arctisztítás után nedves vattakorongra csepegtetve is használtam már 2 alkalommal és szuperül összehúzza a pórusokat. Magára a teafaolajra mindenképp 5 csillagot kapok, hogy konkrétan ez az Aromaxos mennyire jó, azt nem tudom megmondani, mert összehasonlítási alapom nincs, ezt az egy márkát használtam eddig, nekem működött is, úgyhogy egyelőre megadom rá az 5 csillagot. Azért kíváncsiságból szerintem legközelebb másik márka teafaolaját veszem meg, és update-elek, ha tapasztalok különbséget.