lehner.a92

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2014. március 28.

Nem mondom, hogy rossz korrektor, de azt sem, hogy a legjobb. Én többet vártam volna tőle... elég sokat kell rétegezni azért, hogy eltüntesse a szem alatti karikáimat, viszont, ha rétegezem, akkor tartós marad és nem szárítja a bőröm. Nem hiszem, hogy fogok újat rendelni, de ezt még szívesen elhasználom. :) Alapjában nem egy rossz korrektor tényleg, akinek pl. nincsenek nagyon karikás szemei, annak nagyon jó lehet ez a korrektor! :) Nekem a Fair árnyalat van meg, és szépen illeszkedik a bőrszínemhez :)

Update: rendszeresen használom több hete és 2 napja vettem észre mikor nagyobb fénynél sminkeltem, hogy ha nem figyelek rá eléggé, h teljesen ellegyen dolgozva, akkor csúnyán elüt a bőrszínemtől, olyan mintha valami sárga pacát kentem volna oda... pedig a legvilágosabb árnyalat van meg. Ezen kívül majdnem mindig megül a ráncokban ... sajnos nem lett a kedvencem.

Gwdihw Smoochy Lips Orange And Lemon Ajakbalzsam

Gwdihw Smoochy Lips Orange And Lemon Ajakbalzsam
2014. március 15.

Elég krémes állaga van, még a felkenés után jól is hidratál, tényleg elég belőle egy kevés is, viszont rá 20 percre újra kell kenni és én ezt nem szeretem egy ajakbalzsamnál sem :( Az illata tetszik, az íze nekem személy szerint nem... Összességében nem rossz ajakbalzsam, de nem lett a kedvencem sajnos :( Talán, ha egy más ízű lenne meg, akkor más lenne a véleményem...

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Alapozólakk

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Alapozólakk
2014. március 1.

Nem szeretem ezt a lakkot. :S Sajnos anno még teljes áron vettem meg, hiba volt. Felkenem, szépen várok is vele sokáig, hogy tutira megszáradjon és bármilyen körömlakkot kenek fel rá csíkoz, foltos... egyszer sem tudtam szépen használni... ez a kukában fogja végezni szerintem :(

Avon Jillian Dempsey Professzionális Korrektorpaletta

Avon Jillian Dempsey Professzionális Korrektorpaletta
2014. február 25.

Pénzkidobás ez a paletta, de komolyan. Semmire sem jó, a krémeknek sem szeretem az állagát, olyan furcsán ragadós. Már akkor is éreztem, hogy kellemetlen, mű szaguk is volt... nem ajánlom senkinek sem, mert nem jó semmilyen korrigálásra :(

Avon Aero Volume Szempillaspirál

Avon Aero Volume Szempillaspirál
2014. február 25.

Az elején nem gondoltam, hogy jóban leszünk, mert elég sokszor kellett áthúznom, hogy valóban szépek legyenek a pilláim. Viszont mostanra nagyon megszerettem, mert nagyon szépen szétválasztja a szempilláimat csomómentesen, tényleg nagyon feketék lesznek és szép hosszúak! :) Ugye a lényege, hogy könnyed hatást kelt feltéve, és én ezt csak alátámaszthatom, valóban könnyed, olyan megfogalmazhatatlanul kellemes érzés viselni.Nem lesz csúnya, "póklábszerű" kinézete több réteg után sem. Nem kizárt, hogy ha elfogy még rendelni fogok belőle. :)

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2014. február 25.

1,5 éve vettem egyet fekete színben és azóta is imádom! Annyira egyszerű vele szép, cicás tusvonalat húzni és nagyon mély, fekete színe van. :)) 1,5 év alatt nem vettem észre, hogy kezdett volna beszáradni, viszont most azt tapasztalom az utóbbi hetekben, hogy nem olyan tartós. Az elején tényleg teljesen vízálló volt és a nap végére is ott maradt, ahova reggel tettem, de most már egy érintés hatására is kopik picit, de ettől függetlenül is elhasználom, mert nem feltűnő az a pici kopás sem és az egyik legjobb, amivel eddig találkoztam! :)

e.l.f. Szemhéjfilc

e.l.f. Szemhéjfilc
2014. február 25.

A legelső használatkor ámultam, hogy mennyire erőteljes fekete színe van, aztán néhány nap után már csak szürkén fogott :( Kár érte, mert egy jó kis tusfilc lenne, de így sajnos használhatatlan... azt sem mondanám, hogy vízálló, mert ahogy könny, vagy víz éri elfolyik...de nem hagyom azért sem és még fogok kísérletezni e.l.f. termékekkel :))

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2014. február 25.

Kb 2 hete használom és a kedvenc ajakápolóm lett. :) Nagyon jól hidratál és nem kell folyamatosan újra és újra felkenni belőle. Úgy vettem észre, hogy semmi színt nem ad, de nekem nem is hiányzik :) 250 Ft körül volt és ennyiért szinte ajándék volt. :)

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2014. február 21.

Soha nem tudtam semmi rosszat mondani az általam eddig próbált MF alapozókról, és ez sem kivétel alóla. :) Mikor elkezdtem sminkelni magam ez volt az első alapozóm és nagyon-nagyon megszerettem! Nagyon szép, egyenletes fedése van és nem nehéz eloszlatni. Egész napon át tartott és nekem matt volt mindvégig. Csak ajánlani tudom! :)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2014. február 21.

Mielőtt piacra dobták volna a CC krémet ezt volt a kedvenc alapozóm, most is nagyon szívesen használnám újra bármikor! :) Nagyon szép a fedése, szerintem a közepesnél sokkal jobb és a színárnyalatok között úgy gondolom könnyű megtalálni a megfelelőt. Soha nem kellett reggel púdert használnom hozzá mikor feltettem és este ugyanolyan tökéletesen fedett még mindig. Könnyű eloszlatni és a viselete is könnyed. :) Szerintem nagyon megéri az árát!