Leila-79

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant
2015. december 2.

2-hete használom,háááát nem is tudom,hogyan véleményezzem.Olyan semmilyen...nem értem miért ilyen felkapott cucc a PC..biztos az inci miatt,mert ami lehetséges,hogy használna,az horror áras.De én minden kipróbált krémhez irtam és tartom is ehhez magam,hogy nem mindig az olcsó krémek a jók.Egyszer kell beinvesztálni egy drágábbra,3 napig szidom magam miatta,..:) de aztán igaz a mondás: mert megérdemlem..:)
Amugy puha töle a bör,de hatása még várat magára...

Anaconda Bőrhalványító Arckrém

Anaconda Bőrhalványító Arckrém
2015. december 2.

Hidratálónak jó,amugy másra nem..

2013. május 9.

Nos,4-8 hetet ír a pigmentfolt halványítására,ma használom 4.-ik napja.Meglepően tapasztaltam,hogy már ennyi idő is elég a halványításra,ami szemmel is látható,és mások is észrevették !!! én úgy használtam,hogy leradiroztam a bőröm és még arctejjel is letisztitottam,csak ezútán kentem fel a krémet.Vártam vele egy kis ideig,és el kezdtem lágyan dörzsölni az arcom,mintha arcradírozást végeznék.Nem tudom mitől vagy miért,de szószerint lehámozta az arcomról azokat a barnás foltokat....olyan,mintha koszt szedett volna le az arcomról,pedig előtte rendesen tisztitottam.Rájöttem,hogy ez nem kosz hanem a pigmentálodott bőrt szedte le....:) nagyon-nagyon csalódtam a Balea termékbe,persze pozitívan.Még persze használom és venni is fogok ilyent ha elfogy és 30 faktoros nivea sun arctejet is használok.Több éves krém próbálgatás,több,mint 100 ezer forint elköltése útán ez a krém vált be.Megérdemli az 5 pont értékelést.Remélem marad is ilyen az arcom.

Silanus Kövirózsa Krém

Silanus Kövirózsa Krém
2013. május 6.

Én is használtam ezt a krémet.Pigmentfoltokat nem tüntette el,de viszont nagyon szép lett tőle a bőröm! nem okozott sem pattanást,sem allergiás reakciót.Egyenletesebb,üdébb lett tőle az arcom,amit sokan meg is jegyeztek.Mivel a célom a pigmentfolt halványítása és eltüntetése volt,ezért abbahagytam ennek a krémnek a használatát.Most talán találtam egy jó krémet ami beválik a foltokra és ha legalább halványodnak a foltjaim,mindenképpen visszatérek ehhez a krémhez,mert nagyon jó és baráti áras.Én nagyon válogatos vagyok,de valóban imádtam ezt a krémet! Lehetséges,hogy nem használtam kitartóan,mert nem halványitotta a foltokat,de egy tégellyel azért felkentem az arcomra,de közben abbahagytam a használatát és mást is kipróbáltam.Ha csak ezt használtam volna lehet hogy csatlakoznék az előttem szólokhoz,de én nem voltam ilyen kitartó..

2013. május 6.

Ma elég vastag rétegben tettem az arcomra,vatta koronggal eloszlattam,de úgy,hogy a krém eltakarta a foltokat.Kis idő múlva csipte,mint az állat,tehát C-vitamin hiánytól nem szenved a krém az már biztos..:) Nem érdekelt ha csipte,eddig egyik krémnél sem tapasztaltam ezt,csak tünjenek már el a foltjaim.Pár óra múlva lemostam az arcom,és így még nem lepödtem meg.Pedig vichy-t,bioderma,cliniqe,sheeido,eucerin,schüssler zselét használtam eddig,látványos javulás nélkül..de ez a krém viszi eddig a pálmát! Mégcsak tegnap vásároltam,de ma már látványosan világosodtak a foltjaim!!! a felkent mennyiség miatt még egy picit csípi az arcom,de nem érdekel,mert javulást láttam..:) De azért én azt javasolnám,hogy vékony rétegben kenjük fel.Nagyon remélem,hogy végre elmúlanak a foltok és nem kell takargatnom az arcom,olyan mintha bajuszom lenne....bízom most ebben a krémben.

2013. május 6.

Szia.Én tegnap vettem meg ezt a krémet a DM-be,1400 körül volt.Elégedettségről még nem tudok beszámolni,a pigmentfoltjaim még a helyén vannak..:(.de 4-8 hét használatát irja elő.Én már több,mint 100 ezer ft-ot elcsesztem különféle beigért csodaszerekre,látványos javulást egyik sem hozott....ezt még kipróbálom,hátha...amúgy a texturája nem rossz,legelöször amikor bekentem,tűzvörös lett az arcom,de nem égett,nem viszkedett,bekentem nivea sun arcvédővel és el is múlott.Ma ez a probléma már nem állt fent,nem lett tőle semmi gond.Most láttam,hogy pattanásos a bőrtipusod.Én bátran ajánlom neked,mert tegnap még volt nekem is 2 az arcomon,de mára gyönyörüen leszáritotta,és volt egy-két seb a régebbi pattanás nyomaiból,azt pedig szinte le tudtam szedni....lehet,hogy csak pattanásokra lesz jó..:)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. május 6.

Nekem nem vált be.Zsíros lesz tőle a bőröm,csillog-villog mint egy kegyeleti tárgy az arcom..pattanásokat okozott,és alig fed.

Bioderma White Objective H2O

Bioderma White Objective H2O
2013. május 6.

Ezt ajánlotta a bőrgyógyászom lemosóként,de semmi értelmét nem láttam...megvártam amig elfogy és el is felejtem..nem okozott pattanást,ezért adok 2 csillagot

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2013. május 6.

Ezt a krémet ajánlotta a bőrgyógyászom kisegítő kezelésként.Ennyi áron amennyiért megrendeltem a netről,többre számitottam,de nem okozott pattanásokat,sem allergiás reakciót.

Balea Vital Hidratáló Krém Pigmentfoltok Ellen

Balea Vital Hidratáló Krém Pigmentfoltok Ellen
2013. május 6.

Nem hozott semmiféle javulást,illata viszont jó,de ez kit érdekel..:)