leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2022. június 25.

Nekem telitalalat! Finom, gyumolcsos es viragos kellem! Tartos, nyari, egyszeruen nagyszeru.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2022. június 24.

Számomra budos es semmire se jo. De legalabb draga....

Armani Prive Rouge Malachite EDP

Armani Prive Rouge Malachite EDP
2022. június 24.

Valoban nehezebb illat, de jo kompozicio. Viragosabb es edesebb, de van benne kellem.
Erzodik, hogy minőségi illat, de fojtogató...

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2022. június 23.

Én nem tudok ódákat zengeni. Ez egy töményen rózsás illat, a maga nemében jól meg van komponálva, de számomra fojtogató. Frissesség és tisztaság illat helyett sajnos sokkalta erőteljesebb rózsabomba. Rossz hangulatom lesz tole.
Másokon is tolakodonak erzem.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2022. június 18.

Én nem leszek ezzel a véleménnyel népszerű, de hát itt mindenki őszintén elmondhatja mit gondol.

Nekem ez a parfüm olyannyira tetszik, hogy akár parfümszerelem is lehet a dologból. Egy végtelenül kifinomult, elegáns virágos kompozíció. A jázmin alapvetően édes mézes alapon fekszik, és csodásan játszanak egymással a könnyed illatjegyek. Megvan benne az a tipikus Chanel jegy, de nem a tipikusan kissé nehezebb köntösben pompázó, hanem egy végtelenül friss lendülettel. Ez a parfüm tavasztól őszig bármilyen alkalomra megállja a helyét, senkit nem fog zavarni, csak a közelebb hajolóknak engedi magát megsejteni.

A névvel és az ihletettséggel kapcsolatban, én a film alapján úgy gondolom elkapták Gabrielle személyiségének egy valószínűleg helytálló értelmezését, ő nem hiszem, hogy femme fatale lett volna... Egy igazi nő volt, racionális de érzelmes, kreatív, végtelenül szorgalmas, erős akaratú és mégis törékeny a keménységét fenntartva is. Nem mindenki figyelt fel rá egyből, őt meg kellett értenie a korának, és amit letett az asztalra, azzal kivívta mindenki elismerését.

Én nem tudom, hogy ő viselte volna-e eme költeményt, és ez nem is érdekes talán. A fontos, hogy szerintem méltó és okos dolog, egy hihetetlen ügyes divattervező, egy erős asszony képében meglátni a finom, érzelmes nőt, és ezt ábrázolni mesteri kifinomultsággal. Én kalapot emelek a kompozíció előtt, és szívesen viselem.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. június 16.

Ő az új kedvencem. Mindenki írja, hogy sokan viselik, és ez levon a vonzerejéből. De szerintem mindenkin mások a parfümök, úgyhogy hiába van másnak is ilyen, az illatunk még különböző marad. Méltán ilyen népszerű. Habár én egy felnőtt, elegáns nőn tudom csak elképzelni.
Ma ajándékba megkaptam! <3

Ez a parfüm akkor is vonul, ha én csak kullognék egy olyan-minden-szürke-napon.... de ez a dáma akkor is kirángat a mindennapi mókuskerékből!

Update: Folyékony önbizalom.

Update 2: Hosszas parfumteszteles utan... ez a parfum egy kiemelkedo darab, az egyik legszebben megkomponalt, tartos es idotallo ikon.

Remelem, hogy a reformulalt verzio nem lett tonkreteve...

Update: A nevnapomra megkaptam ismet. Meg mindig szerelem az illat, csodas. De sajnos a tartossaga es az altala nyujtott illatfelho a korabbi toredeke. Az elozo uvegcsembol fujva meg este is fincsin jelen volt rajtam a Mademoiselle, a 2017-es viszont par ora utan szinte eltunt. Mi tortent?
Igy kb. háromszor olyan gyorsan ki lehet fogyasztani, es olcsonak nem nevezheto.

Update: meguntam, nagyon. Jo, jo, de mar nem az en világom. Ennel sokkal frissebb es kellemesebb illataim vannak. Elhasznalom az uveget, de nem hiszem, hogy megegyszer ujravennem igy 135 ml utan. Mar vannak ennel fiatalosabb, frissebbebb es elegansabb illataim!

Givenchy Irrésistible Givenchy EDT

Givenchy Irrésistible Givenchy EDT
2022. június 8.

Csodas, noies es könnyed. Ez egy olyan igazi csajos, nyari fuvallat!

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2022. június 4.

Az egyetlen parfum aminek NEM erzem az illatat. Sem uvegbol, sem papiron, se boron.

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2022. június 4.

Up-up-update: hát igen, végre hozzám került. Pont akciós volt, hát na, ez a sors keze, nem? :D Szóval nekem nagyon bejön, akár melegebb időben is szépen bontakozik ki (na nem kánikulára gondolok), de az ő terepe a hűvösebb lesz gyanítom. Olyan olyan fincsi. Na de most egy darabig próbálok leállni a vásárlással, mert ez már így nem állapot. :D

Up-update: én rafuggtem erre az illatra. Valoban van benne valami szintetikus, de engem teljesen elvarazsol...

Update: valamiert nem megy ki a fejembol... egyszer az enyem lesz remelem... nem tudom megmagyarazni, es ugy gondolom vannak ennel jobb parfumok a birtokomban az en izlesem szerint, de akkor is... mondjuk jazmin es vanilia van benne, ugyhogy a gyenge pontom megtalalva. De van benne egy olyan eroteljes illat, ami igazabol dominal, mi lehet ez? vagy a kevereke az illatjegyeknek? Mindenesetre ha nem lennek mar "foglalt" egy igazi parfumszerelemben, akkor lehet, hogy meghoditana. Talan a nosztalgia?! ;)

Amikor Barbie babaval jatszottam, volt hozza jatekparfum. Teljesen ilyen illata volt. Szep, nosztalgikus, jar az 5 csillag. Viselni nem tudnam, de ha valaki ezt viselne az irodaban, abszolut nem bannam. :) Aaaa, Barbie parfum... :)))

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2022. június 4.

Finom, noies, gyenged, lagy. Olyan illatkompozicio, amelyben az illatjegyek harmoniaja igazi mualkotasban egyesul.
Vanília, kókusz, és egy bravúros mandulás csavar, ami megtöri az édes alapkompozíciót.