leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2020. május 9.

Nekem tokeletesen mukodik. Tenyleg nem hagy nyomot es a hatasa is jo.

Nuxe Huile Prodigieuse OR

Nuxe Huile Prodigieuse OR
2020. május 7.

Apolo hatasa elfogadhato, a csillamok diszkretek, nem feltunoek, a kezdeti illata kellemes. Viszont idővel ha több órán keresztül rajtam marad, a kezdeti kellemes illat nagyon kellemetlenné válik.

Update: A szaga (ez rajtam az) nem ertekelheto, banom, hogy penzt adtam ki ra, nem keveset...
Ja, es hajra sem valt be, elneheziti es nem szivodik be.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2020. április 19.

Hat eloszor megmondom oszinten, nem tudom, mit ettek rajta. Friss, kisse ubis illatnak ereztem.
Ma ujra teszteltem, es hat wow... 5* Friss, kisse edes, acquas illat, ami igazi nyari finomsag. :-)
Ahh, hogy mindig ez tortenik velem? :O Nem tudom kiverni a fejembol, tessek, nagyon jo illat ez. Friss, es megis noies. Szeretnek egyet en is!!!

Es megvan! CSODAS!!!

Guerlain La Petite Robe Noire Couture

Guerlain La Petite Robe Noire Couture
2020. április 9.

A kedvenc parfümöm. Fiatalos, könnyed, elegáns.
A fejjegy a málna, ami édes és bódító. Majd előtérbe kerül egy sokkal nyugodtabb, harmonikus kompozíció, ahol a gyümölcsös jegyek egybeolvadnak a pacsulival. A leszáradáskor a gyümölcsös krémes egyveleg eleganciája leng körül.
Guerlain életérzés, luxus roppant dekoratív üvegb zárva. Nálam telitalálat!
Na jo, tenyleg oda vagyok erte, mert meg update-elni is visszajottem. Tartos is, es hmmm... Aki szereti a vaniliat, de kisse megbolonditva, na nem csak gyumolcsokkel, hanem kis pacsulival, annak must have. Elegans, de minden napra is bevetheto, ha az ember fel akarja dobni a napjat. Hiaba, eleg a vanilia, gyumolcs, virag, foleg a jazmin (habar benne nem hiszem hogy tul sok lenne), es nekem elgyengul a terdem. Jo, hogy van.:)

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. április 9.

Én sem tudok ódákat zengeni. Ez egy töményen virágos rózsás illat, a maga nemében jól meg van komponálva, de számomra túl virágos és fojtogató. Frissesség és tisztaság illat helyett sajnos sokkalta erőteljesebb virágbomba. Egyszer fújtam magamra, nálam sajnos nem vált be.

Update: Ez tenyleg egy tipikusan olyan illat, amivel nem tudok zold agra vergodni... Egyreszt sok-sok virag, masreszt viszont tenyleg van egy friss vonulata. Nem tudom, hogy a vegen megkedvelnem-e, de bele kerult azon illatok korebe, ami piszkalja a fantaziamat.

Newest update: Igen, nem tudtam ellenallni, vegul a gyujtemenyem resze lett. Meg mindig nem tudom, a frissessege csodas, de a rozsas felhang elriaszt. A csillagjai szàma 4, az ambivalencia ezzel az illattal kapcsolatban rejtely.

Dior J'Adore In Joy EDT

Dior J'Adore In Joy EDT
2020. április 7.

Fantasztikus illatkoltemeny. Elegans, konnyed es szerintem nagyon egyedi. Dominal benne a barack illata, szamomra oszibarack hatasa van. Ez keveredik a kulonbozo feher viragok illataval es egy csipetnyi sos felhanggal. Egy elmeny viselni, kimondottan el tudom kepzelni munkahelyre, hiszen nem tul eros, de hatarozottan jelen van. :)

O, es az uvege. Ezert mar +1 bonuszcsillag jarna az oton felul!

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. április 6.

En teszteltem. A kolleganom pedig viseli. Szerencsere nem egy irodaban ulunk, mert az illat nagyon fojotgato tud lenni. Szep illat, de tuladagolva mergezo a kornyezetre nezve...

Update: mertekkel hasznalva, egy fujasnyi adaggal, CSODALATOS!

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2020. január 23.

A korabbi velemenyemet felul kell biralnom. Igen, megint csak papir alapjan alkottam eloszor.

Szoval ez az illat az egyik ismerosomet lengi korbe nap mint nap, es hihetetlenul finom. Nagyon kellemes, gyumolcsos, pacsulis illat. Karakteres, eros.

Igaz, nem igazan elegans vagy kifinomult, de van benne ennek ellenere valami, amitol viselni szeretnem!

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2019. december 11.

Elegancia, kellem, baj, es egyediseg... Talpig Dior a maga edes gourmand lelkevel... ;)
A kezdés csodálatos diós és mandulás sütis mazsolás csábítás. Majd valami romantikus álom ahogyan a mandula, a vanília és a tonkabab játszik a bőrömön. Mégsem válik nehézzé, hiszen a narancs és a rózsa könnyíti, kiegyensúlyozza. Tartós, és végig gyönyörű.
Én ajánlom fogyókúra idejére, hisz a kutatási erdményekkel ellentétben, bennem nem kiváltja, hanem betölti az édesség utáni vágyat. Simán kialkudom magammal, hogy csoki helyett fújhatok egyet magamra. ;)
Nem bánom, hogy sokan nem szeretitek, ne is váljon túl közkedveltté, különlegesebb marad. :)
Az egyik reggel barátnőm átjött, és hitetlenkedve kérdezte, hogy én kora reggel mitől illatozom ilyen csodásan. Ez a tegnap esti Poison girl volt. Amennyire elsőre elriasztott, most annyira rabul ejtett ez a parfüm. Csodás szülinapi ajándék volt.
Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Kis mosolyszunet utan ujra dul a szerelem, tokeletes harmonia. A legszebb edes gourmand szamomra. Aaa, el sem hiszem ezt a csodas parfumot, es en majdnem elcsereltem itt. Olyan boldogsag most a hidegben beleburkolozni, unnepi esszencia. :-)

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2019. december 9.

Fantasztikus kompozicio, a legelelegansabb friss illat! :)
A kiemelkedo kategoria èkes tagja, hiszen a leszaradas nagyon finom es idonkent atsuhan a teren eteri eleganciaval. Varazslat...