leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Paco Rabanne Olympea Aqua

Paco Rabanne Olympea Aqua
2017. augusztus 29.

Nekem hajparfümöm van belőle, és én nagyon kedvelem. Finom, leginkább ámbrás-sós illat. Tartós és kellően könnyed nyárra, de a meleg vonal miatt szerintem egész éves illat is lehet. Részemről megy neki egy ötös.

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel
2017. augusztus 7.

Hát, nem is tudom. Nekem egy végtelenül erőszakos, arcba mászós férfi illat. Igen, érezni, hogy drágák az összetevők és maszkulin, de nincsen benne az a finomság és elegancia, amitől közelebb szeretne egy nő húzódni.

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Eau de Parfum Florale

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Eau de Parfum Florale
2017. augusztus 6.

Nekem kimondottan tetszik. Meggyes izgalmas illat egy boros jatekkal elegyitve. Az edesgyoker mindvégig ott bújik a hatterben. Jar neki 4 csillag. Azert nem 5, mert nem teljesen harmonikus, szamomra kisse eklektikus az osszhatas.

Dior Miss Dior

Dior Miss Dior
2017. augusztus 3.

Én nagyon szeretem, az első high-end parfümöm. Finom, nőies, elegáns. :)

Biztosan újraveszem!

Nekem ez egy hercegnő illata, aki könnyed, légies, és mégis határozott.

Van pár új kedvencem is, de ő mindig különleges helyet foglal majd el, mint az első parfümszerelem.

Hiaba, akarhany illatot probalok, o mindig is az egyik legfinomabb, kifinomult, elegans csodaparfum marad. Igazi Miss Dior. <3

Figyelem kremmaniasok! Hamarosan megszunik ez a verzio, konkretan mar talan nyar vegetol az uj verzio lesz kaphato, amibol eltunik majd a pacsuli. Ugyhogy aki szereti, vagy a kedvenc parfumje, annak tanacsos most venni belole, sok helyen utolso darabokat aruljak (legalabbis kulfoldon).

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2017. július 18.

Ahahahaha, hát nekem (mint oly sokszor) pont ellenkező a véleményem. Nekem ez a levendulás vonal bejön, mert frissességet csempész ebbe az alapvetően vaníliás illatba. A jázmin vanília kombó meg hát nálam telitalálat. :-)

Update: Elhasznaltam a kis mintamat, es nekem nagyon tetszik. Szerintem annyira finom illatfelhot eredmenyez, ami elegans es konnyed. Szamomra nem cukros, vagy nehez illat, hanem eppen egy konnyed, bujos illat. :)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2017. július 17.

Lehet, hogy nem kifinomult, elegáns illat, amiket általában viselni szoktam. De akkor is annyira szeretem ezt a vattacukorfelhő illatot.:) Az egyetemi csoporttársam viselte, és hát ő nem sajnálta, padokkal előrébb is éreztem ezt az édes illatot. Utána magamon is kipróbáltam egyszer, és tetszett! Utána tettem még egy próbát, és nem sajnáltam az ingyen tesztert, fújtam vagy hármat. Utána végigmentem az utcán, és nekem is felfordult a gyomrom a saját erős vattacukorrétegemtől.:D Úgyhogy lemondtam róla, mondván, hogy ez mégiscsak túlzás, meg azért drága is volt az én egyetemista pénztárcámhoz mérten.Mostanában nézegetem újra, még mindig tetszik, de furán érezném magam betenni az elegánsabb, művészi parfümjeim közé. Talán majd egyszer...ki tudja.:)

Update: Újra teszteltem a D-ben, tehát tuti, hogy eredeti. A sok finom parfüm mellett valóban a légfrissítő, autóillatosító asszociációk jöttek be róla... A buszon ülve az egyik csajszi viselte ezt kis időre rá, és hát rajta sem volt jobb. Ez egy kétpontoska...

Dior Addict Eau Sensuelle

Dior Addict Eau Sensuelle
2017. július 13.

Nekem nagyon tetszik. Edes, finom, rozsas illat. Nyarra szerintem tokeletes valasztas egy randira.
A nyári melegben még kellemesebb és finomabb, kell neki a meleg a kibontakozáshoz. Tartós is. :)

Ez a tokeletes nyari parfum. Nem az a sablonos citrom bomba, annal sokkal kulonlegesebb, megsem egy nehez illat.

Most ebben az oszi, esos idoben is a konnyedebb illatokat problagatom alkalomszeruen. Ez az illat az oszbe is tud egy kis napsutest lopni. Nem fogom ujravenni, de orommel fujom, amig van. :)

Update: Nem is tudnam ujravenni, ha akarnam sem, mivel kivonjak a forgalombol ot is. Eltelt kb. 3 ev miota ot megvettem, az uvege felig van, es nem igazan viseltem sokat. Viszont nagy parfumrajongokent elmondhatom, hogy ez az illat tokeletes dupe a Dior Forever and Ever-re, ami sokszorosaba kerul, es az is nehezen fellelheto. A Dior Addict Eau Senuelle rozsasabb, edesebb, es sokkal tartosabb.

Nagyon alulertekelt parfum, pedig egy csodas rozsainterpretacio. Kellemes, de nem harapos. A rozsa tovabbra sem az en illatom, de azert el fogom ot hasznalni, amikor olyan hangulatom van. Tisztasagillat, szerintem egesz evben viselheto.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. július 12.

Nekem nem jon be, en nem erzem elegge kifinomoltnak es szepen megalkotottnak.
Egy kellemes kis illat, de semmi extra.
Update: zavaró és kusza.

Up-update: Egyszeruen nem is ertem mi lehetett az orommal. Ez az illat annyira jo. Ahogy a vanilia es a tengeri so, tengerviz egymasba olvadnak egy csepp jazminnal, az valami hihetetlen. Tartos es varazsos, egyedi illat. 5* Egyebkent tudom mi tortent, eddig csak papiron teszteltem, es ugy nekem annyira nem jott be. De boron kifujva es viselve, ez egy mestermu.

Megint update: Olympea, mit csinalsz? Ez az illat nem hagy nyugodni, pedig valami nagyon irrital benne. Igen, van benne varazs, igazi love-hate. Legyen 4 csillag, de talan meg a kedvencemme is valhat?

Beadtam a derekam, vettem itt az oldalon egy kisebb mennyisegu hajparfumot belole. Hihetetlen, kell nekem valahogy ez az illat.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2017. július 12.

Kimondottan elegans, finom, nagy hatosugaru illat. Tartos, finom, konnyed. Az az igazsag, hogy talan az egyik legjobb nyari illat a piacon.

Update: Viseltem par oran keresztul, es haaat, igazabol elegge hars marad rajtam,van benne egy eles illatjegy, ami alkoholos benyomast ad. Ezert osszessegeben 3 csillag.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. július 8.

Szörnyű, a hidratáló hatása 0, amúgy meg semmire sem jó.