leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Dior Addict Eau Sensuelle

Dior Addict Eau Sensuelle
2017. július 13.

Nekem nagyon tetszik. Edes, finom, rozsas illat. Nyarra szerintem tokeletes valasztas egy randira.
A nyári melegben még kellemesebb és finomabb, kell neki a meleg a kibontakozáshoz. Tartós is. :)

Ez a tokeletes nyari parfum. Nem az a sablonos citrom bomba, annal sokkal kulonlegesebb, megsem egy nehez illat.

Most ebben az oszi, esos idoben is a konnyedebb illatokat problagatom alkalomszeruen. Ez az illat az oszbe is tud egy kis napsutest lopni. Nem fogom ujravenni, de orommel fujom, amig van. :)

Update: Nem is tudnam ujravenni, ha akarnam sem, mivel kivonjak a forgalombol ot is. Eltelt kb. 3 ev miota ot megvettem, az uvege felig van, es nem igazan viseltem sokat. Viszont nagy parfumrajongokent elmondhatom, hogy ez az illat tokeletes dupe a Dior Forever and Ever-re, ami sokszorosaba kerul, es az is nehezen fellelheto. A Dior Addict Eau Senuelle rozsasabb, edesebb, es sokkal tartosabb.

Nagyon alulertekelt parfum, pedig egy csodas rozsainterpretacio. Kellemes, de nem harapos. A rozsa tovabbra sem az en illatom, de azert el fogom ot hasznalni, amikor olyan hangulatom van. Tisztasagillat, szerintem egesz evben viselheto.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. július 12.

Nekem nem jon be, en nem erzem elegge kifinomoltnak es szepen megalkotottnak.
Egy kellemes kis illat, de semmi extra.
Update: zavaró és kusza.

Up-update: Egyszeruen nem is ertem mi lehetett az orommal. Ez az illat annyira jo. Ahogy a vanilia es a tengeri so, tengerviz egymasba olvadnak egy csepp jazminnal, az valami hihetetlen. Tartos es varazsos, egyedi illat. 5* Egyebkent tudom mi tortent, eddig csak papiron teszteltem, es ugy nekem annyira nem jott be. De boron kifujva es viselve, ez egy mestermu.

Megint update: Olympea, mit csinalsz? Ez az illat nem hagy nyugodni, pedig valami nagyon irrital benne. Igen, van benne varazs, igazi love-hate. Legyen 4 csillag, de talan meg a kedvencemme is valhat?

Beadtam a derekam, vettem itt az oldalon egy kisebb mennyisegu hajparfumot belole. Hihetetlen, kell nekem valahogy ez az illat.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2017. július 12.

Kimondottan elegans, finom, nagy hatosugaru illat. Tartos, finom, konnyed. Az az igazsag, hogy talan az egyik legjobb nyari illat a piacon.

Update: Viseltem par oran keresztul, es haaat, igazabol elegge hars marad rajtam,van benne egy eles illatjegy, ami alkoholos benyomast ad. Ezert osszessegeben 3 csillag.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. július 8.

Szörnyű, a hidratáló hatása 0, amúgy meg semmire sem jó.

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2017. július 4.

Ez az illat is csere utjan kerult hozzam. Igazabol annyira citromos, de megis elegans, hogy igy a hidegebb idoben valahogy en nem tudom ravenni magam a viselesere. Szerintem o a nyari kanikulaban nagyon jo baratta valhat egy csajnak, aki konnyedsegre, de megis eleganciara vagyik. ;)

A csillagok szama ideiglenes, ahhoz hosszabb teszteles kell. Igen-igen, az update:
Nem az en illatom. Zavaroan citrusos, nekem ez inkabb legfrissitore hajaz, mint parfumre. Lehet, hogy a nyari kanikulaban meg kap egy eselyt, de nem hiszem, hogy kedvelni fogom

Update: Abszolut legfrissito, nem tudom elkepzelni magamon, sajnos ugy is vegezte nalam. Szerencsere csak 10 ml volt. Biztosan van, akin jol all, de szamomra valoban nem ertelmezheto parfumkent. Viszont a levegoben kellemes, tartos.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015
2017. június 30.

Nyari illat? Igaz, de en attol a havas tajra kinezos napra is tokeletesnek erzem.
Finom jazminos viragos kokuszos vanilias nyugi bogyo, skinscent letere eros es tartos, jopar parfit kenterbe ver ilyen teren, nyar es nyaralas egy uvegbe zarva
Szoval azt hiszem majus kornyeken jon ki az uj verzio, ami biztosan hasonloan csodi szuper lesz, ha errol le is maradtatok.
Ja igen, szerintem a kokusz miatt kicsaphatja a biztositekot sok embernel, sokan utaljak a kokusz illatot (hat en nagyon nem! :P), es mivel eros, ezert felesleges tulfujni (ami szinten zavarova teheti).

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2017. június 23.

Csere altal kerult hozzam. Magahoz a cserehez nagyon jo erzesem fuzodik, mert egy nagyon kedves kremmanias holggyel uzleteltunk. :-)
Magarol az illatrol:
Nagyon kulonleges, talan leginkabb olyan illat, mint a savanyucukorka izben, szoval egyszerre edes es fanyar, szerintem igazan kulonleges. Tartos is.
Megmondom oszinten, nalam nem lett olyan nagy lelkesedes fele, inkabb affele elfujogatom tobbe-kevesbe szivesen illat. Valamiert nekem nem az esetem. Talan mert valahol ott ragadt meg, pont kozepen, se erre-se arra nem tud billenni. Ennek ellenere elegans, kedvelheto. 4*

Update: En elcsereltem. Nekem valahogy nem volt az illatom. Abszolut tartos es jellgzetes, nem tucat, de volt benne egy szamomra irritalo vonal. Valoszinuleg a rozsa - malna egyutt nem az en illatom. Kap tolem 2 csillagot, es nyilvan a sajat erzesem alapjan pontozom, amugy a minosege vitathatatlan.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2017. június 22.

Szexis, nagyon ütős illat. Érződik rajta, hogy vintage illat, ma már nem gyártanak ilyen nagyvadakat.
Tényleg igazi diszkókirálynő, jó értelemben vett kacér csajos illat.

Van neki egy szintetikus vonulata, de abszolút szerethető.

Haha, nagyon tetszik, hogy ennyire szelsoseges reakciokat valt ki az emberekbol. Szerintem sokkal jobb egy ilyen illat, mint egy stablis harmaska. Oszinten szolva, nagyon gondolkozom rajta, hogy be kellene szerezni...

Givenchy Ange Ou Démon Le Secret EDT

Givenchy Ange Ou Démon Le Secret EDT
2017. június 21.

Nekem nagyon bejön. Kellemes,friss nyári illat. Citrusos-teás-virágos fuvallat. :) Nem egy túl tartós darab, de azért frissítő illanó.

Update: Megadom neki az 5 csillagot, mert tenyleg jo erzes viselni, es igy nyaron olyan mint kiulni a teraszra egy frissito nyari koktellal. :-) A tartossaga szerintem nem olyan elhanyagolhato, nyilvan nem egy eroteljes parfum, de abszolut kellemesen korulleng es finom egy fel napig. Nyarra nagyon szuper, nem ujravevos (most is csere utjan kerult hozzam), de orulok neki, amig tart.
Amugy tenyleg az egyik legjobb nyari parfum. Van, amit sokkal jobban kedvelek, mint ot, de azert top listaba felkuzdotte magat. :)

Guerlain Insolence EDT

Guerlain Insolence EDT
2017. június 18.

Kedvelem ezt az illatot. Finom ibolya és sok-sok púder. Egy kimondottan elegáns, tartós parfüm. Végül nem vettem meg, de azért ő is egy top parfüm.
Igazából valahogy Guerlain, Dior és Chanel számomra mindig tud varázslatot csempészni ezekbe a kis csodásan tervezett üvegcsékbe.