leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2017. május 12.

Nem leszek nepszeru ezzel a velemennyel. Nekem ez az illat abszolut nem az esetem.

Szurosnak es kisse semmilyennek talalom. Rajtam valamiert nem mukodik. Lehet, hogy mason ez az illat szepen kibontakozik, lehet borkemiatol ennyire fuggene?

Rajtam kisse odivatu, ambra, benzoin, fenyo es csokolom....

Dior Addict EDP

Dior Addict EDP
2017. május 12.

Hat ez az illat megreszegito, gyonyoru es felulmulhatatlan. 5 csillag neki? Ez kerem sertes, meg adjuk hozza par ezret. :)

Update: Igen, igen, valoban. Ez egy igazan egyedi es szep illat. Viragos, vanilias amulat. De akinek mutattam, erdekes modon, annyira nem volt oda erte. Azert a csillagok jarnak. ;)

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2017. május 12.

Ez a parfum hihetetlenul finom. Egy igazan meleg, bujos illat. Edes, de a gyumolcsok isprominensek benne. Azt hiszem, o egy igazi szerelmi bajital. Az uj parfumok kozott azt hiszem, az ove lehet az egyik dobogo. Regen varazsolt el egy parfum ennyire.
Kinek ajanlom? Aki szeretne komfortosan de vonzoan jelen lenni. A csillagok nem is kerdesesek.
Ismet elismeresem a Lancome-nak, a Hypnose mellett o a masik kedvencem toluk.

Miss Dior Chérie EDT

Miss Dior Chérie EDT
2017. május 9.

Es igen... végül nekem is lett Miss Dior Cherie-m! :-) Itt cseréltem egy nagyon kedves, megbízható krémmániással.

Mit is mondhatnék? Az első nagy szerelmem a Miss Dior Cherie parfüm téren, és ez egy finom, tartós, ciprusos-pacsulis-virágos elegancia aura illat. Hihetetlen tartósság és kifinomultság jellemzi.

Habár anno a parfüm volt az igazi rajongás, de az EDT is szép. Az a popcornos karamella amit az EDP tartogatott azért jó lenne bele. De hát így is nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy végre az enyém, ha csak 20 ml erejéig is. :-)

Hasonlít rá a mai Miss Dior EDT, de persze azért nem teljesen ugyanez.

Miss Dior EDT 2013

Miss Dior EDT 2013
2017. április 7.

Nekem ez az illat nagyon bejon. Ez egy viragos-ciprusos, vegtelenul elegans, legies illat. En tegnap fujdogaltam a parfumeriaban, es szerintem sokkal inkabb jelen van, mint a melle fujt Chance pl. Szoval ez egy tunemeny.

Chanel Chance EDT

Chanel Chance EDT
2017. április 7.

Nekem is tetszik! :)
Ez egy finom pacsulis-viragos-citrusos illat.
Eleinte kisse maszkulinnak talaltam, es a hatosugara nem tul nagy. De azt hiszem, egy kellemes, barmikor viselheto, komfortos illat.

Chanel Coco Mademoiselle Moisturizing Body Lotion

Chanel Coco Mademoiselle Moisturizing Body Lotion
2017. március 29.

Nagyon hasonlo a parfum illatara. :-) Elegans, szexi illat, es igy krembe zarva nem lehet tulzasba sem esni vele.

Egyszer fontolgattam eladni,de szerencsere senki sem csapott le ra. :)

Nivea Frangipani & Oil Tusfürdő

Nivea Frangipani & Oil Tusfürdő
2017. március 21.

Nekem bejön az illata és a hidratáló hatása is oké.

Bvlgari Aqua Pour Homme Toniq

Bvlgari Aqua Pour Homme Toniq
2017. március 3.

Abszolút 5 csillagos. Elegáns, finom férfi illat.

Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita
2017. február 11.

Nahát, el sem hiszem, hogy én még nem írtam véleményt a Dolce Vita-ról!
Ez egy csodaszép illat. Olvasom, hogy sokaknak ő a nyári szerelme, de nekem a 30 akárhány fokban sok volt. Szerintem az ő időszaka a tavasz, az ébredező természetbe csempészheti a napocskát, vagy az őszi avar ropogásába a játékosságot. A télbe az édes vágyódást a melengető lágy idő után, itt, ahol én élek, télen sincsen túl hideg hozzá. Nekem ő nem nyári illat, de minden más évszakhoz illik. Dolce Vita... meleg, bújós illat, és lehet, hogy nem mai csirke, de engem ez a legkevésbé sem érdekel.
Én nagyon is el tudom képzelni egyedülálló hölgytársakon, szerintem ez egy elvarázsoló illat, úgyhogy akár ebbe is beleszerethet a kiszemelt. :)

Csodas illat valoban. :) En viszont probaltam egy nyaron viselni, es arra nagyon nagyon sok. Akkor kisse alabbhagyott bennem a rajongas iranta, es megsem az en illatom. Odaadtam a nagymamamnak, aki viszont nagyon kedveli az illatat. :-) Az 50 ml majdnem ki is fogyott mar. Mikor korhazba kellett mennie, bepakolta, es meg a noverket (aki buzgon erdeklodott hogy mi ez a csodas illat) is befujta vele a mamam. :-) <3