leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Dior Addict Eau Fraiche

Dior Addict Eau Fraiche
2017. február 6.

Finom, friss és tartós. Tavaszra-nyárra tökéletes.

Update: elegge regen megvan, mar szerintem ket eve. Mostmar a 20 ml vege fele jarok, kb 3 ml lehet benne. Hat, mit mondjak... Nem lett a kedvencem. Igen, friss, citrusos, viragos illat. De nagyon szimpla az egesz kompozicio. Egy kisse eles is. Kotodnek hozza jo emlekeim. :-) De itt inkabb az emlekek szepek, az illat akkor sem igazan hatott meg. Szoval elmegy egynek. A Bright Crystal-hoz valoban hasonlo, en mondjuk majdnem egy arban vettem oket. Az is hasonlo hatasu szamomra.

Ez Dior-tol, akik mestermuveket alkottak parfumok teren... Haat.... gyengecske. De persze izlesek es pofonok.;)

Marc Jacobs Divine Decadence EDP

Marc Jacobs Divine Decadence EDP
2017. február 3.

Hú, nekem nagyon nem jön be. Valaki írta a sima EDP-nél, hogy kapor illata van. Akkor csak néztem, hogy na ez érdekes, tesztelnem kell. Utána az elmaradt, de ebből minta került hozzám. Valóban valami egészen fűszernövényes illat, de mellette jön a tömény édesség is. Én sem virágokat, sem vaníliát nem érzek. Habár ha még azt is érezném, az lett volna a kegyelem döfés. Én nekem még illatt ritkán fordította fel a gyomrom, de most sikerült. Lehet, hogy máson szépen kibontakozik az illat, de rajtam ez szörnyű. Amúgy nekem az üveg tetszik. Nem valami kifinomult és elegáns, de el tudom képzelni, hogy ilyen kicsit bohémebb kinézetet ad a parfüm kabinetnek, mondjuk nekem ez sem a stílusom.

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2017. február 2.

Beleszerettem, azt hiszem. Malna, mandula, vanilia, jazmin... lehet igy ot nem szeretni?
Szamomra ez egy roppant elegans, varazsosan finom illat, amely lagyan korbeolel. Vagyom erre a csodas parfumre, de igy is oly sok szepseges illatom van. Tudom, tudom, a szokasos parfuman dilemma, amit csak mi ertunk. :-)
Hasonlit a Guerlan La petit robe noire couture edp verziora, ami szinten sikkes, fiatalos, de elokelo illat.

Megkaptam a kozelgo nevnapomra. <3

Ez a parfum magaban foglal mindent, amire most vagyom, artatlan, fiatal, bohem, romantikus, az ertekeit meglelo tavaszi alom. <3

Givenchy Dahlia Divin EDT

Givenchy Dahlia Divin EDT
2017. január 17.

O egy abszolut 3*os illat a szamomra. En leginkabb az őszibarackot erzem, megkeverve nemi viragillattal es egy cseppnyi vaníliaval. Oszinten szolva rajtam nem volt valami tartos, jo, tudom, EDT, de akkor is. Olyan kicsit vadocos illat is talan, tinikoromban biztosan kedvenc lett volna. Kellemes, kedvelheto illat, nyarra talan mas arcat mutatna, de nem az en vilagom o. El tudom kepzelni, hogy jo irodai illat lett volna belole, na de en oda is a nagyvadakat nyomom, tudom-tudom... :-) Ugyhogy elcsereltem, es remelem az illetonek jobban bejon majd. Ha Givenchy, akkor nekem a Play.

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2016. december 13.

Vegre en is teszteltem eme klasszikust.
A minosege rendben van, azt adja, amit iger. A szillazs es a tartossag a mai parfumok teren a felso mezonyben vegzett.
Egy kimondottan kellemes parfum lenne, ha valamilyen illatjegy engem szemely szerint nem bosszantana benne. En az anizsra gyanakszom.
Ha ez nem lenne, vagy engem nem zavarna, akkor egy kellemes parfumnek gondolnam, ami alkalmakon is megallja a helyet. De az extra, kiemelkedo alkotasoktol az en mercem es kriteriumom szerint elmarad.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2016. november 19.

Én nem tudom mi van velem. Nagyon utáltam a Sít mióta túladagolta egy személy akivel összezárva dolgoztam 3 órát és ááááá, a végén már rohanni akartam bármerre. És tegnapelőtt teszteltem megint, mert túl az édesség felhőn megbújik egy csodás bogyós fordulatos illat.

Szoval az elso illata nagyon eros, lehengelo. De egy ora utan varazsosan atalakul. Egy bogyós gyümölcsös fordulat szerintem áttöri a cukros vanília felhőt, és ad neki egy olyan bájat, ami igazán széppé teszi ezt az illatot. Semmihez sem foghato, ezerarcu illat. Megunhatatlan. Nagyon borkemia fuggo, hogy kin milyen lesz.

A mintámat tesztelve már erzem, én nem tudnám használni. Túl erős ez az illat nekem, egyszerűen nehéz viselni és kilátszani alóla lehetetlen. Marad az 5 csillag, mert végre értem a kompozíciót, de ha csak így idepottyanna, akkor is max fél fújás több mint elég lenne belőle.

Giorgio Armani Si Le Parfum

Giorgio Armani Si Le Parfum
2016. november 19.

Amikor mintát szereztem be, akkor jött egy le parfum is (mert igen igen, magyar az eladó a külföldi parfümériában!!! :-)))), és kiprobaltam tegnap este. Hát kezdjük ott, hogy már magaa minta is luxus, én ilyet Armanitól nem láttam, üvegben van, 2 ml, és bőrhőz érintős a parfüm.
Az illat, Sí ez is, de fűszeresebb (érzik a tömjén!), egészen mély illat. Látszik, hogy nagyon minőségi.
Ugyanakkor az EDPben van egy csavar ami könnyeddé teszi kb egy fél óra-óra után a bőrömön (ez nagyon kémia függő lehet), de a le parfum ezzel nem rendelkezik sajnos. Nehez, de nagyon minőségi illat, és hát tudom, hogy biztosan sokaknak ez lesz a non plus ultra. Én azt hiszem nem veszek egész üveges Sí-t, vagy Sí Le parfum-ot, de a minőség és illat kombó nálam 5 csillagra mutat. :-)

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2016. november 13.

Csodás, finom illat. Pihe-puha bőrt varázsol. A Lush nyomába sem ér.

Armani Prive Rouge Malachite EDP

Armani Prive Rouge Malachite EDP
2016. november 8.

Valoban nehezebb illat, de csodas kompozicio. Viragosabb es edesebb, de van benn egy megmagyarazhatatlan kellem.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2016. szeptember 26.

Ez a parfum csodas. Ez az illat, edes, fuszeres, kulonleges. Nem gondoltam, hogy ennyire levesz a labamrol. Papiron nem nagyon fogott meg, sot, inkabb taszitott. De amikor a boromon eletre kel es kibontakozik. Hat, az ellenallasom nagyon bizonytalan. :)

Update: Még azóta sem vettem meg, mert elbizonytalanított benne a kávé, és mert annyi de annyi téli parfümöm van, és ő aztán igazi téli nehézbombázó.

A legújabb: Megkaptam ajándékba! :) A kávé illata hihetetlen pikánsság teszi. Édes, vaníliás-kávés, fehér virágos, elegáns és tartós. Az egyik kedvencem lett máris. :)

Legújabb: Hordva hetekig: szexis, ütős, figyelemfelkeltő. :) Ugyanakkor nem egy LVEB, szerintem iroda kompatibilis, ha megállunk egy-két fújásnál. :) Ilyenkor hideg időben még melegít is. :)