leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. április 6.

En teszteltem. A kolleganom pedig viseli. Szerencsere nem egy irodaban ulunk, mert az illat nagyon fojotgato tud lenni. Szep illat, de tuladagolva mergezo a kornyezetre nezve...

Update: mertekkel hasznalva, egy fujasnyi adaggal, CSODALATOS!

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2020. január 23.

A korabbi velemenyemet felul kell biralnom. Igen, megint csak papir alapjan alkottam eloszor.

Szoval ez az illat az egyik ismerosomet lengi korbe nap mint nap, es hihetetlenul finom. Nagyon kellemes, gyumolcsos, pacsulis illat. Karakteres, eros.

Igaz, nem igazan elegans vagy kifinomult, de van benne ennek ellenere valami, amitol viselni szeretnem!

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2019. december 11.

Elegancia, kellem, baj, es egyediseg... Talpig Dior a maga edes gourmand lelkevel... ;)
A kezdés csodálatos diós és mandulás sütis mazsolás csábítás. Majd valami romantikus álom ahogyan a mandula, a vanília és a tonkabab játszik a bőrömön. Mégsem válik nehézzé, hiszen a narancs és a rózsa könnyíti, kiegyensúlyozza. Tartós, és végig gyönyörű.
Én ajánlom fogyókúra idejére, hisz a kutatási erdményekkel ellentétben, bennem nem kiváltja, hanem betölti az édesség utáni vágyat. Simán kialkudom magammal, hogy csoki helyett fújhatok egyet magamra. ;)
Nem bánom, hogy sokan nem szeretitek, ne is váljon túl közkedveltté, különlegesebb marad. :)
Az egyik reggel barátnőm átjött, és hitetlenkedve kérdezte, hogy én kora reggel mitől illatozom ilyen csodásan. Ez a tegnap esti Poison girl volt. Amennyire elsőre elriasztott, most annyira rabul ejtett ez a parfüm. Csodás szülinapi ajándék volt.
Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Kis mosolyszunet utan ujra dul a szerelem, tokeletes harmonia. A legszebb edes gourmand szamomra. Aaa, el sem hiszem ezt a csodas parfumot, es en majdnem elcsereltem itt. Olyan boldogsag most a hidegben beleburkolozni, unnepi esszencia. :-)

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2019. december 9.

Fantasztikus kompozicio, a legelelegansabb friss illat! :)
A kiemelkedo kategoria èkes tagja, hiszen a leszaradas nagyon finom es idonkent atsuhan a teren eteri eleganciaval. Varazslat...

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. november 22.

Erdekes otlet az uveg. Igazabol ettol biztosan konnyebb eladni es alapvetoen jol is nez ki.

Az illat fantasztikus, az elso 10 perc abszolut konnyed, kulonleges, finom. Sajnos rajtam a leszaradas zavaro, szintetikus.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 13.

Hat, nekem teljesen CH Good girl utoerzet. Sajnos ezt is szurosnak erzem, nem az en illatom.
Viszont tartos es eleg jol projektal.

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2019. október 8.

Finom, tartos illat. Nyarra nagyon illik.

Fantasztikus komboja a viragoknak es gyumolcsoknek. Nagyon friss es frissito.

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2019. szeptember 10.

Finom, noies, gyenged, lagy. Olyan illatkompozicio, amelyben az illatjegyek harmoniaja igazi mualkotasban egyesul.
Vanília, kókusz, és egy bravúros mandulás csavar, ami megtöri az édes alapkompozíciót.

Tud valaki valamit arrol hogy ez tenyleg megszunik??? Ha igen, akkor meg most be kell szereznem par litert...

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2019. augusztus 29.

Eloszor nem nyugozott le, de minel tobbszor probalom, annal inkabb tetszik. Ez egy lagy, finom illatfelho. Fonom es noies, viragos es finoman pacsulis. Valoban egy Chanel vonal-ha elfogadjuk hogy bizonyos illatvilag csak egy markahoz tartozhat-, de talan egy meginkabb enyhe es finom verzioban. Barmikor viselheto, nem tolakodo es kellemes. En megszavazom neki az 5 csillagot. Bravo Dior, ez egy bator kreacio, abszolut egy uj vonal ebben a markaban!

Valoban Allure vonal, de nagyon finom. Nalam meigs a Guerlain ilyen jellegu kreacioja viszi a primet. :)

Update: jajah, egyre jobban tetszik...

Miss Dior Chérie EDP 2005

Miss Dior Chérie EDP 2005
2019. augusztus 27.

Nekem az elso parfumszerelmem! :) Edes, finom, karamellas-popcorn-os imadnivalo illat! Azt hiszem a mi platoi szerelmunk ki nem teljesedese inditott el bennem valamit, amitol parfumteszteles lett a hobbim. ;)

Kicsit olyan, mint hosszu ido utan belefutni as elso szerelmedbe, es eszrevenni, hogy o nem az a jokepu, intelligens, tokeletes lovag, nem az egyaltalan.

Az csak az elso szerelem kode volt... Es kis megkonnyebbulest erzel, hogy vegul mindennek ellenere megsem maradtal...

Igy latom ma mar, hogy habar tenyleg szep volt Cherie, vannak szazszor szebbek nala.

Egyebkent sajnos kulfoldon sem beszerezheto.