leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Biointimo Menstruációs Fájdalomcsillapító Tapasz

Biointimo Menstruációs Fájdalomcsillapító Tapasz
2019. augusztus 10.

Fantasztikus, en meghuzodott izomra hasznaltam es nagyon sokat segitett. Amugy en ejjel arra ebredtem, hogy egetett!!!

Csajok, akinek ez bevalt: ajanlom a forro furdot is. Hihetetlen ellazito, es segit az is.

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2019. augusztus 9.

Vegulis a szerelem tartott egy darabig, de mar elmult. Az utolso 5 ml lotyog az uvegben, kifujom alkalom adtan, de amit soha nem gondoltam volna, eleg volt.

Up-up-update: hát igen, végre hozzám került. Pont akciós volt, hát na, ez a sors keze, nem? :D Szóval nekem nagyon bejön, akár melegebb időben is szépen bontakozik ki (na nem kánikulára gondolok), de az ő terepe a hűvösebb lesz gyanítom. Olyan olyan fincsi. Na de most egy darabig próbálok leállni a vásárlással, mert ez már így nem állapot. :D

Up-update: én rafuggtem erre az illatra. Valoban van benne valami szintetikus, de engem teljesen elvarazsol...

Update: valamiert nem megy ki a fejembol... egyszer az enyem lesz remelem... nem tudom megmagyarazni, es ugy gondolom vannak ennel jobb parfumok a birtokomban az en izlesem szerint, de akkor is... mondjuk jazmin es vanilia van benne, ugyhogy a gyenge pontom megtalalva. De van benne egy olyan eroteljes illat, ami igazabol dominal, mi lehet ez? vagy a kevereke az illatjegyeknek? Mindenesetre ha nem lennek mar "foglalt" egy igazi parfumszerelemben, akkor lehet, hogy meghoditana. Talan a nosztalgia?! ;)

Amikor Barbie babaval jatszottam, volt hozza jatekparfum. Teljesen ilyen illata volt. Szep, nosztalgikus, jar az 5 csillag. Viselni nem tudnam, de ha valaki ezt viselne az irodaban, abszolut nem bannam. :) Aaaa, Barbie parfum... :)))

Victoria's Secret Eau So Sexy Testpermet

Victoria's Secret Eau So Sexy Testpermet
2019. augusztus 6.

Szuper testpermet. Tartos es jo illatu. :)

Ennek ellenere, nem veszem ujra, mert mas illatok jobban tetszenek.

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2019. augusztus 6.

Borzalmas szerintem, tiszta zsir es fullasztoan betomiti a porusokat.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2019. augusztus 4.

Nem hiába klasszikus. Szerintem a Dove izzadsággátlók a legjobbak, tartós finom illat és valóban nem izzadsz tőle.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. augusztus 2.

Ő az új kedvencem. Mindenki írja, hogy sokan viselik, és ez levon a vonzerejéből. De szerintem mindenkin mások a parfümök, úgyhogy hiába van másnak is ilyen, az illatunk még különböző marad. Méltán ilyen népszerű. Habár én egy felnőtt, elegáns nőn tudom csak elképzelni.
Ma ajándékba megkaptam! <3

Ez a parfüm akkor is vonul, ha én csak kullognék egy olyan-minden-szürke-napon.... de ez a dáma akkor is kirángat a mindennapi mókuskerékből!

Update: Folyékony önbizalom.

Update 2: Hosszas parfumteszteles utan... ez a parfum egy kiemelkedo darab, az egyik legszebben megkomponalt, tartos es idotallo ikon.

Remelem, hogy a reformulalt verzio nem lett tonkreteve...

Update: A nevnapomra megkaptam ismet. Meg mindig szerelem az illat, csodas. De sajnos a tartossaga es az altala nyujtott illatfelho a korabbi toredeke. Az elozo uvegcsembol fujva meg este is fincsin jelen volt rajtam a Mademoiselle, a 2017-es viszont par ora utan szinte eltunt. Mi tortent?
Igy kb. háromszor olyan gyorsan ki lehet fogyasztani, es olcsonak nem nevezheto.

Guerlain L'instant Magic (régi)

Guerlain L'instant Magic (régi)
2019. augusztus 1.

Ez aztán parfüm! Lenyűgözően szép, finom, kellemes... igazi hölgynek szánt illat, de én csak idősebb koromban tudom elképzelni magamon. Nekem ez egy érett dámához illik. És ahogy ennél a márkánál már írtam, lemoshatatlan, ami egyrészt előny, másrészt hátrány.

Update: Ezt én irtam ket evvel ezelott? :O Hat, azota jocskan valtozott az izlesem es orrom. Ez tenyleg egy puderes csoda. Hihetetlen finom illata van, mandula es pezsma ervenyesul rajtam leginkabb. Az egy hatranya, hogy hosszu tavon lehet, hogy tul tomeny lenne szamomra. Teszteles kovetkezik.

Igen, valoban tul tomeny. Szerintem fullasztoan puderes. Mason biztosan tetszene, de en nem ereznem komfortosan magamat benne.

Sokadik update: Nagyon megtetszett, igazából teljesen elvarázsolt. Egy kedves krémmániás hölgy jóvoltából úton is van hozzám. Valami hihetetlen púderes mandulás varázslat, végtelenül nőies viselet. :-) Természetesen jár az 5 csillag.

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2019. augusztus 1.

Klasszikus es elegans. Nem tartom szexinek, inkabb olyan olelos illat. :)
Mostmar, hogy a gyujtemenyem ekes tagjava fogadtam, nagyon kiteljesedni latszik a kapcsolatunk.
Ez a parfum az egyetlen, amelyet magamra fujva nem erzem, hogy `mas' illat lenne rajtam. Egyszeruen hozzam tartozik, mintha a sajat illatom lenne, amely hozzam tartozik. Hihetetlenul el vannak benne az illatjegyek keverve, muveszi alkotas, amely kicsit sem mesterkelt.
Termeszetes, noies. Viszont nem hiszem, hogy ez a parfum pasimagnes lenne, aki azt keresi, szerintem ez nem az. Ez egy elegans, meleg, bujos illat. Nekem hetkoznapra es alkalomra egyarant tokeletes, hiszen teljesen egybeolvad szimbiozisba a sajat illatommal. Nem is sejtettem, hogy ilyen lehetseges. Ha lehetne, 10 csillagig meg sem allnek.

Update: Sajnos hamar vege lett a "szerelemnek". Egy jo kis virusos gyomorfertozes tunetei akkor jottek ki, amikor jol be voltam fujva Allure sensuelle-lel, es az illatelmeny ami a kedvenc volt osszetarsitodott a rosszullettel. Azota ahanyszor magamra fujtam, mindig ez az asszociacio jott vissza. Igy mar nem tudtam elvezni egyaltalan, pedig milyen szep volt, amig tartott. Abszolut 5 csillagos parfum, de azt hiszem, mi mar sosem "kezdhetjuk ujra".

A vegen mar neheznek, odonnak es kellemetlennek ereztem magamon. Igy mar abszolut nem akarta viselni egy porcikam sem.

Calvin Klein Obsession

Calvin Klein Obsession
2019. augusztus 1.

Obsession... kétségtelenül egy ikon. Nem egy hétköznapi kis szaladgálós, amolyan egynek elmegy kategória. Azt hiszem, egy nagyon tartós, jól elkevert füstölős-dohányos esszencia. Sajnos nálam nincsen ez a várva várt fűszeres vanília hatás, és a virágokat sem érzem. Egyelőre nehéznek érzem, maszkulinnak. Nekem inkább a finoman nőies illatok passzolnak a személyiségemhez. Ettól függetlenül minőség, tartósság 5*, de személy szerint nem nekem találták ki.

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2019. augusztus 1.

Eddig nem írtam le erről az illatról az őszinte véleményemet, mert tudom, hogy sokak kedvence és egy klasszikus.
Igazából nekem ez nagyon nem jön be, egyáltalán nem az én világom. Nehéz viselni, rajtam szinte csak az alapjegyek jönnek ki, és inkább egy füstölőhöz tudnám hasonlítani. Túl orientális és túl fűszeres. Rémesen régimódi illat, nehéz, könnyedség nélkül.
Lehet bőrkémia függő, de én a papíron és a levegőbe fújva sem tudom parfümként értelmezni. Nem magamon.
Két csillagot kap, mert tartós és klasszikus, de én nem fújnám magamra és remélem senki a közelemben sem sokat. Lehet persze, hogy van akin szépen működik, és ízlések és pofonok.