leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Maui Moisture Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner

Maui Moisture Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner
2019. július 30.

Szuper kondocionalo! Tartos es jo illatu.

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2019. július 30.

Az elejen Coco Mademoiselle, utana Coco Noir, a leszaradas Allure Sensuelle... Eros, igazi Chanel-es, de sajnos nincs uj a nap alatt. Az eredeti Coco Mademoiselle Edp siman lekorozi, az uj 2017es is.

Chanel N°5 L’Eau

Chanel N°5 L’Eau
2019. július 29.

Itt vagyok, hogy emeljem kissé a pontjait.
Szoval, ket megkozelites lehetséges, az egyik a No 5-val osszehasonlitasban: ki gondolta volna, hogy ezt a citrusos lehelletet hozzaadva az alapvetoen mely es karakteres No 5-hoz egy csodas es finom, elegans csodaillatot kapunk? En biztosan nem, sosem jutott volna eszembe citrussal keverni, de hihetetlen egy alkotas jott igy letre. Konnyed, citrusos, megis elegans klasszikus.
Fuggetllen parfumkent pedig azt hiszem az egyik legtutibb nyari parfum. Nagyon keves olyan illatom van, ami nyari, mert nekem nem eleg egy kis citrus es aqua a boldogsaghoz. Kell az a plusz, hogy megtartsa az erdeklodesem.

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2019. július 27.

Nekem tokeletes, az egyetlen koromlakk, ami fent marad ugy, hogy egy het mulva kell ujrakennem. Kb 5 napig tokeletes...
A korom sargas lesz tole, ez a hatranya, de kompenzal a tartossaggal.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2019. július 26.

Én nem leszek ezzel a véleménnyel népszerű, de hát itt mindenki őszintén elmondhatja mit gondol.

Nekem ez a parfüm olyannyira tetszik, hogy akár parfümszerelem is lehet a dologból. Egy végtelenül kifinomult, elegáns virágos kompozíció. A jázmin alapvetően édes mézes alapon fekszik, és csodásan játszanak egymással a könnyed illatjegyek. Megvan benne az a tipikus Chanel jegy, de nem a tipikusan kissé nehezebb köntösben pompázó, hanem egy végtelenül friss lendülettel. Ez a parfüm tavasztól őszig bármilyen alkalomra megállja a helyét, senkit nem fog zavarni, csak a közelebb hajolóknak engedi magát megsejteni.

A névvel és az ihletettséggel kapcsolatban, én a film alapján úgy gondolom elkapták Gabrielle személyiségének egy valószínűleg helytálló értelmezését, ő nem hiszem, hogy femme fatale lett volna... Egy igazi nő volt, racionális de érzelmes, kreatív, végtelenül szorgalmas, erős akaratú és mégis törékeny a keménységét fenntartva is. Nem mindenki figyelt fel rá egyből, őt meg kellett értenie a korának, és amit letett az asztalra, azzal kivívta mindenki elismerését.

Én nem tudom, hogy ő viselte volna-e eme költeményt, és ez nem is érdekes talán. A fontos, hogy szerintem méltó és okos dolog, egy hihetetlen ügyes divattervező, egy erős asszony képében meglátni a finom, érzelmes nőt, és ezt ábrázolni mesteri kifinomultsággal. Én kalapot emelek a kompozíció előtt, és szívesen viselem.

Gucci Premiere

Gucci Premiere
2019. július 25.

Ez a parfüm csak akkor fejti ki a hatását, ha találkozik azzal a "body chemistry"-vel, ami ideális hozzá. Ha ez az egymásra találás sikerül, akkor ő a parfümök királynője! Tartós, elegáns, légies, lenyűgöző. A mai, elegáns nő illata, egy igazi hölgyhöz illő illatkompozíció. Ha a megfelelő személyen van, özönlenek rá a bókok, és egész nap kitart. Kedvenc! Elegáns és modern! 6 csillag legalább!

Update: Hat kb. a felen tul jarok a 30 ml-es uvegcsenek, amiert egy kisebb vagyont fizettem. Amennyire odavoltam erte, rajottem, nem az en vilagom. Nekem a boros illatok nem jonnek be, de ezt is meg kellett tanulni. Azert a viragok szepek benne, es valtozatlanul kis elegans parfumnek tartom. Elhasznalgatom, mindennapokra jo o.

Meg hozzatennem, hogy erre a parfumre sok bokot kaptam, szerintem a pasiknak nagyon bejon, szeretnek kozel lenni ehhez az illathoz. Nekem tovabbra sem a kedvencem, nem fogom ujravenni, de a hatralevo 10 ml-t elhasznalom. AMugy professzionalis kornyezetben es irodaban abszolute megfelel.

A tartossagara nalam nincs panasz, reggel fujtam, es meg lebeg korulottem. Valamiert nagyon nem tetszik mar, mondjuk kb. 3 ml van belole amugy is. Nem ujravevos, kb 5 ev alatt fujtam el a 30 ml-t.

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2019. július 19.

Végre működik rajtam! Csodás, friss, nőies illat. Harapni valóan frissítő, mégis elegáns. Nyàrra tokeletes valasztas!

Nem tudom mitől vált a régen férfi arcszesszé rajtam.... de a lényeg, hogy most már nem teszi. :)

Update: Szerelem dùl kozottunk. Friss, noies, finom; es citrusos parfum letere tartos is. Elso pillatattol az utolsoig tetszik, nyarra maga a tokely!

Christophe Robin Shade Variation Care Színező

Christophe Robin Shade Variation Care Színező
2019. július 8.

A szinektol fugg a hatekonysaga. A voros egeszen jol fog es marad is par hajmosasig.
A szoke szinte semmit nem hasznalt.
Amugy szerintem elegge kellemetlen szagu, eros kemiai anyagokat tartalmaz.
Nem veszem ujra, de jo, hogy kiprobaltam.
Az ara horrorisztikus, nekem 2 nagy tegely volt.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2019. július 6.

Nekem telitalalat! Finom, gyumolcsos es viragos kellem! Tartos, nyari, egyszeruen nagyszeru.

Lush Snow Fairy Tusfürdő

Lush Snow Fairy Tusfürdő
2019. május 28.

Hihetetlen szuper tusfürdő! Az illata csodás vaníliás cukros virágos, édes de nem túlságosan. Pont tökéletes arra, hogy hozzátegyen egy kis extrát a mindennapokhoz. Abszolút kedvenc, mivel még hidratál is szerintem, szóval ritkábban kell a testápoló nekem utána. :-)

A legeslegnagyobb kedvencem!!!