leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT
2018. június 14.

A fejillata nagyon finom, kesobb viszont nem erzem sajnos magamon, es ez a kesobb kb fel ora. Mivel az eleje tetszik, igy negyest kap.

Guerlain Météorites Le Parfum EDT

Guerlain Météorites Le Parfum EDT
2018. június 9.

Kellemes kis illatocska, nem offenziv. Ezen kivul sajnos megall a tudomanya, jellegtelen es a szillazsa is gyengus.
A Guerlain hogy tudott ilyennel elorukkolni a La petit robe noir es My insolence csodas kompozicioi utan?
Mondjuk felaron is van ahhoz kepest, de azert annyira nem olcso, hogy az ember csak ugy a kosaraba dobja...
Kinek ajanlom? Aki csak egy kis inoffenziv parfumszellot szeretne, akit zavarnak az eros illatok, es aki nem akarja, hogy masok erezzek a parfumjet. Meg kell hogy mondjam, habar nem minden Guerlain parfumert rajongok, ez az elso jellegtelen. :/

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2018. június 6.

Tolem is max csillag, gyorsan beszivodo, illatmentes, kituno apolast nyujto testapolo.

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2018. április 5.

Finom, de nekem legyengitett Poison-re hajaz, szerintem nincs uj a nap alatt.

Joop! Le Bain

Joop! Le Bain
2018. március 29.

Kellemes, valóban vaníliás narancsvirágos, aldehides kombináció. Szerintem nagyon is megállja a helyét.

Kenzo Flower Tag

Kenzo Flower Tag
2018. március 29.

O a legujabb darab a gyujtemenyemben. Egy kellemes mindennapi parfum, noies es elegge elegans.
Ez egy alapvetően nagyon virágos illat, de vannak benne gyümölcsös jegyek, illetve a vanília, amelyek sokkal inkább viselhetővé teszik.
A végén nem tudtam megbarátozni vele, valahogy nem éreztem magaménak. A nagymamámnak adtam, aki szívesen elhasználta. :)

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2018. március 17.

Van benne valami vintage baj. Viragos, eros, szegfus illat. Annak idejen nagy sztar lehetett, szerintem ma is megallja a helyet. Ettol fuggetlenul megallja a helyet.

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère
2018. március 16.

A legharmonikusabb Olympea számomra. :-)

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2018. március 16.

Szuper illatu es jol tisztit. Talan kicsit gyorsabban zsirosodik a hajam tole, mint egy vegyszeres sampontol, de a kimelo es apolo hatasa miatt favorit.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. március 15.

Nagyon egyedi illat, jo hatosugar es mas mint az eddigiek. Meg tesztelgetni fogom.