leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Avon Exotic Beaches EDT

Avon Exotic Beaches EDT
2018. március 14.

Nekem is volt, de én a nagymamámnak adtam, akinek még van belőle egy kicsi. Finom, kókuszos, naptejes illat. :)

Guerlain Lingerie De Peau Natural Perfection Foundation SPF20

Guerlain Lingerie De Peau Natural Perfection Foundation SPF20
2018. március 9.

Nekem csak mintám van,de nem dobtam tőle hátast. Folyékony, szép fedésű, de látszik az arcon, hogy kence fedi. Nem elég természetes, és sajnos a szín, amit a tanácsadónő adott sem illik a bőrszínemhez. Talán ha más árnyalat lenne, jobban teljesítene. Horror áron egy oké termék.

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2018. március 2.

A Sí felnőtt verziója szerintem. Az ő szépsége, de már levetkőzve a fiatalos kirívásra való hajlamot és a túlzásokat. Igen, finom és érett illat, harmonikus és jól kalibrált. De számomra az eredeti Sí edp izgalmasabb és merészebb, ez kifinomultabb, de elvesztette azt, ami a sima Sí-t annyira különlegessé tette.

Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Gucci Guilty Absolute Pour Femme
2018. március 2.

Ízlések és pofonok. Finom, elég jól összerakott illat, de semmi extra benne a számomra. Ennél sokkal izgalmasabb és szebb a sima Gucci Guilty, ez abszolút nem fogott meg: egy újabb piros gyümölcsös illat... De túl fűszeres és nehéz, talán az ámbra és a pacsuli a ludas.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2018. február 26.

Nagyon finom gyümölcsös, virágos, mézes illat. Kicsit talán van egy lekváros érintés is rajta, de ez is előnyére válik. Egy nagyon kellemes viselet, elegáns, romantikus. Én kiérzem a pacsulit is belőle, mint az alapot, az teszi szerintem igazán úgymond "szexi" parfümmé, bármit is jelentsen ez. :-) Én azt értem alatta, hogy van benne egy ilyen megfoghatatlan vonzerő, hogy csak szagolgatnám a bőrömön. :-)
Édes, kellemes, hihetetlen jó kompozíció habár előítélettel indultam neki, teljesen megfogott.

Update: Nem is emlékeztem, hogy már írtam róla, de igen, abszolút finom és csábító. :-) Kis mennyiségben szerintem teljesen irodabarát, nagy mennyiségben party illat is lehet. Annyira komfortos illat és elbűvölő.

Abszolút nem tucat, szerencsére már kiment a divatból. ;) Nagyon kevésszer érezni már az utcán vagy bárhol, és egyébként is bőrkémia függően alakulnak a parfümök szerencsére. :)

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2018. február 24.

Nagyon nagyon tartos, az illatjegyek finoman kierezhetoek. A kókusz edesen csucsul a csuklomon. Leginkabb erosebb verzioja a Bronze goddessnek.

A fejillat legalább 4csillag lenne.

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2018. február 24.

Nagyon szep, osszefuggo borkepet varázsol. Minimalis fedessel bir, ugyhogy inkabb a porusokat fedi el legjobban.

Dior Miss Dior Blooming Bouquet Roller-Pearl

Dior Miss Dior Blooming Bouquet Roller-Pearl
2018. február 17.

Hat nem is tudom. Az illat ugyanaz a csoda, arra megy a max pont. De a kiszerelés mérete nem hiszem, hogy indokolná a roll-on megoldast. En fujos parti vagyok, ugyhogy emiatt nem vennek belole, meg ha a meret praktikus es a kivitelezés muveszi is.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2018. február 17.

update 2: Tartosan hasznalva valoban nagyon kellemetlen, eros, szuros. Sajnos ezt igy parfumkent nem tudom ertelmezni. Pont ugy jartam vele mint egy szep magassarkuval, eloszor megfogott, de viseles kozben egyre inkabb kenyelmetlenne valt.

Update: Egyet kell értenem azokkal, akik kiérzik belőle a férfias illatot. Valóban van benne egy ilyen vonal, és hihetetlenül erős is. Még kb 5 ml va a fújósomban, ezt el fogom fújni, de örülök, hogy nem ruháztam be egy ilyen magassarkúra...

Kellemes, édes, finom illat. Szerintem nagyon eltalálták, tartós és lehengerlő. A hatosugara jelentos, tartos es csak annyire edes, hogy ne valjon zavarova.
Szamomra minden illatjegy erezheto, a feherviragok, a tonka es a kakao. Nem kislanyoknak valo, de jo es rossz nagylanyok egyarant hordhatjak.

Az erezheto, hogy az Olympea-val unokatesok, de szerintem a Good Girl jobban is sikerult talan, hiszen nem erolteti a sos vonalat.

Maga a cipos design szerintem kiraly, nekem nagyon tetszik, hiszen figyelemfelkelto, szep kivetelezesu es abszolut uj. Hiaba, a mai vilagban mar kell a juice melle a szokatlansag es extravagancia, hogy valamit eladjanak.

Ha kicsit kifinomultabb lenne, akkor mehetne az 5 csillag, de hat nem az. Mondjuk ehhez a design-hoz nem is menne egy Hypnotic poison-os kifinomultsag.
Abszolut megy tolem a 4 csillag.

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2018. február 2.

Update: Nem tartott ki a rajongasom, van benne valami ami elneheziti az illatot,amitol furcsan emelygos lesz. Hianyzik belole valami, ami kicsit konnyedde es jatekossa tenne.

Akkor megint én vagyok, aki kilógok a sorból. Nekem nagyon tetszik ez az illat, és szerintem fényévekre van az öregestől. Na jó, nekem a Poison és az Allure sensuelle is a kollekciómban ékeskedik, szóval... Na de a parfümről magáról: ez valami csodás és fenomenális. A kifújáskor eléggé lehengerlő, de utána egy puha, finom illat bontakozik ki, először nagyon virágos lesz, de ahogy leszárad, csak egy finom, édes, meleg, buja illattá válik. A minőség vitathatatlan, nekem 5 csillagos.

Van egy pici mintám, de ebből ennyi nem elég. Biztosan próbálok még mintákat szerezni, és ha továbbra is ennyire fog tetszeni, talán egyszer a kollekciómba kerül.