leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2018. január 28.

Élmény vele a fürdés télen, jó illatú és kellemes tusfürdő. Én féláron vettem, úgyhogy így szuper vétel volt. :)

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2018. január 20.

Adtam neki esélyt 30 ml erejéig, és azt kell hogy mondjam, engem meggyőzött. Leginkább sport után, az a friss érzet, amit nyújt. Kellemes, abszolút nőies, és nagyon-nagyon tartós. Vannak napok, amikor nem bírom az erősebb parfümöket elviselni, akkor marad ő, mint egy végtelenül egyszerű de nagyszerű alternatíva. Olyan, mint egy kényelmes otthoni trikó, bármikor felveheted, csini is vagy benne, de a kényelem garantált. Nyárra meg aztán pláne befutó a friss jeges akkorddal, de abszolút négy évszakos illat. Irodabarát is. Újra vevős stabil darab lett.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2018. január 18.

Ez szerintem egy ár-érték arányban nagyon jó kis hajvég ápoló olaj.Régebben sok üveggel elhasználtam, és elég jól tette a dolgát.

Nivea Powder Touch Deo Stift

Nivea Powder Touch Deo Stift
2018. január 18.

Nagyon jó illatú deo, szerintem az illata 5*-os. Sajnos a ruhán nyomot hagyott és egy idő után irritálta a hónaljamat, de így is csak 1* levonás.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2018. január 18.

Én is sokáig használtam. Egy időben minden dezodor allergiát okozott. Ekkor kezdtem őt használni, két darabot is elkentem, de csak mert nem volt alternatíva rá igazán.
Az illata szerintem hagy kívánnivalót maga után, de legalább nem nagyon hivalkodó. A legnagyobb baj vele, hogy ha levegőn vagy hagyva akkor bekeményedik és megkarcolja a hónaljat, úgyhogy ajánlom nejlonzacskóban tárolni.

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2018. január 15.

Ez az illat nagyon nőies és vonzó is lehet. De nekem nem elég játékos, kifinomult. Egysíkúnak találtam, és valamelyik összetevő zavart is. Tartósságból 6-os...

Fel kell pontoznom, két éves szagolgatás alatt az izlesem sokat csiszolodott, es mostmar tetszik. Ez egy viragos, fuszeres csabitas, varazsital parfumbe zarva.

Calvin Klein Deep Euphoria EDT

Calvin Klein Deep Euphoria EDT
2018. január 13.

Ez rajtam teljesen Olympea Aqua jellegu illat.... Nagyon meglepodtem.
Kellemes, de semmi kulonleges.

Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT

Cartier Baiser Vole Lys Rose EDT
2018. január 11.

Nagyon finom, elegáns virágillat. Olyasfajta magadra öntött önbizalomlöket. :-)
Egy vegtelenul konnyed es megis karakteres, hatarozottsagot de nem merevseget sugallo költemény.
Viragos konnyed illat letere tartos es van hatosugara is. Egy igazi bokvadasz. :)

Yves Saint Laurent Parisienne EDP

Yves Saint Laurent Parisienne EDP
2018. január 6.

A kolleganom ma besetlat, kezeben ket uveg eredeti YSL Parisienne, es megkerdezte, hogy valaki szereti-e, mert o mar nem hasznalja... En mondtam, hogy ismerem es kedvelem az illatot, es erre nekem adta mindket uveget. Abszolute igen, 5*. Kellemes, elegans es vegtelenul finom, noies.

Az én tapasztalatom szerint nagyon tartós illat. Az igaz, hogy nem kiabálva van jelen, hanem egy végtelenül finom nőies aurát kölcsönöz a viselőjének.
Az én példányom kicst régebbi, és a szintetikus vinil feljegynek nyoma sincs. Leginkább a bogyós gyümölcsök keverednek egy csipetnyi virágillattal. Ennél nőiesebb és finomabb illatot ritkán volt szerencsém próbálni. :-)

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2017. december 16.

Szegfű illat.... van benne valami idotlen...