leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Valentino Donna Acqua EDT

Valentino Donna Acqua EDT
2017. december 4.

Nekem tetszik. Finom, virágos, édes kis felhő egy lány körül. Fiatalos, ártatlan és szép.
Annyira nem ismerem még, de az első próba alapján tetszik. :-)

Update: Lábremegtetően, közelebb hajlósan, csuklót már-már zavarba hozóan szagolgatós illatköltemény. Ez egy finom, elegáns, édes, meleg, odabújós illat. Fiatalos, kecses, megkockáztatom, hogy négy évszakos parfüm.

A körte és a mandula szerelemgyermeke ő, amelyet még tovább bolondít a jázmin és a frangipáni krémes tánca. Már régen érintett meg egy illat ennyire a lelkemben.

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2017. november 24.

Csak szerintem egy az egyben My Guerlain? Kellemes vanilias levendulas illat, de tul eros.

Avon Far Away

Avon Far Away
2017. október 13.

Évekig az illat volt számomra. Most kissé elcsábultam a drágább parfümök világába, de gondolkozom rajta, hogy vissza-visszatérjek.;)

Annyi emléket idéz, megrohan a multam, ha magamra fujom.

Objektiven, szamomra egy kellemes, konnyed, noies illat. Soha nem talaltam tulzottnak vagy hivalkodonak. Szeret(t)em.

Nivea Intimo Fresh Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Fresh Intim Mosakodógél
2017. szeptember 14.

Ha ez egy abszolut egy csillagos termek. Iszonyatosan csipett es irritalt, ennel meg barmelyik tusfurdo is gyengedebben tisztit. Kezmosonak hasznaltam el, arra jo volt, de ez egy intim lemosonak kinzoeszkoz...

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2017. szeptember 8.

Eloszor tul edesnek talaltam. Majd a baratnomtol megkaptam egy 10 ml koruli maradekot eredeti uvegben. Haat, ez nagyon nagyon fincsi. Finom, edes, szofisztikalt illat. Igazi noies kis felho. Szivesen viselem igy a huvosebb idoben, es emlekeztetett ra, hogy edes parfumok is lehetnek elegansak, ugyhogy megint kinyitva a parfumgardrob es nyitva az ut az edesebb illataim szamara. :)

Update: Van valami nagyon zavaró a leszáradásában, és sajnos nem is igazán van neki hatósugara és a tartóssága sem annyira meggyőző.

Miss Dior Chérie EDP 2011

Miss Dior Chérie EDP 2011
2017. szeptember 7.

Hu, hat en ezt nagyon szerettem. Mindig magamra fujtam a parfumeriakban. Fura, hogy itt nem latom az osszetevoknek a karamellat es a popcorn-t, azt hittem ebben a valtozatban azok meg jelen voltak. Mire osszegyujtottem ra a a penzt, mar a Miss Dior verziot sikerult megkaparintanom. Mindketto max max max pont nalam. <3

Update:
A krémmániának és egy kedves krémmániásnak köszönhetően az enyém lett. El sem tudom mondani, mit jelent ő nekem. Sokkal több, mint egy parfüm, hiszen annyira belevéste magár az emlékezetembe. Szóval ez egy epres, jázminos, pacsulis csoda. Érezni az ámbrát is, amely diszkréten van jelen.
Egy végtelenül romantikus, elegáns illat. Igazi vintage darabom van, ami tökéletes állapotban van. A feljegy talán kicsit változott, de kb. 5 perc alatt megérkezik ez a csodás virágos-epres-ámbrás kis felhő körém.

Dior Miss Dior EDP (2017)

Dior Miss Dior EDP (2017)
2017. szeptember 1.

Nagyon jó reformuláció. Nekem a Miss Dior 2012-es verziója és a Miss Dior Cherié a kedvenceim, el sem tudom mondani mit jelentenek számomra. De legyen elég annyi, jóval több, mint egyszerű parfümök.
Szerintem meghagyhatták volna az eredeti verziót, és ez lehetet volna egy flanker, pl. Princess vagy Light. :-)
Az új reformuláció sokkal populárisabb illat, könnyebben befogadható és viselhető. Finomságából és eleganciájából nem veszített a Miss Dior vonal, csak talán kissé modernebb és tavasziasabb köntösbe bújt. Akik úgy gondolják, hogy a Dior nem tud feljebb lépni a mostani trendben, na én nem értek velük egyet. Bármelyik új parfümjükről beszélünk (kivéve a J'adore joy-t), szerintem a mai divatos irányokban tudják azt az eleganciát és sikket közvetíteni, amire nincs jobb szó, mint Dior. :)

Garnier Essentials Arclemosó Gél

Garnier Essentials Arclemosó Gél
2017. szeptember 1.

Én régebben használtam. Jó kis frissítő érzést nyújt. Árát figyelembe véve pattanásos bőrre nagyon ajánlom. Aki kicsit többet tud áldozni, és hozzám hasonlóan nagyon érzékeny a bőre, az a Bioderma rózsaszín (sensitive) családjában találhat még ennél is kímélőbb termékeket.

Elie Saab Girl Of Now EDP

Elie Saab Girl Of Now EDP
2017. augusztus 31.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Szerintem egy roppant igényesen megalkotott, nagyon jelenlévő, de nem harsány és nem közönséges illat. A mandula a domináns illatjegy számomra, de ez egy meleg és édes alapon nyugszik. Valóban lineáris illat, és nem annyira kifinomult, mintsem kompromisszum-képtelen. Ez az illat fiatal, dacos, önfejű, de ugyanakkor mesterien keveri a mandula, pisztácia, tonkabab illatjeygeket.
Én kedvelem ezt a mai, édes, ütős trendet (a számomra jól eltalált illatokat parfümöket belőle), úgyhogy én adnék neki 4*-ot.

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2017. augusztus 29.

Ez egy kimondottan utos illat. Szerintem nem ferfias, hanem nagyon noies, de ott aa sotetebb karcos oldal jelenik meg. Szexis, egyedi illat. Az eddigi kedvenc Bvlgari illat szamomra.