leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. június 9.

Én ezt eddig miért nem használtam??? Na jó, rengeteg rossz korrektorra költött pénzt megspóroltam volna, ha rögtön őt hasznàlom, még a Fit me is eltörpül emellett, pedig azt hittem az milyen jó. Szuper az applikátora, szem alá is tökéletes, de az arcon is szépen fedi a bőrhibàkat. Light árnyalat van meg, sárga alaptónusú világos bőrömhöz tökéletes.

L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Blush

L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Blush
2020. június 9.

Rá kellett jönnöm, hogy a L’oreal sok terméke egyáltalàn nem győzött meg (pl. Szemhéjtusaik, alapozók), de drogériás viszonylatban pirosítókban ők az ászok nekem. Nagyon jó textúra, nem túl sok és nem is túl kevés szín, gyönyörü egészséges enyhén csillámos finish. Bár ez csak egy kis plusz, de enyhe dinnye illata van, ami nekem teljesen hozza a summer-feelinget, amikor hasznàlom.

Viktor&Rolf Flowerbomb Dew

Viktor&Rolf Flowerbomb Dew
2020. június 9.

Van egy erős viràgos nyitány, azt hinné az ember, hu hàt ez nem is rossz, igazi kis tavaszi-nyári illat, majd rajtam fél óra leforgása alatt egy az egyben Avon Far away lett, annak minden silányságával együtt, ami nem túl kecsegtető a Viktor & Rolf márkára nézve... közhelyes, középszerű, minden kreativitást nélkülöző illat. Tartósságát nézve sem kiemelkedő, de mondjuk ezek után nekem ne is tartson sokáig inkább...

Dior Forever 24H Wear High Perfection Skin-Caring Foundation

Dior Forever 24H Wear High Perfection Skin-Caring Foundation
2020. április 10.

Egy jó matt alapozót kerestem és gondoltam beruházok végre egy drágább márkára a drogériás felhozatal helyett, mindent imádok, ami Dior, így az E.Lauder DW és e közt vacillálva e mellett döntöttem...hát... nem mondom, hogy nagyjából 10 ezret dobtam ki az ablakon, pedig mondhatnám, mivel pont 6-7ezer forintból már egy drágább drogériás/vagy online rendelt alapozó is hozza ezt a szintet. Lehet nekem nem való a bőrömre, szerintem ezt száraz bőrűeknek nem szabad használni, csak zsíros-kombinált bőrön fog jól mutatni és az is lehet, hogy nekik viszont tényleg nagyon jó lesz. Pozitívumok: pontosan az én árnyalatomat sikerült belőni (1W egy sárga alaptónusú alapozó) , nagyon jól fed, valóban mattra szárad, pattanásom nem lett tőle, nem irritál
Negatívumok: nagyon szárít, az alapból száraz részeket, amik fűtési időszakban sajnos minden hidratálás/radírozás ellenére vannak az arcomon iszonyatosan kiemeli, amúgy nem vagyok túl ráncos még szerencsére, de ettől egy jó 5-össel idősebbnek látszik az arcbőröm, nagyon sűrű, így sem szivaccsal nem tökéletes a felvitele, sem ecsettel, mivel attól csíkos lesz.

Próbáltam arcolajjal elkeverni a kezemen és úgy felvinni, plusz mindig aláhidratálok, de valahogy nem az igazi... nagyon sajnálom. Korrektornak fogom elhasználni, mivel valóban nagyon jól fed, de a szemem alá semmiképp, mert tényleg beleül minden kis redőbe és nem szép.

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj

Herbavitál Finomítatalan Sheavaj
2020. március 21.

Nekem már egy üvegtégelyes verzió van meg, de az előző vélemények alapján a benne lévő shea vaj egy és ugyanaz...első benyomás? Állag: szuper, jól kenhető, de vàrjunk csak, mi ez a penetráns elázott majd berohadt szalmaszag? Na szóval igen..még engem is meglepett, hogy mennyire büdös, pedig én tényleg nagyon szeretem a shea vaj illatát, de ebben van egy kis lócitromos csavar, ami valami szörnyű kellemetlenné teszi a hasznàltatát. DE: a hatása szuper, éjszakàra kirpróbáltam párszor nagy duzzogva a kezemre és az arcomra és valami hihetetlen hogy feltöltötte a ràncaimat.

L'Oreal Le Blush Arcpirosító

L'Oreal Le Blush Arcpirosító
2019. október 12.

Nekem már egy másik (négyzetes) kiszerelésben van meg, de ugyanígy le blush a neve..120 Sandwood pink egy nagyon szép rózsaszínes-barackos árnyalat apró aranyszemcsékkel. Jól pigmentált, de az én hófehér bőrömön sem lehet “túltolni” szerencsére. Az ecsetje szerintem inkább egy cipőkefére hajaz, de ha nincs más, elmegy.

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő

Kneipp Álmok Ideje "Zeit Für Träume" Habfürdő
2019. május 12.

Egyszer le volt értékelve a Dm-ben, amúgy elég borsos ára van, de meg fogom venni teljes áron is, mert megéri. Erőteljes lila színe van, picit megfesti a vizet, az illata valami isteni, nem szárít. A kislányom (3 éves) nagy tisztelője, bár nem gyerek termék, de nem okozott nála sem semmilyen irritációt, úgyhogy 5 * 😃

Nonique Bio Öregedésgátló Arctisztító Krém

Nonique Bio Öregedésgátló Arctisztító Krém
2019. május 10.

Én nagyon megszerettem... Azután esett erre a választásom, hogy egy elvileg kíméletes habzó arctisztító múmia szárazra szárította az arcomat, minden addig felkent drága krém hatását semmissé téve. Natúrkozmetikumok között keresgéltem, végül ő jött velem haza, és milyen jól tette! Először furcsa volt kicsit, mivel olyan, mint egy testápoló állagra, de nagyon jól tisztít, leszedi az alapozó maradékait is hiánytalanul, emellett nagyon puha lesz az arcom utána. Ha elfelejtek krémezni akkor sincs száraz bőr érzésem.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2019. március 6.

Nekem bevált, nagyon szép színű (egy barnás-vöröses árnyalatot választottam), apró arany csillámok vannak benne, ami életet lehel a sápadt arcomra :) nekem annyira nem tartós, de az árához képest még így is nagyon megéri.

Syoss Salonplex Hajfesték

Syoss Salonplex Hajfesték
2019. február 28.

Szuper áron volt (vmi 800 Ft körül) és doboz alapján pont olyan színt találtam amit kerestem így megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket róla...háááát 1 hetet aludtam rá, mire ki mertem próbálni, nem akartam, hogy kihulljon a hajam :D De végül jól döntöttem, hogy belevágtam, már nagyon régen nem volt ilyen egységes a hajszínem és csillogó. 3.8-cassal festettem, ami egy sötétbarna alapszín vörös beütéssel. A tövemet nagyon szépen befogta. Elég erős ammóniaszaga van a festés alatt, de nyitott ablaknál csináltam, úgy elviselhető. Nagy pozitívuma, hogy egyáltalán nem fogta össze a fejbőrömet. Egy 10 perccel tovább hagytam az egészen, hogy tényleg mindenhol befogja, és nem oxidálódott át feketévé. Nem tapasztaltam több hajhullást sem.

Update: Ritkán jövök vissza updatelni, de olyan szinten gyorsan kikopott a hajamból, hogy 1 csillagot levonok, de inkább kettőt kéne...3 mosás után épp csak vörösös fény maradt a hajtövemen, pedig nem őszülök még és sima világosbarna hajszínem van, amit azért vinnie kénie még egy olcsóbb hajfeszéknek is.