leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Brillance Hajfesték

Schwarzkopf Brillance Hajfesték
2019. február 24.

Nem tudom, hogy Magyarorszàgon lehet-e még kapni, én Ausztriában vettem, mert csak ebből találtam meg a megfelelő árnyalatot doboz alapján, ami a 883 blackbrown elegance. Ez egy szép mély sötétbarna árnyalat vöröses fénnyel. Nagyon szépen fel lehet kenni, egész sok van egy dobozban, a 2 dobozból pont kijött a hátközépig érő hajam. Elég büdös sajnos, de nem fogta össze a fejbőrömet, ami nagy pozitívum. Már 3x megmostam a hajamat azóta és a többi hajfestékhez képest kiemelkedően tartja a színét, valamint a hajam sem hullik jobban tőle, szóval drogériás hajfestékek közül nàlam eddig ez a befutó.

Dr. Scheller Argán Olaj és Amaránt Ránctalanító, Feszesítő Nappali Krém

Dr. Scheller Argán Olaj és Amaránt Ránctalanító, Feszesítő Nappali Krém
2019. február 15.

100 pontot nem lehet adni? Tényleg le vagyok nyűgözve és örülök, hogy meg mertem venni mindenféle utánanézés nélkül :) olyan krémet kerestem, amit bármikor hasznáhatok, nappalra vagy éjszakára is, akkor sem lesz túl sok vagy túl kevés. Nagyon tetszik az illata, nem mű illat, kellemes citromos, természetes, rám nyugtatólag hat. Szèpen felszívódik, feltölti az apróbb ráncokat, egészségesebbnek látszik az arcom a használata óta. Nem lettem pattanásos tőle, egyelőre azt hiszem a legjobb arckrém, amit használtam, csak ajànlani tudom :)

Vichy Slow Age Éjszakai Krém

Vichy Slow Age Éjszakai Krém
2018. október 14.

Ez a krém most kiverte nálam a biztosítékot... A gyógyszertárban a 2. Vichy terméket fél áron lehetett venni, egy ilyen Minéral 89 hialuronos “szérumot” vettem, megtetszett az állaga és mellé ezt választottam, gondoltam új cucc, jó lenne egy jó éjszakai krém is. Na hát ez a total waste of money kategóriájú vásárlás volt. Iszonyat erős illata van, de olyan szinten, hogy nem tudtam tőle aludni sem, majdnem mint egy parfüm. A színe az nem zavarna, feltéve, ha maga a krém beszívódna, amit nem tesz meg, mert az egész olyan érzetre, mintha valami illatosított szilikonos gépzsírral kenném be magam, így a párnámtól a hálóingemig mindent összeken... nappalra meg ugyanezek miatt nem fogom tudni használni, szóval ajánlom-e? Határozottan nem!! Jelenleg nem, hogy 9000 Ft-ot, egy ezrest sem adnék érte, csak a gondom van vele, hogy hova használjam el vagy melyik női hozzátartozómmal szúrjak ki..

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam
2018. október 8.

Sajnos az imádott Carmex stiftemre egyik napról a másikra allergiás lettem a terhességem alatt , illetve visszatért a szájzug-berepedés, ami évekig volt a "barátom" kicsit stresszesebb időszakokban. Már nagyon szenvedtem tőle, pedig tényleg mindent kentem már rá, amikor egy balatoni gyógyszertárost megkértem, hogy adjon erre valamit, mert nem bírom már.. ő ajánlotta ezt és 3 nap kenegetés után meggyógyult a szájzugom és az ajkaim is szépek lettek szóval azóta kicsit ráfüggtem :D már csak ezt használom, imádom, hogy illatmentes, ad egy szép fényt a számnak, hihetetlenül szépen feltölti és elég napi egyszer kennem és egész nap komfortosan érzem magam : ) Mindenképpen 5 *

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz
2018. október 8.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele!! Véletlenül vettem meg, de első próba után tudtam, hogy nagyon jóban leszünk és most két hét mindennapos használat után azt kell mondjam, hogy újra fogom vásárolni, nem kísérletezek többet több micellással, főleg miután az Uriage "érzékeny" bőrűeknek való, hűdequality micellás vize tönkretette egész nyárra az arcbőrömet és erre csak most jöttem rá sajnos. Az egyik előttem szólóhoz hasonlóan én is megfigyeltem, hogy sokkal szebb az arcbőröm, semmi száraz folt, se pattanás, hihetetlen...pedig nem használok most semmilyen arckrémet (nem találok egy normálisat) csak a megszokott BB-t nappal és ennyi. Remélem nem azért volt leakciózva a DM-ben, mert kivonják, akkor nagyon szomorú leszek! Ja és a 6. csillagot tőlem azért kapná, ha lehetne, mert nem tartalmaz illatanyagot, szuper tényleg. Amúgy én csak langyos vízzel arcot mosok utána és kész, nagyon pici olaj marad vissza maximum, de nem zavaró, jól is esik, hogy nem húzódik a bőröm.

Christian Dior Poison

Christian Dior Poison
2017. december 19.

Hatalmas tisztelője vagyok a Dior háznak, de ez a parfüm nekem a 90-és években sem tetszett volna valószínűleg, ha akkor lettem volna fiatal nő, ahogy most sem találom meg benne a szépséget magamon. De el bírom képzelni, hogy valakin jól állhat, szerintem csakis (figyelem nagy közhely jön :) ) a kémián múlik kin milyen illatjegy fog érvényesülni, de papíron gyilkos, és nem jó értelemben. Nagyon ikonikus és valószínűleg a maga idejében kuriózum volt, amikor kijött, de sosem tudnám használni, hosszú távon főleg nem.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. december 1.

4.0 + 4.15 = 1.0, azaz ébenfekete. Nagyon vigyázzatok vele, tényleg sötétebb lett jóval, mondjuk valószínűleg fog kopni, főleg, ahol szőkítve voltam, de azért durva... pedig azért választottam ezt a színt, mert amikor a sötétszőkéjével festettem, hogy majd biztos világosbarna leszek egyáltlán nem lett sötétebb, úgyhogy gondoltam ez a festék biztos olyan jó minőségű, hogy olyan színt kapsz, mint a dobozon lévő szín.. amúgy ettől eltekintve tényleg az egyik legjobb minőségű festék, csak okosan kell színt választani.

Update: túl vagyok az első hajmosáson, (tipp: a Dr Chen sampon nagyon erős és jól leszedi a színt, ha túl sötét lett a hajad), szép lett a színe végül 😊

Weleda Kiszáradás Elleni Védőkrém Száraz Arcbőrre

Weleda Kiszáradás Elleni Védőkrém Száraz Arcbőrre
2017. november 20.

A kislányom hidegallergiás, száraz, kipattogzott arcára vettem (2 éves) :) elnéztem egy másik termékkel az árát a gyógyszertárban, ezért enyhe sokkot kaptam, hogy 3800 Ft volt egy ilyen pici kiszerelés...na jó, mondom hátha jó lesz... kinyitottam itthon, kipróbáltam a kezemen és kaptam egy pofont egy vadrózsabokortól, nagyjából olyan erős illata van, mint egy parfümnek, kicsit féltem is, hogy mit fog hozzá szólni a lányom, de szerencsére különösebben nem zavarja és el is illan egy 10 perc után, addig mondjuk elég ütős. Nem is értem, hogy egy bio terméket hogy lehet ennyire megillatosítani. Viszont a hatása szuper és igazából ez a lényeg, két nap!!! kenegetés után újra gyönyörű lett a kislányom arca, egy száraz folt sincs már, szóval megérte rá beruházni :)

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2017. november 16.

Szerintem a hazai piacon lévő legjobb szappan. Sok-sok szappant "elfogyasztottam" már, de majdnem mind szárított, húzódott utána a bőröm, nem tudtam elképzelni, hogy minden tusfürdőt lecserélek a fürdőszobámban egy db Dove szappanra egyszer és csak ezzel (illetve a többi Dove-val) fürdök és mosok arcot. Ettől teljesen tisztának érzem magam és még sokáig érezni a finom tisztaságillatát a bőrömön. Persze néha elcsábulok egy-egy tusfürdőre, de visszatérek mindig . Szóval 5*

Desigual Fresh Bloom

Desigual Fresh Bloom
2017. november 15.

KM beauty box által volt szerencsém kipróbálni. Nagyon tetszik, jó kis friss virágos illat, inkább virágos, mint citrusos szerencsére... viszont tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után. 1 óra, de talán még kevesebb múltán egyszerűen szublimál, mintha ott se lett volna.. nagy kár érte. Azért 4 csillagot adok Neki, mert tényleg végre nem egy fejfájdító cukor-őrület, hanem egy kifinomult nőies illat.