leili

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2017. november 14.

Na hát óriási szerelemnek indult, pont az ilyen orientálisabb jellegű, de virágos illatokat szeretem... aztán egyik nap megcsapott a saját illatom és ledöbbentem, hogy ez tudom furán hangzik, szóval, hogy mennyire egy mű illat (ezt több Lancome parfümnél tapasztaltam már)... nem mondom, hogy rossz, és nem várom el, hogy frissen szedett rózsa és málna illata legyen, de hiányzik belőle valahogy a kifinomultság. Pl. egy Dior Pure poisonhöz vagy Guerlainhoz képest ez egy locsolókölni, sajnálom, nem akarok megbántani senkit, én is fogom használni valószínűleg, de nem vett meg magának évekre az is biztos.

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2017. november 13.

Hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás volt, ami nem jól sült el... az üzletben az isteni gesztenye illat bontakozott ki egy kis citrusossággal, nagyon tetszett, de már az autóban éreztem hazafele, hogy valami nem stimmel ... fél óra leforgása alatt egy olyan taszító illatjegy jelent meg rajtam, hogy még aznap felraktam eladni, hátha valakinek jobban áll majd. Nagyon sajnáltam, buktam is rajta, úgyhogy nem adhatok többet 3 csillagnál. Pozitívum, hogy nem tucat illat, de tanultam a dologból és ajánlom mindenkinek, hogy először próbálja ki magán egy teszterrel, utána költsön rá.

Al Haramain Sultan EDP

Al Haramain Sultan EDP
2017. november 13.

Számomra egy az egyben Avon Far away Infinity illata van... aki nem hiszi járjon utána. Ahogy az sem tetszett igazán soha, így ez sem. Nem tartom egy kifinomult orientális illatnak, egy cukorszirupos baklava jut róla eszembe, amit minden török gyrososnál lehet kapni és ezzel mindent elmondtam :) pedig én imádom az arab parfümöket.

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás
2017. november 13.

Csak szerintem van tisztára La vie est belle illata? :) egyébként van jobb gliss kur szerintem is, valahogy nem elég tápláló, de az illata finom parfümös, sokáig érződik.

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém
2017. november 12.

Elhasználtam egy egész tégellyel, ami nagy szó nálam, elég finnyás vagyok az arckrémek terén, de ezt a krémet az itteni vélemények alapján néztem ki magamnak, akartam tenni egy próbát az Anew márkàval...csodaszernek nem mondanám, de egy nagyon jó textúrájú, szépen beszívódó krém. Most, hogy megcsípte az arcomat a hideg, legtöbbször ehhez nyúltam. Megnyugtatja a bőrt, szép egyszéges bőrképet ad ès bár vannak benne csillámok , nekem tetszett, hogy adott egy kis selymes csillogást az arcomnak. Száraz bőrre ajánlanám mindenképpen

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2017. október 25.

Sajnálom, lehet, hogy valaki nagyon szereti, de szerintem ez egy annyira rossz szappan...szárít, viszketek tőle, semmi illata, összetrutymósodik rövid időn belül.

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém
2017. szeptember 17.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, de sajnos már megint belenyúltam az olcsó húsnak (nem mindig, de ennek most igen) híg a leve sztereotípiába...illata rendben, állaga is rendben lenne, ha beszívódna, de nekem sajnos nem teszi, és utálom az olyan krémeket, amik ilyen fényes szilikonos réteget képeznek a bőrön, ami aztán kenődik rá a pàrnàra meg úgy érzem, mintha fulladozna a bőröm alatta. A
másik problémám az az, hogy piros foltos lettem tőle, szóval valami beallergizált és gyönyörű gríz mitteszereim lettek vagy tőle vagy a nappali rokonától, ezt nem tudom eldönteni, de nekem ez a krém pont annyit ér, mint amennyiért vettem, kézkrém árban, így menni is fog a kezemre/lábamra..2*, mert amúgy vannak benne jó összetevők és ezek a problémák lehet csak nálam jelentkeztek.

Fa Honey Crème Krémtusfürdő

Fa Honey Crème Krémtusfürdő
2017. szeptember 11.

Gyorsan választanom kellett egy tusfürdőt, nem szeretem az ilyen álkókusz-álmálna illatú csodákàt, ennek a tubusa tűnt a leglightosabb illatnak, így ezt választatottam. Na hát lightosnak nem mondanám, mert elég erős virágillatú, de teljesen beleszerettem ebbe az illatba, komolyan gondolkozom, hogy beszerzek egy olyan parfümöt, amiben dominál az írisz. Nem is szárít, pedig hadilábon álltam a tusfürdőkkel mostanában, szóval ajánlom :)

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. augusztus 29.

Jajj nagyon megszerettem, simán fed úgy, mint egy alapozó, de talán nem ül be úgy a ráncokba, mivel kicsit vizesebb állagú. Mióta ezt használom szerintem szebb lett a bőröm, és végre ugyanolyan színt sikerült vásárolnom a "fejem színének", mint a testem többi része 😃 Kicsit úgy látom, mintha idomulna is a bőrszínhez. Ezzel szoktam azt csinálni, hogy csak a problémásabb részeket bekenem (pl orrom, és a szemem alatt vagy egy pattit) és egyáltalán nem látszik, hogy az arcom többi része nincs lealapozva, szóval tök természetes hatást tudok vele elérni .
Egyetlen dolgot említenék meg negatívumként, az a csomagolása... párszor már elcsöppent a ruhámra, volt, hogy kifolyt a nesszeszerembe is. Egy ilyen híg dolgot én inkább pumpás üvegbe tettem volna, bár úgy meg lehet kilőne belőle a cucc, szóval nem tudom mi lett volna a jó :)

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2017. augusztus 28.

Én nagy Bourjois-fan vagyok, de ez nagyon nem az én termékem...ritkán mondok ilyet, de hányni tudnék a szagától, valami rettenet taszító számomra. A pigmentáltsága még csak-csak megállja a helyét, de nem porzik eléggé..jobban szeretem a kicsit könnyedebb pirosítókat (pl. Pupa)..de annyira különbözünk egymástól, valakinek beválhat :)