leiriope

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Skin Sensitive Nappali Hidratáló Krém

Garnier Skin Sensitive Nappali Hidratáló Krém
2013. május 15.

Tényleg patikai krém illata van. Eddig nem bántotta a bőröm, bár ez a minimum. Leértékelve vettem, így megérte, ha teljes áron árulják, inkább fizetek egy picit többet és egy L'oreál Triple activ-t veszek. Az fényévekkel jobb.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2013. május 15.

Alapvetően tetszik. Nagyon könnyű felvinni és nagyon könnyű viselni, szinte nem is érzem, hogy van rajtam valami. A színei is szépek. Tökéletes nyári make up lenne, ha lenne benne egy kicsit magasabb SPF. Jól alkalmazkodik a bőrömhöz és könnyed, a fedése viszont gyenge közepes, ami nem is lenne baj, de egy kicsit kopik is. (Ezt azért egy pici púderrel rendbe lehet hozni.) Ami tényleg nagy előnye, hogy nem izzad tőle a bőröm.
Az SPF miatt -1 csillag.
Egyébként én is nagyon fehér bőrű vagyok, de a fair árnyalat pirosító nélkül egy kissé hullaszínű.

Nivea Oxygen Power Arclemosózselé

Nivea Oxygen Power Arclemosózselé
2013. április 27.

Nem szerettem. Nagyon szárít. Tény, hogy friss érzésem volt tőle, de utána rögtön be kellett krémezni az arcom. Nyáron reggelente használtam, télen abszolút használhatatlan. Nem venném újra.

Nivea Visage Young Be Beautiful Színezett Hidratáló

Nivea Visage Young Be Beautiful Színezett Hidratáló
2013. április 27.

Nem is baj, hogy nem gyártják. A héten dobtam ki a 2 éve porosodó tubust. Alapvetően szeretem a Nivea termékeket, a Nivea illatukat, de ezt sajnos nem találták el.
A legnagyobb baja, hogy nem lesz egyenletes. Egyszerűen nem lehet jól eloszlatni, valahol mindig sötétebb marad. És ha száradás után véletlenül hozzáértem az arcomhoz, akkor morzsalékossá vált és lepergett. Persze csak ott ahol hozzányúltam, és ott maradt egy fehér folt.
Egyébként a színe is elég sötét.
Az egyetlen pozitívuma, hogy mattít. Egy csillag, több nem.

Max Factor Liquid Effect Szemceruza

Max Factor Liquid Effect Szemceruza
2013. március 26.

Gumis vége hasznavehetetlen, a ceruza pedig kenődik, nekem túl puha. Amit szeretek benne az a színe. Sötétbarnám van és tökéletesen passzol a barna szememhez, természetes hatása van.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. március 26.

Szerintem nem egy rossz termék, pedig látom, hogy sokaknak nem jött be. A téli időszakban nekem bevált, pont azért mert elég olajos, szépen hidratálja a bőröm. A felvitel után 5 perccel már nem fényes, és nálam napközben sem zsírosodott a bőröm tőle. Természetesen néz ki, persze a fedése nem tökéletes, de ez nem egy drága alapozó, hanem egy olcsó BB krém.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2013. március 25.

Szuper ár-érték arányú termék! Nem a legjobb szemöldökceruzám, de viszonylag tartós, és természetes hatású.

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2013. március 25.

Kettes és hármas között gondolkozom.
Kenődik, mosódik, csomós, a színei sem szépek. Persze, nagyon olcsó, de ez az egyetlen előnye.
Szerintem érdemes választani egy picivel drágább terméket, mert jóval szebbeket, tartósabbakat is lehet kapni.

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2013. március 16.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc kézkrémem. Nappal ezt használom, éjjelre a klasszikus fémtégelyes niveát kenem. Szerintem hamar beszívja magát és nagyon kellemes illata van.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2013. március 16.

Nekem annyira nem jött be ez a korrektor. Igaz, hogy szépen fed, de a színei nekem nem annyira passzolnak. Amit a legnagyobb hibájának tartok, hogy szárazzá teszi a bőröm, és bizony beleül a pici szarkalábakba. Mentségére szóljon, hogy az árkategóriájában még mindig az egyik legjobb.