Lelaj

Regisztráció dátuma: 2019. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. szeptember 30.

Én is nagyon szeretem ezt a kencét. Mindenre, viccen kívül mindenre ezt használom: napégés, csípés, seb, kiütés, szárazság. Kellemesen hűsít és elősegíti a bőr gyógyulását és hegek sem nagyon maradnak a helyén. Az ára is rendben van szerintem, plusz egy kis tubus jó sokáig kitart nálam

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
2019. szeptember 24.

Nagyon jó termék, ajándékba kaptam 020-as light beige árnyalatban. Pillekönnyű, szinte észre sem veszi az ember, ha az arcán van és kifejezetten tartós. Magában szoktam használni általában, vagy csak nyáron setting powderként. Az adagolója nekem annyira nem jön be, elég macerás kivarázsolni belőle a tartalmat, és megesik, hogy valamennyi mellémegy, de lehet csak én vagyok ennyire inkompetens. Ha tehetném újravásárolnám, de valóban rettenetesen drága.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack
2019. szeptember 24.

Azért vettem meg, mert arclemosókhoz képes egész jó ára van, és nem bántam meg! Állagra nagyon különös, zselés anyagú és apró gyöngyök vannak benne,de azok egyáltalán nem helyettesítik az arcradírt. Illata nagyon kellemes. Az előttem szólóval ellentétben nem éreztem, hogy az én bőrömet különösebben szárítaná, teszem hozzá, utána mindig hidratálok. Nem egy csodaszer, de azt teszi, amit ígér, és mégiscsak jobb, mint egy mosószappan :D

Balea Soft & Clear 3in1 Aktivkohle Maszk

Balea Soft & Clear 3in1 Aktivkohle Maszk
2019. szeptember 23.

Nekem nagyon nem jött be. Az illata kellemes, állatra és kinézetre mint az iszap: szürke, sűrű szemcsés Arcradírként semmi különleges hatása nem volt, maszkként pedig egy kín lemosni, mindent összefog. Használat után az arcom irritált, piros és száraz. Biztosan nem veszem újra, csalódás.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. május 30.

Mivel szerencsétlen vagyok, illetve folyamatosan hadban állok a megfelelő árnyalatú termékek kiválasztásával, természetesen rossz színt vettem, így leginkább alapozó nélkül csak natúr használom. De ha legközelebb megyek, biztos megveszem egy másik árnyalatban, mert ez a concealer bevált! Könnyű eldolgozni, sokáig fennmarad és a kis ráncocskákat is eltünteti, nincs illata, ár-érték arányban abszolút megéri!

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2019. május 30.

Szerintem ez nem is igazán alapozó. Nem vagyok a full coverage híve, de ez az termék tényleg nem fed el SEMMIT. Egységesíti az arcbőrt, illetve nekem az egész napot kibírja, ezért kapja a 3 csillagot, de ennyi és nem több. Illata nincs, ami jó, plusz számomra az eldolgozással sincs baj, de nem azt teszi, amit ígér.

Alverde Mix Your Make-Up

Alverde Mix Your Make-Up
2019. május 19.

Leárazva vettem nem régen. Még sokat nem használtam, de elégedett vagyok vele egyelőre. A mindenkori közellenségemhez, a BB krémemhez kevertem, és 4 pumpálással már elértem a jó színt. Hozzá kell tennem, hogy a színkevergetés elég macerás, főleg hogy ez a "pigment csepp" iszonyat folyós. Szerintem ad egy kis extra fedést, plusz a felvitt elegynek talán több idő kell hogy kicsit megszáradjon és eldolgozható legyen. Összességében úgy vélem, egy próbát megér, legalább így nem kell kikukázni a túl sötét alapozókat

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege
2019. május 19.

Alapból egészséges, nagyon hosszú, egyenes gubancolódásra hajlamos hajam van, de ez a hajpakolás csodákat művel a kis gonosz gubancokkal. Fürdés közben fent hagyom kb 5 percre, majd lemondás után a hajam iszonyú puha és fésülködés közben egy darab csomót nem találok. Egyszerűen imádom, és az ára is kedvező. Érdekes módon nekem a termékcsaládból csak ez vált be egyelőre

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz
2019. május 19.

Holy Grail primer! Egyszerűen imádom ezt a terméket, zöld színű, ami nagyon jól kiiktatja a bőröm pirosságát. Az illata naptej szerű, ami nekem bejön, gondolom ez a benne lévő FPS miatt van. Hamar beivódik, jól hidratál és az alapozóval is jól működik. A pórusokat is "homályosítja", ami nálam nagyon fontos.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2019. május 19.

Nekem nagy csalódás ez a primer :( Nagyon látványosak a pórusaim ezért muszáj az alapozó alá primertt használnom. Ennek nagyon furcsa folyékony púder (???) állaga van, de igazából semmit sem csinál, csak kis fehér szöszök lesznek az arcomon. A pórusokat alig halványítja, ellenben nekem az alapozót legalább elbírja. Nem vált be.