Lena800805

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Wolff Alpicort F Oldat

Dr. Wolff Alpicort F Oldat
2015. április 23.

1-1,5 éve kezdett el iszonyatosan hullani a hajam, de annyira, hogy már kilátszott a fejbőröm. Minden vizsgálatot elvégeztettem, semmi eltérést nem találtak sem a vérképemben, sem fogászaton, nőgyógyászaton, sehol. Aztán a bőrgyógyászom felírta ezt, illetve egy gyógyszertárban kikevert kénes krémszerű sampont, valamint elkezdtem kovaföldet szedni. A hajszeszt az első két hétben minden nap kellett használnom, később hetente 1-2 alkalommal. Ma már csak akkor, ha eszembe jut. (Átlagosan kéthetente egyszer.) Valójában nem tudom, hogy a három szer együttes alkalmazása segített, vagy esetleg külön-külön is hatásos lett volna bármelyik, de tény, hogy a fejem telis tele van 4-5 cm-es hajszálakkal, de olyan mértékben, hogy kínos fotózkodni, mert minden képen égnek áll a hajam. Persze ezerszer inkább ez az állapot, mint a korábbi :). Láthatóan és érezhetően megsűrűsödött, dúsabbá, és nagyon erős szálúvá vált a hajam.

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2015. április 23.

Nekem sajnos nem segített a hajhullásomon.

La Mauve Supreme Prime Cleansing Milk

La Mauve Supreme Prime Cleansing Milk
2015. április 23.

Nekem nagyon bevált sminkeltávolításra. Nem irritálja még a hiperérzékeny szememet és szemkörnyékemet sem. Kíméletesen tisztít, nem húzódik a bőröm utána.

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2015. április 23.

Az utóbbi 1 évben nagyon érzékeny lett a szemkörnyékem, tulajdonképpen minden krém allergiás reakciót vált ki nálam. Az itteni jó vélemények alapján vettem meg ezt a jojobaolajat, most ezzel próbálkozom. Eddig nem irritál, majd kiderül, hogy hosszabb távon mit produkál. Addig megelőlegezem az öt csillagot.

Neutrogena Crème Pieds Anti-Transpirante

Neutrogena Crème Pieds Anti-Transpirante
2015. április 23.

Bár alapvetően nem izzad a lábam, a komfortérzet miatt zárt cipő viselése előtt mindig használok valamilyen izzadásgátló lábkrémet. Hatásos és kellemes az illata is.

Scholl Odour Control Lábizzadásgátló Szagtalanító Gél

Scholl Odour Control Lábizzadásgátló Szagtalanító Gél
2015. április 23.

Bár alapvetően nem izzad a lábam, amikor a munkahelyemen 14 órát nylonharisnyában és cipőben kell töltenem, akkor elmaradhatatlan a használata. Sőt, biztos, ami biztos, még spray-t is alkalmazok mellé, külön a lábamra, és külön a cipőmbe. Ez a három termék együttesen maximálisan jól teljesít (külön-külön még nem próbáltam őket). Engem szárít, bár azt gondolom, a hármas kombó mellett ez igazán nem csoda.

Lavera Basis Bőrvédő Arckrém

Lavera Basis Bőrvédő Arckrém
2015. április 23.

Kitűnően tápláló krém. Mivel nem szívódik fel túl könnyen és maradéktalanul (legalábbis rajtam, pedig nagyon száraz a bőröm), én éjszakára szoktam használni, de nem rendszeresen. Az illata natúr, nekem tetszik.

Artdeco Perfect Volume Mascara

Artdeco Perfect Volume Mascara
2015. április 23.

Könnyű felvinni, nem kenődik el még a nap végére sem. Szép fekete, természetes szempillákat eredményez. Nem irritálja az (újabban) érzékeny szemet sem.

Nesti Dante Dei Colli Fiorentini Levendula Szappan

Nesti Dante Dei Colli Fiorentini Levendula Szappan
2015. április 23.

Nálam ez is maximális csillagszámot érdemel, a többi Nesti Dante szappanhoz hasonlóan.

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Szappan
2015. április 23.

Isteni illat, kitűnő hatás. Nem is ragoznám tovább.