lenarta23

Regisztráció dátuma: 2011. július 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. július 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2016. július 21.

Használom, használom, de semmivel nem tud többet, mint bármelyikás hajolaj. Az illata kellemes.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2016. július 21.

Ezt is használtam akárcsak a krémét. Ennél sem volt pozitív tapasztalatom csak az illatát szerettem. Ezt sem használtam el csak kb. félig, majd az egyik kolléganőm megörökölte. Neki viszont bevállt, neki vékonyabb kevésbé dús haja van mint nekem. Nekem dús, vastagszállú. Ezért a 3-as átlag.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
2016. július 21.

Nekem vastag szállú hajam van. Vizes és száraz hajon is próbáltam, de nem vált be. Ha keveset kentem, ha többett az illatán kívül semmi pozítívuma nem volt nálam.

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó

Giordani Gold Bőrmegújító és Erősítő Alapozó
2016. május 2.

Nekem nem fed eléggé pedig 2 rétegben viszem fel. Olyan, mintha csak egy színezett krémet kentem volna fel, ami délutánra már nem is látszik.

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém

Dove Supreme Body Silk Testápoló Krém
2015. november 9.

Nagyon fimom az illata és gyorsan beszívódik. A hidratáló hatása nagyon rövid ideig tart, beszívódik és fél óra múlva mintha be sem kentem volna magam.

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)
2015. augusztus 30.

Én is megvettem. Rajtam csak addig érződik amíg megszárad a bőrömön.

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2015. augusztus 18.

Én leszek az első akinek nem jött be. Nagy reményekkel vettem meg, de ez nekem nem az igazi. Amikor befújom magam még kellemes az illata, de rögtön elkezdek izzadni tőle és büdösebb vagyok, mintha semmit sem használnék. Arról nem is beszélve, hogy annyira porzik, hogy majd' meg fulladok tőle. Megvettem az invisible változatát is, remélem az jobban fog teljesíteni.

Bionsen Deo Spray

Bionsen Deo Spray
2015. június 29.

Az illata elmegy, de nagyon csíp! A hatására kíváncsi leszek...

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál
2015. június 22.

Régebben vettem de eddig még nem használtam. Pár napja került a kezembe és azt kell mondjam, hogy meglepően jó. Szépen megemeli, íveli a szempillákat, tartós, nem pereg le, mégis könnyű lemosni. Negatívuma nálam, hogy azért ez is összeragassza a pillákat hiába lehúzom a felesleget, ezért szempilla kefével át kell fésülnöm.

Avon Naturals Verbéna és Borsmenta Sampon

Avon Naturals Verbéna és Borsmenta Sampon
2015. június 22.

Rendesen tisztítja a hajam, de még is kissé elől lelapul, kicsit, mintha elnehezítené. Nehezen habzik fel nekem. A hajvégeket nem szárítja jobban, mint más sampon. Pozitívuma, hogy balzsam nélkül is kitudtam fésülni a hajamat, pedig eléggé összegubancolódik mosás után. Jó nagy kiszerelésben lehet most kapni, jó áron. Hosszabb távú hatásáról majd később, mert még csak 2x használtam.