lenizsu

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2019. október 10.

Szeretem a terméket. Utazó méretben vettem meg. A szórófeje nem működik. Egy csíkban kiköpi a terméket, nem porlaszt. Pedig felráztam. Első fújásra is ilyen volt, ezért kénytelen voltam áttölteni egy Essence pumpás fixáló spray dobozába, ami utántöltés után is szépen porlaszt. Kár érte, pedig jó termék is lehetne. Ennyi pénzért már várnék egy jobb szórófejet.

Pupa Make Up Stories Palette

Pupa Make Up Stories Palette

Hot Flame
Születésnapomra leptem meg magam vele. Egy másik palettát néztem ki, de az eladó javasolta ezt a színösszeállítást inkább a zöld szememhez. Csak rébuszokban tudok róla beszélni. Tökéletesen pigmentált. Könnyen satírozható. Nem porol. Nem potyog. Bármilyen szemhéjbázissal vagy anélkül is a helyén marad. Bárcsak, mindegyiket megvehetném.

Pupa Active Light Kompakt Alapozó

Pupa Active Light Kompakt Alapozó
2019. október 9.

Púderként, önmagában primer felé, önmagában arckrém felé is próbáltam. Működik. Tartós, nap végéig fent marad rajtam. Lapos Kabuki alapozóecsetet használok a felviteléhez. Tény, hogy hidratáló arcpermettel mindig fixálom az arcomon a poralapú összes terméket, az utolsó lépés felvitele után. Az elsőnek még el sem értem az aljára, máris újravásároltam.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk

04 millennial pink
Halvány rózsaszín körömlakk. Három vékony rétegben alkalmaztam, így értem el a teljes fedést. Gyorsan megszáradt. Ugyanazt a színt adta le, ami az üvegben is látszódott.Több, mint egy hétig fennmaradt a körmömön, ami ritka nálam. Gyönyörű fényes maradt végig. Essence 2in1 alap- és fedőlakkal kombináltam.

30 get ready
Ez is leadta jól a színt, ami az üvegen keresztül látszódott. Két rétegben teljes fedést adott. Gyorsan megszáradt. Egy hétig bírta a kezemen. P2 átlátszó körömlakkal fixáltam.

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza
2019. október 9.

Tartós. Azt a színt adja le, amit ígér a csomagolás alapján. Jól viselhető önmagában és rúzs alatt is. Nem szárít.

Essence Stay 6h True Vízálló Ajakceruza

Essence Stay 6h True Vízálló Ajakceruza
2019. október 9.

Lágy. Tartós. Azt a színt adja le,amit ígér. Nem szárít. Hegyezés előtt igénylia hűtést, de hűtött állapotában a hegyezéssel sincs gond. Ami viszont meglepett, hogy hiába van több márkától hegyezőm, csak az Essence hegyezőjével tudom igazán hegyesre kihegyezni.

Essence Longlasting Lipliner

Essence Longlasting Lipliner
2019. október 9.

Nagyon szeretem ezeket a termékeket. Több árnyalatban használom. Az egyik, kevésbé preferált ceruzám, kb. 3 éves, most kezd el gond lenne a pigmentáltságával.

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

04 mad matters
Közepes a száradási ideje. Nem hagy foltot. Tartós. Szép a színe. Könnyű a felvitele. Tetszik a csomagolás. Az utolsó cseppet is ki fogom tudni nyerni várhatóan belőle. Nem szárít annyira, mint más csókálló matt ajakrúzsok. Abszolút elégedett vagyok.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2019. október 9.

Dúsít, hosszabbít, szépen befesti a szempillák végét is. A természetes hatásnál erőteljesebb a végeredmény, de a műszempilla hatástól nagyon messze van. Göndörítést egy spiráltól sem várok. Lassan szárad. Nem pereg, nem potyog, nem kenődik. Nehéz lemosni még primerrel is.

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2019. október 9.

Lassan szárad, mint a hasonló árkategóriás több spirál. Szép fekete színe van. Nem pereg, nem potyog, nem kenődik, bár rajtam egyik sem szokott. Hosszít, dúsít. Extrém ígéretet nálam nem váltotta be. Lemosni nehéz volt. Kb. 4 hétig tudtam használni minden nap, egy rétegben, egy másik termékkel kombinálva.